Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 11. krog 28.10.17
   TEKMA: Zreče - AjDAS Lenart 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Glažar Roman
   1. pomočnik: Ivanuša Sergej
   2. pomočnik: Podplatnik Nejc
   Delegat: Hotko Viktor
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  5  Jančič Alen
  7  Podgrajšek Anže
  9  Kotnik Tadej
  15  Marinšek Marko
  17  Leskovar Sebastijan
  19  Hren Primož (K)
  22  Purg Jaka (V)
  29  Brdnik Jaka
  30  Kotnik Gregor
  32  Zbičajnik Blaž
  33  Zbičajnik Aljaž
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  3  Brumen Matej
  4  Šnofl Davorin
  5  Repa Matevž
  6  Damiš Jernej
  7  Burian Miha (K)
  8  Čuček Miha
  9  Drašak Blaž
  12  Štuhec Rok (V)
  14  Simonič Blaž
  15  Bračič David
  20  Ploj Tomi
  Rezervni igralci
  1  Mlinar Uroš (V)
  10  Lipičnik Alen
  11  Vinkovič Matej
  16  Zbičajnik Mitja
  20  Jelenko Jakob
  27  Boček Andraž
  31  Verhovšek Rene
  Rezervni igralci
  17  Ploj Mitja
   TRENER
   Zreče
   Flis Damjan
   AjDAS Lenart
   Sečkar Jože
   STRELCI
   Zreče
   1 : 2 32 - Zbičajnik Blaž (83')
   AjDAS Lenart
   0 : 1   8 - Čuček Miha (58') 
   0 : 2   7 - Burian Miha (73') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    33 - Zbičajnik Aljaž (56')
   AjDAS Lenart
   IZKLJUČENI
   Zreče
   AjDAS Lenart
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  58'     10 - Lipičnik Alen
       17 - Leskovar Sebastijan
  67'     27 - Boček Andraž
       33 - Zbičajnik Aljaž
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  79'     17 - Ploj Mitja
       14 - Simonič Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan