Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 17. krog 09.05.18
   TEKMA: Dravinja - NK AjDAS Lenart 3 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Novarlić Damjan
   1. pomočnik: Perger Primož
   2. pomočnik: Dedić Elmedin
   Delegat: Mijatovič Goran
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  3  Tič Jakob
  7  Čakš Žiga
  10  Ramšak Žan
  11  Rožmarič Blaž
  13  Gosak Davorin
  15  Ratkovič Macuh Luka
  17  Kotnik Tomo
  18  Napotnik Žan
  20  Pesjak Žiga
  21  Klokočovnik Simon (K)
  23  Skrbinšek Matic (V)
   NK AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Drobnjak Savo (V)
  3  Damiš Matija
  5  Repa Matevž (K)
  6  Jurančič Primož
  8  Čuček Miha
  10  Ploj Dejan
  11  Hager Dejan
  15  Bračič David
  18  Brumen Matej
  20  Brumen Srečko
  21  Smodej Žan
  Rezervni igralci
  1  Vovko Nejc (V)
  8  Černec Timotej
  14  Vidmar Brdnik Florjan
  16  Marinšek Žan
  19  Bašič Marko
  Rezervni igralci
  13  Štuhec Rok
   TRENER
   Dravinja
   Furman Goran
   NK AjDAS Lenart
   Magdič Aleksander
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 10 - Ramšak Žan (57')
   2 : 1 15 - Ratkovič Macuh Luka (81')
   3 : 1 20 - Pesjak Žiga (85')
   NK AjDAS Lenart
   1 : 1   10 - Ploj Dejan (59') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    18 - Napotnik Žan (25')
   NK AjDAS Lenart
    21 - Smodej Žan (87')
    6 - Jurančič Primož (88')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK AjDAS Lenart
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  57'     19 - Bašič Marko
       18 - Napotnik Žan
  76'     14 - Vidmar Brdnik Florjan
       11 - Rožmarič Blaž
  82'     16 - Marinšek Žan
       15 - Ratkovič Macuh Luka
   NK AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan