Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. Liga starejših dečkov 15/16
  Zapisnik: 16. krog 13.05.16
   TEKMA: NK Šoštanj - NK Radeče 0:3 (0:1)
   Kraj: Šoštanj - Široko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Božičevič Bor
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Vogrin Aljaž (V)
  2  Goršek Blaž
  3  Matošević Jure
  4  Zavolovšek Aljaž
  5  Šlehta Nik
  6  Potočnik Lovro
  7  Omerović Kenan
  8  Turk Aljaž (K)
  9  Sope Dorent
  10  Sope Emnor
  11  Stropnik Matija
   NK Radeče
Priimek in ime
  2  Kerenčič Aljaž (V)
  3  Vorina Lan
  4  Klinc Jaka
  7  Vorina Tim
  9  Dobovšek Tilen
  10  Tratar Alen
  11  Šantej Miha
  13  Šeško Benjamin
  14  Tratar Eva
  16  Titovšek Denis (K)
  22  Zupančič Gašper (V)
  Rezervni igralci
  13  Paradiž Tjaš
  14  Part Matic
  Rezervni igralci
  1  Cetin Tim (V)
  5  Končan Jan
  6  Krajšek Marcel
  8  Tržan Benjamin
   TRENER
   NK Šoštanj
   NK Radeče
   STRELCI
   NK Šoštanj
   NK Radeče
   0:1   10 - Tratar Alen (12') 
   0:2   10 - Tratar Alen (46') 
   0:3   13 - Šeško Benjamin (54') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   NK Radeče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
    4 - Zavolovšek Aljaž (8')
   NK Radeče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  43'     14 - Part Matic
       5 - Šlehta Nik
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Končan Jan
       9 - Dobovšek Tilen
  50'     6 - Krajšek Marcel
       11 - Šantej Miha
  50'     1 - Cetin Tim
       22 - Zupančič Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan