Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Dravograd Avto Grubelnik 26 18 7 1 66:18 61
2. Šampion 26 17 8 1 60:19 59
3. Dravinja 26 13 7 6 49:27 46
4. Tehnotim Pesnica 26 13 6 7 39:30 45
5. Kety Emmi Bistrica 26 11 8 7 40:32 41
6. Zreče 26 12 4 10 58:37 40
7. Videm 26 10 5 11 38:43 35
8. NK Pohorje 26 10 5 11 41:50 35
9. Mons Claudius 26 7 10 9 32:43 31
10. S.Rojko Dobrovce 26 8 4 14 36:45 28
11. Fosilum Šentjur 26 7 3 16 34:65 24
12. Korotan Prevalje 26 7 2 17 35:43 23
13. NK AjDAS Lenart 26 7 2 17 30:64 23
14. AS System Šmarje pri Jelšah 26 6 1 19 26:68 19
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica:Korotan Prevalje 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:Zreče 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Pohorje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Šampion:Kety Emmi Bistrica 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:Mons Claudius 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:NK AjDAS Lenart 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Videm 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
25. krog 19.05.18
Mons Claudius:S.Rojko Dobrovce 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Šampion 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Zreče:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Pohorje:Tehnotim Pesnica 4 : 2 (3 : 0) zapisnik
Videm:Dravinja 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Korotan Prevalje:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kety Emmi Bistrica :Fosilum Šentjur 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
24. krog 12.05.18
NK AjDAS Lenart:Zreče 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Mons Claudius 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Korotan Prevalje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dravinja:Kety Emmi Bistrica 3 : 3 (2 : 3) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Pohorje 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Šampion:Fosilum Šentjur 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Videm 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
23. krog 05.05.18
Korotan Prevalje:NK AjDAS Lenart 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zreče:Šampion 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Dravinja 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Kety Emmi Bistrica :S.Rojko Dobrovce 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Pohorje:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Mons Claudius:AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Videm:Tehnotim Pesnica 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
22. krog 28.04.18
Šampion:Dravinja 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zreče:Korotan Prevalje 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Kety EMMI Bistrica 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Mons Claudius 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Fosilum Šentjur 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:Videm 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK AjDAS Lenart:NK Pohorje 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
21. krog 25.04.18
Korotan Prevalje:Šampion 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Tehnotim Pesnica 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK AjDAS Lenart 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Pohorje:Zreče 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Videm:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Dravinja:S.Rojko Dobrovce 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kety Emmi Bistrica :AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje:NK Pohorje 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Dravinja 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Kety EMMI Bistrica 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Videm 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:Fosilum Šentjur 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:Mons Claudius 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šampion:S.Rojko Dobrovce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
19. krog 14.04.18
Mons Claudius:Korotan Prevalje 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Pohorje:Šampion 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :NK AjDAS Lenart 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Tehnotim Pesnica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Videm:Zreče 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
18. krog 07.04.18
Šampion:Tehnotim Pesnica 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Kety EMMI Bistrica 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Fosilum Šentjur 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:S.Rojko Dobrovce 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Pohorje:Mons Claudius 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Dravinja 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Videm:Korotan Prevalje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
17. krog 31.03.18
Mons Claudius:Šampion 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Korotan Prevalje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Zreče 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Videm:NK Pohorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:NK AjDAS Lenart 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
16. krog 24.03.18
Korotan Prevalje:Fosilum Šentjur 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
Šampion:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Tehnotim Pesnica 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Videm 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Pohorje:Kety EMMI Bistrica 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Dravinja 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK AjDAS Lenart:S.Rojko Dobrovce 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
15. krog 17.03.18
AS System Šmarje pri Jelšah:Dravograd Avto Grubelnik 3 : 5 (0 : 4) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Zreče 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK AjDAS Lenart 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Korotan Prevalje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Videm:Šampion 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Mons Claudius 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Pohorje 2 : 4 (2 : 2) zapisnik
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje:S.Rojko Dobrovce 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
AjDAS Lenart:Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Mons Claudius 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Tehnotim Pesnica 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Pohorje:Dravinja 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
Šampion:Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Videm:Kety EMMI Bistrica 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica :Šampion 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Pohorje:S.Rojko Dobrovce 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Dravinja 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Šmarje pri Jelšah 8 : 0 (1 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Korotan Prevalje:Tehnotim Pesnica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Videm:Fosilum Šentjur 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
12. krog 04.11.17
Šmarje pri Jelšah:Korotan Prevalje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Dravinja:Videm 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Mons Claudius 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Zreče 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šampion:AjDAS Lenart 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Kety EMMI Bistrica 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Pohorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 28.10.17
Korotan Prevalje:Dravograd Avto Grubelnik 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Tehnotim Pesnica 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zreče:AjDAS Lenart 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Pohorje:Šmarje pri Jelšah 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Dravinja 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:Šampion 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Videm:S.Rojko Dobrovce 5 : 3 (3 : 1) zapisnik
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart:Korotan Prevalje 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Pohorje 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Videm 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Šampion:Zreče 4 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Fosilum Šentjur 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Kety EMMI Bistrica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje:Zreče 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Fosilum Šentjur:S.Rojko Dobrovce 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Pohorje:AjDAS Lenart 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Dravinja:Šampion 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Videm:Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 07.10.17
S.Rojko Dobrovce:Dravinja 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Fosilum Šentjur 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Mons Claudius 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Kety EMMI Bistrica 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:Pohorje 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:ŠD Videm 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:Korotan Prevalje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 30.09.17
Fosilum Šentjur:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Pohorje:Korotan Prevalje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šampion 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :NK Dravograd Avto Grubelnik 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Zreče 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
ŠD Videm:NK AjDAS Lenart 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
6. krog 23.09.17
Korotan Prevalje:Mons Claudius 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zreče:ŠD Videm 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:S.Rojko Dobrovce 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:Fosilum Šentjur 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Dravinja 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Kety EMMI Bistrica 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion:Pohorje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 16.09.17
Mons Claudius:Pohorje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:ŠD Videm 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Zreče 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK AjDAS Lenart 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK Šampion 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Dravinja:NK Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
4. krog 09.09.17
NK Šmarje pri Jelšah:Tehnotim Pesnica 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:Mons Claudius 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Dravinja 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Pohorje:ŠD Videm 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Fosilum Šentjur 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:Kety EMMI Bistrica 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:S.Rojko Dobrovce 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
3. krog 02.09.17
S.Rojko Dobrovce:NK AjDAS Lenart 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Korotan Prevalje 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:Zreče 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šampion 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Pohorje 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
ŠD Videm:Mons Claudius 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
2. krog 26.08.17
Korotan Prevalje:Dravinja 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Tehnotim Pesnica 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:S.Rojko Dobrovce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Pohorje:Fosilum Šentjur 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:ŠD Videm 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Kety EMMI Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah:NK AjDAS Lenart 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Pohorje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Zreče 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Korotan Prevalje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Fosilum Šentjur 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :ŠD Videm 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:Šampion 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan