Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 6. krog 24.09.17
   TEKMA: NK Šampion - Pohorje 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Kalan Miha
   Delegat: Babič Stanislav
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok (K)
  3  Bokšan Jaka
  4  Gabršek Nejc
  7  Radić Aleksandar
  8  Štorman Aljaž
  9  Vunderl Lan (V)
  10  Torra Jetmir
  13  Petek Pascal
  16  Radaković Dejan
  17  Pfeifer Urh
  18  Torra Arjan
   Pohorje
Priimek in ime
  4  Nemec Dejan
  8  Fanedl Andrej (K)
  9  Ladinek Damjan
  10  Heržič Tilen Joshua
  11  Poljanec Denis
  13  Kozar Jan (V)
  14  Fridrih Andraž
  17  Sredenšek Jan
  18  Vorše Tim
  20  Maček Anžej
  22  Vuković Ognjen
  Rezervni igralci
  6  Ravnak Primož (V)
  14  Mandalović Husein
  15  Pukl Bruno
  20  Gojzdnik Jure
  Rezervni igralci
  1  Anžel Narsej (V)
  6  Nedižavec Aleksander
  16  Filipovič Dalibor
   TRENER
   NK Šampion
   Drobne Oskar
   Pohorje
   Polič Jani
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 10 - Torra Jetmir (44')
   2 : 0 18 - Torra Arjan (78')
   3 : 0 10 - Torra Jetmir (92')
   Pohorje
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    13 - Petek Pascal (30')
    3 - Bokšan Jaka (73')
   Pohorje
    9 - Ladinek Damjan (78')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   Pohorje
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  82'     14 - Mandalović Husein
       17 - Pfeifer Urh
  85'     20 - Gojzdnik Jure
       8 - Štorman Aljaž
  87'     15 - Pukl Bruno
       16 - Radaković Dejan
   Pohorje
  Minuta  Igralec
  74'     6 - Nedižavec Aleksander
       14 - Fridrih Andraž
  78'     16 - Filipovič Dalibor
       17 - Sredenšek Jan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan