Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 22. krog 28.04.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - Videm 0 : 3 (0 : 3)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Lacković Marko
   1. pomočnik: Biškup Matej
   2. pomočnik: Kmetec Mark
   Delegat: Lepej Drago
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Zagajšek Jure
  3  Mikše Uroš
  6  Koffi Yao Simon
  7  Mauher Damjan
  8  Jančič Urban
  9  Čakš Gregor
  10  Firšt David (K)
  14  Gajšek Anže
  17  Janžek David
  20  Kidrič Žan
  22  Majer Leon (V)
   Videm
Priimek in ime
  1  Mikić Luka (V)
  2  Lončarič Tim
  3  Koren Marcel
  4  Lah Mihael (K)
  5  Adedoja Sulaimon Fatai
  6  Kostanjevec Alen
  7  Hliš Žan
  8  Plajnšek Žan
  9  Bračič Jan
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Tement Žiga
  Rezervni igralci
  1  Jurišič Vasja (V)
  5  Lončar Gašper
  15  Deučman Nejc
  18  Korez Nik
  21  Korošec Matic
  Rezervni igralci
  12  Krušič Uroš (V)
  13  Šuen Aleš
  14  Kovačič Jure
  20  Šmigoc Leopold
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   Videm
   Hojnik Robert
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Videm
   0 : 1   10 - Krajnc Sebastjan (8') 
   0 : 2   6 - Kostanjevec Alen (25') 
   0 : 3   11 - Tement Žiga (38') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    9 - Čakš Gregor (42')
    3 - Mikše Uroš (75')
   Videm
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Videm
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  20'     5 - Lončar Gašper
       2 - Zagajšek Jure
  70'     21 - Korošec Matic
       9 - Čakš Gregor
  81'     18 - Korez Nik
       8 - Jančič Urban
   Videm
  Minuta  Igralec
  71'     14 - Kovačič Jure
       9 - Bračič Jan
  89'     20 - Šmigoc Leopold
       11 - Tement Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan