Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 7. krog 30.09.17
   TEKMA: S.Rojko Dobrovce - NK Šampion 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Dobrovce - Igrišče Dobrovce    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Horvat Robert ml.
   2. pomočnik: Zakal Pavel
   Delegat: Lackovič Željko
   POSTAVI
   S.Rojko Dobrovce
Priimek in ime
  1  Hrastnik Žan (V)
  4  Bajraktaraj Agonis
  7  Krivec Jan
  8  Potočnik Matjaž
  10  Pintarič Rok
  11  Pipenbaher Nejc (K)
  14  Brence Rok
  23  Jager Aljaž
  80  Stopajnik Alen
  87  Petek Žan
  95  Pivec Rok
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Ravnak Primož (V)
  3  Bokšan Jaka
  7  Radić Aleksandar
  8  Štorman Aljaž
  10  Torra Jetmir
  11  Torra Arjan
  13  Petek Pascal
  14  Gabršek Nejc
  16  Radaković Dejan
  17  Pirtovšek Rok (K)
  20  Gojzdnik Jure
  Rezervni igralci
  9  Hutinski Alen
  12  Boh Uroš (V)
  17  Oblonšek Nejc
  27  Velkner Primož
  Rezervni igralci
  2  Pfeifer Urh
  6  Korošec Miha
  9  Tandina Maharafa
  15  Pukl Bruno
  33  Vunderl Lan (V)
   TRENER
   S.Rojko Dobrovce
   NK Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   S.Rojko Dobrovce
   1 : 1 23 - Jager Aljaž (83')
   NK Šampion
   0 : 1   10 - Torra Jetmir (12') 
   OPOMINJANI
   S.Rojko Dobrovce
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   S.Rojko Dobrovce
   NK Šampion
   MENJAVE
   S.Rojko Dobrovce
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Hutinski Alen
       11 - Pipenbaher Nejc
  77'     27 - Velkner Primož
       80 - Stopajnik Alen
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Tandina Maharafa
       20 - Gojzdnik Jure
  73'     2 - Pfeifer Urh
       16 - Radaković Dejan
  77'     15 - Pukl Bruno
       11 - Torra Arjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan