Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 26. krog 27.05.18
   TEKMA: Šampion - Kety Emmi Bistrica 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Borošak Alen
   1. pomočnik: Biškup Matej
   2. pomočnik: Jeger Gregor
   Delegat: Antolič Vlado
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  3  Bokšan Jaka
  6  Korošec Miha (K)
  7  Radić Aleksandar
  8  Cikaqi Herolind
  10  Torra Jetmir
  11  Torra Arjan
  13  Petek Pascal
  14  Štiglic Matic
  17  Pfeifer Urh
  18  Radaković Dejan
  33  Vunderl Lan (V)
   Kety Emmi Bistrica
Priimek in ime
  2  Ribič Amadej
  3  Korošec Andraž (K)
  6  Hrušman Miha
  9  Polegek Aljaž
  10  Janžič Primož
  11  Horvat Rok
  12  Bajrič Eldin (V)
  13  Bloudek Sandro
  15  Kusič David
  16  Kolar Tim
  18  Enjo Kensuke
  Rezervni igralci
  1  Bercko Kristjan (V)
  4  Vašl Scott
  9  Mandalović Husein
  Rezervni igralci
  1  Dabanovič Jaka (V)
  5  Ramot Aljaž
  8  Lipoglav Nejc
  14  Mlakar Jan
   TRENER
   Šampion
   Drobne Oskar
   Kety Emmi Bistrica
   Simonič Ivan
   STRELCI
   Šampion
   1 : 0 3 - Bokšan Jaka (10')
   2 : 1 10 - Torra Jetmir (87')
   Kety Emmi Bistrica
   1 : 1   16 - Kolar Tim (43') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    10 - Torra Jetmir (18')
    4 - Vašl Scott (75')
   Kety Emmi Bistrica
    3 - Korošec Andraž (33')
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Kety Emmi Bistrica
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  61'     9 - Mandalović Husein
       7 - Radić Aleksandar
  71'     4 - Vašl Scott
       17 - Pfeifer Urh
  71'     1 - Bercko Kristjan
       11 - Torra Arjan
   Kety Emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Ramot Aljaž
       15 - Kusič David
  46'     8 - Lipoglav Nejc
       6 - Hrušman Miha
  60'     14 - Mlakar Jan
       16 - Kolar Tim
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan