Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Dravograd Avto Grubelnik 10 9 1 0 31:7 28
2. Šampion 10 6 3 1 27:10 21
3. Tehnotim Pesnica 10 6 2 2 17:8 20
4. Kety EMMI Bistrica 10 5 3 2 14:9 18
5. Dravinja 10 4 5 1 15:9 17
6. Zreče 10 5 1 4 26:14 16
7. Videm 10 4 1 5 14:20 13
8. Šmarje pri Jelšah 10 4 1 5 13:19 13
9. Mons Claudius 10 4 1 5 13:22 13
10. Pohorje 10 3 1 6 14:23 10
11. AjDAS Lenart 10 3 0 7 13:24 9
12. Korotan Prevalje 10 2 1 7 12:20 7
13. S.Rojko Dobrovce 10 2 1 7 11:21 7
14. Fosilum Šentjur 10 2 1 7 13:27 7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart:Korotan Prevalje 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Pohorje 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Videm 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Šampion:Zreče 4 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Fosilum Šentjur 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Kety EMMI Bistrica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje:Zreče 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Fosilum Šentjur:S.Rojko Dobrovce 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Pohorje:AjDAS Lenart 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Dravinja:Šampion 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Videm:Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 07.10.17
S.Rojko Dobrovce:Dravinja 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Fosilum Šentjur 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Mons Claudius 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Kety EMMI Bistrica 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:Pohorje 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:ŠD Videm 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:Korotan Prevalje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 30.09.17
Fosilum Šentjur:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Pohorje:Korotan Prevalje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šampion 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :NK Dravograd Avto Grubelnik 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Zreče 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
ŠD Videm:NK AjDAS Lenart 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
6. krog 23.09.17
Korotan Prevalje:Mons Claudius 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zreče:ŠD Videm 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:S.Rojko Dobrovce 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:Fosilum Šentjur 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Dravinja 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Kety EMMI Bistrica 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion:Pohorje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 16.09.17
Mons Claudius:Pohorje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:ŠD Videm 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Zreče 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK AjDAS Lenart 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK Šampion 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Dravinja:NK Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
4. krog 09.09.17
NK Šmarje pri Jelšah:Tehnotim Pesnica 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:Mons Claudius 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Dravinja 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Pohorje:ŠD Videm 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Fosilum Šentjur 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:Kety EMMI Bistrica 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:S.Rojko Dobrovce 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
3. krog 02.09.17
S.Rojko Dobrovce:NK AjDAS Lenart 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Korotan Prevalje 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:Zreče 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šampion 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Pohorje 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
ŠD Videm:Mons Claudius 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
2. krog 26.08.17
Korotan Prevalje:Dravinja 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Tehnotim Pesnica 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:S.Rojko Dobrovce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Pohorje:Fosilum Šentjur 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:ŠD Videm 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Kety EMMI Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah:NK AjDAS Lenart 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Pohorje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Zreče 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Korotan Prevalje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Fosilum Šentjur 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :ŠD Videm 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:Šampion 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan