Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 9. krog 14.10.17
   TEKMA: Dravinja - Šampion 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Veselič Samo
   1. pomočnik: Cotič Urban
   2. pomočnik: Biškup Matej
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Nino (V)
  5  Čerenak Jernej (K)
  7  Ramšak Žan
  9  Gosak Davorin
  10  Čakš Žiga
  11  Rožmarič Blaž
  15  Brumec Žiga
  21  Klokočovnik Simon
  22  Černec Timotej
  24  Videčnik Blaž
  25  Pesjak Žiga
   Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok (K)
  3  Bokšan Jaka
  6  Korošec Miha
  7  Radić Aleksandar
  8  Štorman Aljaž
  10  Tandina Maharafa
  13  Petek Pascal
  15  Pukl Bruno
  16  Radaković Dejan
  17  Pfeifer Urh
  33  Vunderl Lan (V)
  Rezervni igralci
  6  Jernejšek Jan
  14  Korošec Jure
  16  Marinšek Žan
  17  Kotnik Tomo
  20  Kolar Jakob
  23  Skrbinšek Matic (V)
  Rezervni igralci
  1  Ravnak Primož (V)
  4  Gabršek Nejc
  9  Karabegovič Mak
  11  Torra Arjan
  20  Gojzdnik Jure
   TRENER
   Dravinja
   Furman Goran
   Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   Dravinja
   Šampion
   OPOMINJANI
   Dravinja
    15 - Brumec Žiga (26')
   Šampion
    2 - Pirtovšek Rok (23')
    11 - Torra Arjan (23')
    9 - Karabegovič Mak (74')
    1 - Ravnak Primož (91')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Šampion
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  54'     16 - Marinšek Žan
       15 - Brumec Žiga
  54'     17 - Kotnik Tomo
       24 - Videčnik Blaž
  85'     6 - Jernejšek Jan
       10 - Čakš Žiga
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Gabršek Nejc
       13 - Petek Pascal
  62'     9 - Karabegovič Mak
       15 - Pukl Bruno
  83'     11 - Torra Arjan
       10 - Tandina Maharafa
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan