Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 23. krog 05.05.18
   TEKMA: Mons Claudius - AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Zohorović Emil
   2. pomočnik: Jonke Mitja
   Delegat: Babič Stanislav
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  2  But Gorazd
  3  Zdovc Rok
  4  Čeh Nikolaj
  8  Peer Samo (K)
  9  Hmelina Darko
  11  Krivec Matic
  14  Medved Ivan
  16  Ogrinc Matic
  20  Krivec Uroš
  69  Klasinc Marko (V)
  96  Zdovc Žiga
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V)
  3  Mikše Uroš
  5  Gaberšek Dejan
  7  Mauher Damjan
  8  Jančič Urban
  10  Firšt David (K)
  14  Gajšek Anže
  17  Janžek David
  18  Korez Nik
  20  Kidrič Žan
  21  Korošec Matic
  Rezervni igralci
  5  Berk Alen
  7  Polajžer Dejan
  15  Kitak Robert
  18  Jankovič Darian
  19  Kitak Dušan
  22  Kidrič Peter (V)
  Rezervni igralci
  2  Zagajšek Jure
  6  Koffi Yao Simon
  9  Lončar Gašper
  15  Deučman Nejc
   TRENER
   Mons Claudius
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 9 - Hmelina Darko (39')
   2 : 0 20 - Krivec Uroš (53')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   2 : 1   21 - Korošec Matic (62') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    16 - Ogrinc Matic (49')
    14 - Medved Ivan (77')
   AS System Šmarje pri Jelšah
    5 - Gaberšek Dejan (37')
    20 - Kidrič Žan (86')
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  65'     7 - Polajžer Dejan
       9 - Hmelina Darko
  77'     19 - Kitak Dušan
       11 - Krivec Matic
  81'     5 - Berk Alen
       14 - Medved Ivan
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  67'     9 - Lončar Gašper
       18 - Korez Nik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan