Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
  .: Delegiranje
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 20.09.18 ob 22:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Medobčinska članska liga Golgeter 4. krog  
22.09.18 ob 16.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK AS System Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje
GS:Mitrovič Marko   1S:Vozlič David   2S:Kozole Klemen   D:Antolič Vlado
22.09.18 ob 16.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Vojnik
GS:Šepec Anže   1S:Turanović Armin   2S:Zamernik Nejc   D:Mužar Miroslav
22.09.18 ob 16.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj
GS:Šabec Nik   1S:Gajić Tomislav   2S:Sedlarevič Nikodin   D:Kusič Gojko
25.09.18 ob 17.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : ND Mozirje
GS:Skornšek Črt   1S:Golež Tomaž   2S:Romih Marko   D:Kaluža Primož
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga Golgeter 5. krog  
29.09.18 ob 16.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : Fosilum Šentjur
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Kozje   Športni park Kozje KNK Odred Kozje : NK Žalec
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NK AS System Šmarje pri Jelšah
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 1. krog  
26.09.18 ob 17.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Mons Claudius
GS:Romih Marko   1S:Sedlarevič Nikodin   2S:Golež Tomaž  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 3. krog  
16.09.18 ob 16.30 Rogaška Slatina   PRELOŽENO NK Rogaška : Mons Claudius
GS:Vozlič David   1S:Vozlič Darko   2S:Knez Aljaž  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 4. krog  
23.09.18 ob 16.00 Rogatec   Športni park Rogatec - igrišče z UT Mons Claudius : Fosilum Šentjur
GS:Romih Marko   1S:Vozlič Darko   2S:Lončar Gašper  
23.09.18 ob 16.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : ND Dravinja
GS:Turanović Armin   1S:Borovnik Miha   2S:Rogel Luka  
23.09.18 ob 16.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče
GS:Vozlič David   1S:Gajić Tomislav   2S:Brglez Miha  
24.09.18 ob 17.00 Kozje   Športni park Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Rogaška
GS:Kozole Klemen   1S:Knez Aljaž   2S:Kolman Mark  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 5. krog  
30.09.18 ob 16.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT ND Dravinja : NK AS System Šmarje pri Jelšah
GS:        
30.09.18 ob 16.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : NK Šmartno 1928
GS:        
30.09.18 ob 16.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : KNK Odred Kozje-NK Imeno
GS:        
30.09.18 ob 16.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Šampion : Mons Claudius
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 3. krog  
02.10.18 ob 16.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : NK Rogaška
GS:Zamernik Nejc        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 5. krog  
22.09.18 ob 16.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : ND Dravinja
GS:Lončar Gašper        
22.09.18 ob 16.00 Hrastnik   Stadion Hrastnik NK Hrastnik : KNK Odred Kozje-NK Imeno
GS:Halilović Denis        
22.09.18 ob 16.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NŠ NK Krško
GS:Brglez Miha        
23.09.18 ob 10.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško Pivovar : NK Rogaška
GS:Šašivarević Ermin        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 6. krog  
29.09.18 ob 13.00 Kozje   Športni park Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Laško Pivovar
GS:        
29.09.18 ob 13.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Šmartno 1928
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : NK Vojnik
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT ND Dravinja : NK Hrastnik
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : Kovinar Štore
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 11. krog  
26.09.18 ob 16.30 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : Kovinar Štore
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 4. krog  
21.09.18 ob 15.30 Celje - igrišče IV.OŠ   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion : NK Celje
GS:Kozole Klemen   1S:Zupan Ambrož   2S:Jager Danijel  
21.09.18 ob 16.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur
GS:Vozlič David        
21.09.18 ob 17.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : ND Mozirje
GS:Brglez Miha        
24.09.18 ob 18.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NŠ NK Krško : Rudar Velenje
GS:Radeljak Marko        
02.10.18 ob 15.30 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : ND Dravinja
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 5. krog  
28.09.18 ob 16.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : NK Šampion
GS:        
28.09.18 ob 16.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NK AS System Šmarje pri Jelšah
GS:        
28.09.18 ob 16.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT ND Dravinja : NK Šmartno 1928
GS:        
28.09.18 ob 18.30 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje : NŠ NK Krško
GS:        
28.09.18 ob 18.30 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje : NK Žalec
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 4. krog  
21.09.18 ob 16.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : NK Rogaška
GS:Turanović Armin        
21.09.18 ob 16.00 Štore   Športni park Lipa v Štorah Kovinar Štore : NK Šoštanj
GS:Romih Marko        
21.09.18 ob 17.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno NK Ljubno ob Savinji : ND Polzela
GS:Šabec Nik        
21.09.18 ob 17.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : KNK Odred Kozje-NK Imeno
GS:Knez Aljaž        
26.09.18 ob 16.30 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče : Zreče
GS:Kolman Mark        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 5. krog  
28.09.18 ob 16.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : Zreče
GS:        
28.09.18 ob 16.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : Kovinar Štore
GS:        
28.09.18 ob 16.00 Kozje   Športni park Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Vransko
GS:        
28.09.18 ob 16.00 Vransko   Stadion Videm Vransko ND Polzela : NK Vojnik
GS:        
28.09.18 ob 16.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 10. krog  
24.09.18 ob 16.30 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : Kovinar Štore
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 3. krog  
26.09.18 ob 17.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : NK Celje A
GS:Brglez Miha        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 5. krog  
23.09.18 ob 10.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje A : ND Dravinja A
GS:Borovnik Miha        
23.09.18 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NŠ NK Krško A : NK Celje A
GS:Kolman Mark        
23.09.18 ob 10.00 Celje - igrišče IV.OŠ   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion : NK Rogaška
GS:Kozole Klemen        
23.09.18 ob 10.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec A : NK Brežice 1919 A
GS:Brglez Miha        
26.09.18 ob 17.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : ND Mozirje A
GS:Knez Aljaž        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 6. krog  
30.09.18 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice NK Brežice 1919 A : Fosilum Šentjur
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : NK Žalec A
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Šampion
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT ND Dravinja A : NŠ NK Krško A
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : Rudar Velenje A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 4. krog  
03.10.18 ob 18.30 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje B : NK Ljubno ob Savinji
GS:Borovnik Miha        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 5. krog  
23.09.18 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : Rudar Velenje B
GS:Turanović Armin        
23.09.18 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje B : ND Polzela
GS:Golež Tomaž        
23.09.18 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje B : NK Šoštanj
GS:Šabec Nik        
23.09.18 ob 10.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno NK Ljubno ob Savinji : NK Šampion B
GS:Zamernik Nejc        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 6. krog  
30.09.18 ob 10.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje B : NK Šampion B
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela : ND Mozirje B
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : NK Celje B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 1. krog  
26.09.18 ob 19.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje C : Mons Claudius
GS:Kolman Mark        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 4. krog  
23.09.18 ob 10.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Mons Claudius
GS:Lončar Gašper        
23.09.18 ob 10.00   Igrišče Prebold NK Šmartno 1928 - Prebold : NK Celje C
GS:Mitrovič Marko        
23.09.18 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT ND Dravinja B : Kovinar Štore
GS:Rogel Luka        
23.09.18 ob 12.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec B : NK Vojnik
GS:Brglez Miha        
26.09.18 ob 18.30 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje C : NK AS System Šmarje pri Jelšah
GS:Carevič Milan        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 5. krog  
30.09.18 ob 10.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : Rudar Velenje C
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Štore   Športni park Lipa v Štorah Kovinar Štore : NK Žalec B
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Rogatec   Športni park Rogatec Mons Claudius : NK Šmartno 1928 - Prebold
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče
GS:        
30.09.18 ob 12.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje C : ND Dravinja B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 5. krog  
23.09.18 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice NK Brežice 1919 B : KNK Odred Kozje-NK Imeno
GS:Barkovič Jože        
23.09.18 ob 10.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče : NK Laško IT-Studio
GS:Sedlarevič Nikodin        
23.09.18 ob 12.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NŠ NK Krško C : NŠ NK Krško B
GS:Kolman Mark        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 6. krog  
30.09.18 ob 10.00 Kozje   Športni park Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : NŠ NK Krško C
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Hrastnik   Stadion Hrastnik NK Hrastnik : NK Brežice 1919 B
GS:        
30.09.18 ob 12.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NŠ NK Krško B : NK Radeče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 3. krog  
22.09.18 ob 10.00 Celje - igrišče IV.OŠ   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion : NK Rogaška
GS:        
22.09.18 ob 10.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško Thermana : NK Celje
GS:        
22.09.18 ob 10.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje A : Mons Claudius
GS:        
22.09.18 ob 12.00 Brežice   Stadion Brežice NŠ NK Krško : NK Brežice 1919 A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 4. krog  
29.09.18 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : Mons Claudius
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje : Rudar Velenje A
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice NK Brežice 1919 A : NK Laško Thermana
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Celje - igrišče IV.OŠ   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion : NŠ NK Krško
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina B 3. krog  
22.09.18 ob 10.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : Rudar Velenje B
GS:        
22.09.18 ob 10.00 Celje - igrišče IV.OŠ   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion B : NK Šmartno 1928
GS:        
27.09.18 ob 16.30 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT ND Dravinja : NK Žalec
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina B 4. krog  
29.09.18 ob 10.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : ND Dravinja
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje B : NK Šampion B
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Fosilum Šentjur
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 3. krog  
21.09.18 ob 17.30 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela (1) : NK Vransko (1)
GS:        
22.09.18 ob 10.00   Igrišče Prebold NK Šmartno 1928 - Prebold (1) : ND Mozirje (1)
GS:        
26.09.18 ob 16.30 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj (1) : NK Vojnik (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 4. krog  
29.09.18 ob 10.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik (1) : NK Šmartno 1928 - Prebold (1)
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko (1) : NK Šoštanj (1)
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno NK Ljubno ob Savinji (1) : ND Polzela (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 3. krog  
21.09.18 ob 17.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče (1) : KMN Sevnica (1)
GS:        
22.09.18 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek KNK Odred Kozje-NK Imeno (1) : NK Hrastnik (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 4. krog  
29.09.18 ob 10.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK AS System Šmarje pri Jelšah (1) : NK Hrastnik (1)
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Senovo   Igrišče Senovo KMN Sevnica (1) : KNK Odred Kozje-NK Imeno (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 3. krog  
22.09.18 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje : ND Dravinja
GS:        
22.09.18 ob 10.00 Štore   Športni park Lipa v Štorah Kovinar Štore : NŠ NK Krško
GS:        
22.09.18 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice NK Brežice 1919 : NK Šampion
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 4. krog  
29.09.18 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NŠ NK Krško : NK Brežice 1919
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT ND Dravinja : Kovinar Štore
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Celje
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Pokal člani 2. krog  
03.10.18 ob 15.30 Brežice   Stadion Brežice Brežice Terme Čatež : NK Rogaška
GS:         D:Pilipović Zdravko
03.10.18 ob 15.30 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Fosilum Šentjur
GS:        
03.10.18 ob 15.30 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : ND Mozirje
GS:        
03.10.18 ob 15.30 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava ND Dravinja : NK Šampion
GS:         D:Kukovič Božidar
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Pokal mladina 1. krog  
03.10.18 ob 16.00 Brežice   Stadion Brežice NK Brežice 1919 : NŠ NK Krško
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan