Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 20. krog 21.04.18
   TEKMA: NK AjDAS Lenart - Videm 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Lenart - RŠC Polena, Lenart    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Herženjak Eric
   2. pomočnik: Vrabel Tanja
   Delegat: Mauko Igor
   POSTAVI
   NK AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Drobnjak Savo (V)
  3  Brumen Srečko
  4  Šnofl Davorin
  5  Repa Matevž (K)
  6  Jurančič Primož
  8  Čuček Miha
  10  Ploj Dejan
  13  Brumen Matej
  14  Simonič Blaž
  17  Damiš Jernej
  20  Ploj Tomi
   Videm
Priimek in ime
  1  Mikić Luka (V)
  2  Lončarič Tim
  3  Koren Marcel
  4  Lah Mihael (K)
  5  Kostanjevec Alen
  6  Lovenjak Blaž
  7  Hliš Žan
  8  Plajnšek Žan
  9  Božak Dominik
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Tement Žiga
  Rezervni igralci
  11  Hager Dejan
  12  Štuhec Rok (V)
  15  Damiš Matija
  19  Morina Fjoralb
  21  Smodej Žan
  Rezervni igralci
  12  Krušič Uroš (V)
  13  Šuen Aleš
  14  Kovačič Jure
  15  Dominc Luka
   TRENER
   NK AjDAS Lenart
   Magdič Aleksander
   Videm
   Hojnik Robert
   STRELCI
   NK AjDAS Lenart
   1 : 1 14 - Simonič Blaž (18')
   2 : 1 10 - Ploj Dejan (75')11m
   Videm
   0 : 1   6 - Lovenjak Blaž (15') 
   OPOMINJANI
   NK AjDAS Lenart
    10 - Ploj Dejan (42')
    17 - Damiš Jernej (77')
    21 - Smodej Žan (87')
    8 - Čuček Miha (87')
   Videm
    10 - Krajnc Sebastjan (54')
    7 - Hliš Žan (87')
   IZKLJUČENI
   NK AjDAS Lenart
   Videm
   MENJAVE
   NK AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  61'     11 - Hager Dejan
       20 - Ploj Tomi
  68'     21 - Smodej Žan
       4 - Šnofl Davorin
  79'     19 - Morina Fjoralb
       14 - Simonič Blaž
   Videm
  Minuta  Igralec
  75'     14 - Kovačič Jure
       8 - Plajnšek Žan
  79'     13 - Šuen Aleš
       9 - Božak Dominik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan