Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 24. krog 12.05.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Pohorje 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Mileta Lovro
   2. pomočnik: Dovnik Iztok
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V)
  3  Mikše Uroš
  6  Koffi Yao Simon
  7  Mauher Damjan
  8  Jančič Urban
  9  Čakš Gregor
  10  Firšt David (K)
  14  Gajšek Anže
  15  Deučman Nejc
  17  Janžek David
  20  Kidrič Žan
   NK Pohorje
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  2  Žižmond Klemen
  3  Fideršek Nejc
  4  Nemec Dejan
  10  Heržič Tilen Joshua
  11  Poljanec Denis
  14  Fridrih Andraž
  17  Sredenšek Jan
  18  Pečovnik Nejc
  20  Maček Anžej (K)
  21  Krel Aleš
  Rezervni igralci
  2  Zagajšek Jure
  11  Korez Nik
  12  Jurišič Vasja (V)
  21  Korošec Matic
  Rezervni igralci
  6  Nedižavec Aleksander
  15  Plazovnik Žiga
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   NK Pohorje
   Šibila Danilo
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 2 10 - Firšt David (22')11m
   NK Pohorje
   0 : 1   10 - Heržič Tilen Joshua (12') 
   0 : 2   17 - Sredenšek Jan (14') 
   1 : 3   10 - Heržič Tilen Joshua (56') 
   1 : 4   20 - Maček Anžej (93') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    9 - Čakš Gregor (11')
    14 - Gajšek Anže (26')
    20 - Kidrič Žan (31')
    3 - Mikše Uroš (92')
   NK Pohorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Pohorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  44'     21 - Korošec Matic
       7 - Mauher Damjan
  62'     11 - Korez Nik
       9 - Čakš Gregor
   NK Pohorje
  Minuta  Igralec
  79'     15 - Plazovnik Žiga
       11 - Poljanec Denis
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan