Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 7. krog 30.09.17
   TEKMA: Dravinja - Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Drnovšek Igor
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Nino (V)
  5  Čerenak Jernej (K)
  6  Jernejšek Jan
  7  Ramšak Žan
  9  Gosak Davorin
  10  Čakš Žiga
  13  Bašič Marko
  17  Kotnik Tomo
  21  Klokočovnik Simon
  22  Černec Timotej
  25  Pesjak Žiga
   Tehnotim Pesnica
Priimek in ime
  2  Vajs Jan
  5  Šegula Jure
  6  Arzenšek Simon
  9  Babšek Žan
  11  Pilih Andrej (K)
  12  Glušič Rene (V)
  16  Planinšek Matic
  19  Kraner Rudolf Martin
  20  Goljat Žiga
  33  Babšek Aljaž
  69  Marhold Žan
  Rezervni igralci
  11  Rožmarič Blaž
  14  Korošec Jure
  15  Brumec Žiga
  16  Marinšek Žan
  20  Kolar Jakob
  23  Skrbinšek Matic (V)
  24  Videčnik Blaž
  Rezervni igralci
  1  Hasl Matjaž (V)
  3  Mulec Matic
  4  Lešnik Rok
  7  Gorjup Tadej
  8  Pešl Gregor
  10  Pušnik Alen
  99  Novi Emil
   TRENER
   Dravinja
   Tehnotim Pesnica
   Frajzman Robert
   STRELCI
   Dravinja
   Tehnotim Pesnica
   OPOMINJANI
   Dravinja
    13 - Bašič Marko (50')
    5 - Čerenak Jernej (67')
    9 - Gosak Davorin (80')
   Tehnotim Pesnica
    20 - Goljat Žiga (14')
    69 - Marhold Žan (41')
    99 - Novi Emil (69')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
    6 - Jernejšek Jan (3')
   Tehnotim Pesnica
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     24 - Videčnik Blaž
       17 - Kotnik Tomo
  59'     15 - Brumec Žiga
       13 - Bašič Marko
  86'     16 - Marinšek Žan
       7 - Ramšak Žan
   Tehnotim Pesnica
  Minuta  Igralec
  52'     99 - Novi Emil
       69 - Marhold Žan
  56'     7 - Gorjup Tadej
       11 - Pilih Andrej
  73'     8 - Pešl Gregor
       6 - Arzenšek Simon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan