Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 20. krog 21.04.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - Fosilum Šentjur 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Gergič Nejc
   1. pomočnik: Dedić Elmedin
   2. pomočnik: Ogrin Matej
   Delegat: Mijatovič Goran
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Zagajšek Jure
  3  Mikše Uroš
  5  Gaberšek Dejan
  6  Koffi Yao Simon
  7  Mauher Damjan
  8  Jančič Urban (K)
  10  Firšt David
  14  Gajšek Anže
  17  Janžek David
  20  Kidrič Žan
  22  Majer Leon (V)
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  2  Prevolšek Aleš
  3  Ivanovič Goran
  4  Oset Žiga
  5  Jevšenak Urban
  6  Zorič Tilen
  7  Herič Žiga
  8  Diaci Tim
  9  Pinter Žiga
  10  Belak Miha (K)
  11  Tuhtar Sebastjan
  22  Bokal Rok (V)
  Rezervni igralci
  9  Čakš Gregor
  11  Hostnik Andraž
  15  Deučman Nejc
  21  Korošec Matic
  Rezervni igralci
  13  Kopinšek Luka
  15  Balagič Samir
  17  Šolinc Alen
  18  Kovačič Luka
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   Fosilum Šentjur
   Balagič Samir
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Fosilum Šentjur
   0 : 1   5 - Jevšenak Urban (74') 
   0 : 2   11 - Tuhtar Sebastjan (87') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    5 - Gaberšek Dejan (47')
    7 - Mauher Damjan (88')
   Fosilum Šentjur
    2 - Prevolšek Aleš (19')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  65'     21 - Korošec Matic
       17 - Janžek David
  74'     9 - Čakš Gregor
       10 - Firšt David
  88'     11 - Hostnik Andraž
       14 - Gajšek Anže
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  52'     13 - Kopinšek Luka
       9 - Pinter Žiga
  58'     17 - Šolinc Alen
       7 - Herič Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan