Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 10. krog 21.10.17
   TEKMA: Tehnotim Pesnica - Videm 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Pesnica - Igrišče Pesnica    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Čontala Matej
   1. pomočnik: Špur Staša
   2. pomočnik: Vrabel Tanja
   Delegat: Klarič Jernej
   POSTAVI
   Tehnotim Pesnica
Priimek in ime
  4  Arzenšek Simon
  5  Šegula Jure
  8  Pešl Gregor
  9  Babšek Žan
  11  Pilih Andrej (K)
  12  Glušič Rene (V)
  16  Planinšek Matic
  19  Kraner Rudolf Martin
  20  Goljat Žiga
  33  Babšek Aljaž
  99  Novi Emil
   Videm
Priimek in ime
  2  Lončarič Tim
  3  Koren Marcel
  4  Lah Mihael (K)
  5  Kostanjevec Alen
  6  Cafuta Gregor
  7  Bračič Jan
  8  Hliš Žan
  9  Božak Dominik
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Plajnšek Žan
  12  Krušič Uroš (V)
  Rezervni igralci
  1  Hasl Matjaž (V)
  2  Vajs Jan
  3  Mulec Matic
  6  Vreča Timotej
  7  Gorjup Tadej
  10  Pušnik Alen
  69  Marhold Žan
  Rezervni igralci
  1  Kozel David (V)
  13  Cesar Jan
  14  Šmigoc Leopold
  15  Dominc Luka
  16  Kovačič Jure
   TRENER
   Tehnotim Pesnica
   Frajzman Robert
   Videm
   Gorše Primož
   STRELCI
   Tehnotim Pesnica
   1 : 0 20 - Goljat Žiga (5')
   2 : 0 19 - Kraner Rudolf Martin (13')
   3 : 1 16 - Planinšek Matic (51')11m
   Videm
   2 : 1   10 - Krajnc Sebastjan (27') 
   3 : 2   9 - Božak Dominik (85') 
   OPOMINJANI
   Tehnotim Pesnica
    20 - Goljat Žiga (34')
    11 - Pilih Andrej (81')
    2 - Vajs Jan (86')
   Videm
    7 - Bračič Jan (90')
   IZKLJUČENI
   Tehnotim Pesnica
    20 - Goljat Žiga (42')
   Videm
   MENJAVE
   Tehnotim Pesnica
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Vreča Timotej
       19 - Kraner Rudolf Martin
  83'     2 - Vajs Jan
       9 - Babšek Žan
  88'     7 - Gorjup Tadej
       8 - Pešl Gregor
   Videm
  Minuta  Igralec
  40'     16 - Kovačič Jure
       4 - Lah Mihael
  46'     13 - Cesar Jan
       5 - Kostanjevec Alen
  71'     15 - Dominc Luka
       11 - Plajnšek Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan