Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 23. krog 05.05.18
   TEKMA: Zreče - Šampion 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gergič Nejc
   1. pomočnik: Friš Tadej
   2. pomočnik: Biškup Matej
   Delegat: Kontarček Branko
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  3  Klobasa Kristjan
  5  Jančič Alen
  6  Jelenko Jakob
  7  Podgrajšek Anže
  12  Purg Jaka (V)
  17  Leskovar Sebastijan
  19  Hren Primož (K)
  29  Brdnik Jaka
  30  Kotnik Gregor
  31  Verhovšek Rene
  33  Zbičajnik Aljaž
   Šampion
Priimek in ime
  3  Bokšan Jaka
  4  Vašl Scott
  6  Korošec Miha (K)
  7  Radić Aleksandar
  9  Mandalović Husein
  10  Torra Jetmir
  11  Torra Arjan
  13  Petek Pascal
  15  Cikaqi Herolind
  18  Radaković Dejan
  33  Vunderl Lan (V)
  Rezervni igralci
  1  Mlinar Uroš (V)
  11  Vinkovič Matej
  15  Marinšek Marko
  16  Zbičajnik Mitja
  22  Videčnik Damir
  27  Boček Andraž
  32  Zbičajnik Blaž
  Rezervni igralci
  1  Ravnak Primož (V)
  2  Bercko Kristjan
  14  Štiglic Matic
   TRENER
   Zreče
   Flis Damjan
   Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   Zreče
   Šampion
   0 : 1   15 - Cikaqi Herolind (91') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    31 - Verhovšek Rene (28')
    33 - Zbičajnik Aljaž (34')
    7 - Podgrajšek Anže (78')
    16 - Zbičajnik Mitja (81')
   Šampion
    7 - Radić Aleksandar (50')
    18 - Radaković Dejan (72')
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Šampion
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  46'     27 - Boček Andraž
       31 - Verhovšek Rene
  54'     16 - Zbičajnik Mitja
       29 - Brdnik Jaka
   Šampion
  Minuta  Igralec
  71'     14 - Štiglic Matic
       9 - Mandalović Husein
  92'     2 - Bercko Kristjan
       11 - Torra Arjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan