Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki   
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Zreče 18 17 0 1 100:8 51
2. NK Rogaška TSM 18 12 3 3 75:15 39
3. NK Radeče 18 11 2 5 55:22 35
4. NK Laško-Pivovar 18 10 3 5 42:26 33
5. KNK Odred Kozje-NK Imeno 18 8 3 7 61:32 27
6. NK Hrastnik 18 8 1 9 44:36 25
7. Rockstar Kovinar 18 6 1 11 35:48 19
8. NK Ljubno 18 6 0 12 40:61 18
9. NK Šoštanj 18 5 1 12 27:81 16
10. Združena Savinjska 18 0 0 18 8:158 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
18. krog 27.05.16
NK Šoštanj:Rockstar Kovinar 3:1 (1:0) zapisnik
NK Radeče:Združena Savinjska 6:2 (3:1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Laško-Pivovar 2:5 (1:2) zapisnik
NK Hrastnik:NK Ljubno 5:3 (1:0) zapisnik
Zreče:NK Rogaška TSM 1:2 (1:0) zapisnik
17. krog 20.05.16
NK Rogaška TSM:NK Šoštanj 4:0 (1:0) zapisnik
NK Ljubno:Zreče 1:3 (1:1) zapisnik
NK Laško-Pivovar:NK Hrastnik 2:0 (1:0) zapisnik
Združena Savinjska:KNK Odred Kozje-NK Imeno 1:6 (0:3) zapisnik
Rockstar Kovinar:NK Radeče 2:0 (1:0) zapisnik
16. krog 13.05.16
NK Šoštanj:NK Radeče 0:3 (0:1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Rockstar Kovinar 4:0 (1:0) zapisnik
NK Hrastnik:Združena Savinjska 4:0 (1:0) zapisnik
Zreče:NK Laško-Pivovar 4:1 (3:0) zapisnik
NK Rogaška TSM:NK Ljubno 13:1 (5:0) zapisnik
15. krog 06.05.16
Združena Savinjska:Zreče 0:12 (0:7) zapisnik
NK Ljubno:NK Šoštanj 2:0 (0:0) zapisnik
NK Laško-Pivovar:NK Rogaška TSM 1:1 (1:1) zapisnik
Rockstar Kovinar:NK Hrastnik 1:0 (0:0) zapisnik
NK Radeče:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3:0 (2:0) zapisnik
14. krog 22.04.16
NK Šoštanj:KNK Odred Kozje-NK Imeno 1:5 (0:3) zapisnik
NK Hrastnik:NK Radeče 2:1 (1:1) zapisnik
Zreče:Rockstar Kovinar 3:0 (1:0) zapisnik
NK Rogaška TSM:Združena Savinjska 11:0 (5:0) zapisnik
NK Ljubno:NK Laško-Pivovar 1:2 (0:2) zapisnik
13. krog 15.04.16
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Hrastnik 6:0 (2:0) zapisnik
NK Laško-Pivovar:NK Šoštanj 4:1 (1:1) zapisnik
Združena Savinjska:NK Ljubno 1:6 (0:4) zapisnik
NK Radeče:Zreče 0:4 (0:2) zapisnik
Rockstar Kovinar:NK Rogaška TSM 1:3 (1:0) zapisnik
12. krog 08.04.16
NK Šoštanj:NK Hrastnik 0:2 (0:1) zapisnik
Zreče:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4:0 (3:0) zapisnik
NK Ljubno:Rockstar Kovinar 3:1 (1:0) zapisnik
NK Laško-Pivovar:Združena Savinjska 5:0 (3:0) zapisnik
NK Rogaška TSM:NK Radeče 3:1 (3:0) zapisnik
11. krog 01.04.16
Rockstar Kovinar:NK Laško-Pivovar 1:1 (1:0) zapisnik
NK Radeče:NK Ljubno 5:1 (3:0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Rogaška TSM 1:0 (1:0) zapisnik
NK Hrastnik:Zreče 0:4 (0:2) zapisnik
Združena Savinjska:NK Šoštanj 0:7 (0:4) zapisnik
10. krog 30.10.15
Združena Savinjska:Rockstar Kovinar 0:6 (0:4) zapisnik
NK Ljubno:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2:0 (1:0) zapisnik
NK Rogaška TSM:NK Hrastnik 4:0 (1:0) zapisnik
NK Šoštanj:Zreče 1:11 (0:7) zapisnik
NK Laško-Pivovar:NK Radeče 0:0 (0:0) zapisnik
9. krog 23.10.15
Rockstar Kovinar:NK Šoštanj 7:0 (4:0) zapisnik
NK Ljubno:NK Hrastnik 1:3 (0:1) zapisnik
Združena Savinjska:NK Radeče 0:10 (0:4) zapisnik
NK Rogaška TSM:Zreče 0:3 (0:1) zapisnik
NK Laško-Pivovar:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3:2 (3:2) zapisnik
8. krog 16.10.15
NK Šoštanj:NK Rogaška TSM 0:8 (0:4) zapisnik
Zreče:NK Ljubno 8:0 (1:0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Laško-Pivovar 1:2 (1:1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Združena Savinjska 18:0 (8:0) zapisnik
NK Radeče:Rockstar Kovinar 4:1 (3:0) zapisnik
7. krog 09.10.15
Združena Savinjska:NK Hrastnik 0:13 (0:6) zapisnik
NK Laško-Pivovar:Zreče 0:4 (0:2) zapisnik
NK Ljubno:NK Rogaška TSM 1:2 (1:1) zapisnik
Rockstar Kovinar:KNK Odred Kozje-NK Imeno 1:4 (0:1) zapisnik
NK Radeče:NK Šoštanj 4:1 (1:0) zapisnik
6. krog 02.10.15
Zreče:Združena Savinjska 9:1 (5:0) zapisnik
NK Rogaška TSM:NK Laško-Pivovar 0:2 (0:1) zapisnik
NK Hrastnik:Rockstar Kovinar 4:0 (2:0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Radeče 2:4 (0:2) zapisnik
NK Šoštanj:NK Ljubno 5:3 (2:1) zapisnik
5. krog 25.09.15
NK Laško-Pivovar:NK Ljubno 1:0 (0:0) zapisnik
NK Radeče:NK Hrastnik 4:0 (1:0) zapisnik
Rockstar Kovinar:Zreče 0:8 (0:7) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šoštanj 1:1 (0:1) zapisnik
Združena Savinjska:NK Rogaška TSM 0:12 (0:3) zapisnik
4. krog 18.09.15
NK Rogaška TSM:Rockstar Kovinar 6:0 (3:0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Laško-Pivovar 3:2 (2:1) zapisnik
NK Ljubno:Združena Savinjska 10:1 (5:1) zapisnik
Zreče:NK Radeče 3:1 (2:1) zapisnik
NK Hrastnik:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2:2 (0:0) zapisnik
3. krog 11.09.15
NK Hrastnik:NK Šoštanj 7:1 (1:0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Zreče 0:2 (0:2) zapisnik
Rockstar Kovinar:NK Ljubno 1:4 (1:3) zapisnik
Združena Savinjska:NK Laško-Pivovar 0:10 (0:2) zapisnik
NK Radeče:NK Rogaška TSM 1:1 (0:0) zapisnik
2. krog 04.09.15
NK Šoštanj:Združena Savinjska 3:2 (1:1) zapisnik
NK Laško-Pivovar:Rockstar Kovinar 1:2 (0:0) zapisnik
NK Rogaška TSM:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2:2 (0:2) zapisnik
Zreče:NK Hrastnik 2:1 (0:0) zapisnik
NK Ljubno:NK Radeče 0:4 (0:1) zapisnik
1. krog 28.08.15
Zreče:NK Šoštanj 15:0 (8:0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Rogaška TSM 0:3 (0:3) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Ljubno 6:1 (5:1) zapisnik
Rockstar Kovinar:Združena Savinjska 10:0 (3:0) zapisnik
NK Radeče:NK Laško-Pivovar 4:0 (1:0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan