Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki   
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  28.08.15 
28.08.15 Zreče : NK Šoštanj 15:0(8:0)
28.08.15 NK Hrastnik : NK Rogaška TSM 0:3(0:3)
28.08.15 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Ljubno 6:1(5:1)
02.09.15 NK Radeče : NK Laško-Pivovar 4:0(1:0)
28.08.15 Rockstar Kovinar : Združena Savinjska 10:0(3:0)
2. krog  04.09.15 
04.09.15 NK Šoštanj : Združena Savinjska 3:2(1:1)
04.09.15 NK Laško-Pivovar : Rockstar Kovinar 1:2(0:0)
23.09.15 NK Ljubno : NK Radeče 0:4(0:1)
04.09.15 NK Rogaška TSM : KNK Odred Kozje-NK Imeno 2:2(0:2)
16.09.15 Zreče : NK Hrastnik 2:1(0:0)
3. krog  11.09.15 
11.09.15 NK Hrastnik : NK Šoštanj 7:1(1:0)
11.09.15 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Zreče 0:2(0:2)
16.09.15 NK Radeče : NK Rogaška TSM 1:1(0:0)
11.09.15 Rockstar Kovinar : NK Ljubno 1:4(1:3)
15.09.15 Združena Savinjska : NK Laško-Pivovar 0:10(0:2)
4. krog  18.09.15 
18.09.15 NK Šoštanj : NK Laško-Pivovar 3:2(2:1)
18.09.15 NK Ljubno : Združena Savinjska 10:1(5:1)
18.09.15 NK Rogaška TSM : Rockstar Kovinar 6:0(3:0)
18.09.15 Zreče : NK Radeče 3:1(2:1)
18.09.15 NK Hrastnik : KNK Odred Kozje-NK Imeno 2:2(0:0)
5. krog  25.09.15 
07.10.15 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Šoštanj 1:1(0:1)
30.09.15 NK Radeče : NK Hrastnik 4:0(1:0)
07.10.15 Rockstar Kovinar : Zreče 0:8(0:7)
21.10.15 Združena Savinjska : NK Rogaška TSM 0:12(0:3)
25.09.15 NK Laško-Pivovar : NK Ljubno 1:0(0:0)
6. krog  02.10.15 
04.11.15 NK Šoštanj : NK Ljubno 5:3(2:1)
02.10.15 NK Rogaška TSM : NK Laško-Pivovar 0:2(0:1)
30.09.15 Zreče : Združena Savinjska 9:1(5:0)
02.10.15 NK Hrastnik : Rockstar Kovinar 4:0(2:0)
02.10.15 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Radeče 2:4(0:2)
7. krog  09.10.15 
21.10.15 NK Radeče : NK Šoštanj 4:1(1:0)
09.10.15 Rockstar Kovinar : KNK Odred Kozje-NK Imeno 1:4(0:1)
09.10.15 Združena Savinjska : NK Hrastnik 0:13(0:6)
09.10.15 NK Laško-Pivovar : Zreče 0:4(0:2)
09.10.15 NK Ljubno : NK Rogaška TSM 1:2(1:1)
8. krog  16.10.15 
06.11.15 NK Šoštanj : NK Rogaška TSM 0:8(0:4)
06.11.15 Zreče : NK Ljubno 8:0(1:0)
06.11.15 NK Hrastnik : NK Laško-Pivovar 1:2(1:1)
06.11.15 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Združena Savinjska 18:0(8:0)
06.11.15 NK Radeče : Rockstar Kovinar 4:1(3:0)
9. krog  23.10.15 
29.09.15 Rockstar Kovinar : NK Šoštanj 7:0(4:0)
23.10.15 Združena Savinjska : NK Radeče 0:10(0:4)
23.10.15 NK Laško-Pivovar : KNK Odred Kozje-NK Imeno 3:2(3:2)
21.10.15 NK Ljubno : NK Hrastnik 1:3(0:1)
23.10.15 NK Rogaška TSM : Zreče 0:3(0:1)
10. krog  30.10.15 
22.09.15 Združena Savinjska : Rockstar Kovinar 0:6(0:4)
30.10.15 NK Šoštanj : Zreče 1:11(0:7)
26.10.15 NK Rogaška TSM : NK Hrastnik 4:0(1:0)
26.10.15 NK Ljubno : KNK Odred Kozje-NK Imeno 2:0(1:0)
30.10.15 NK Laško-Pivovar : NK Radeče 0:0(0:0)
11. krog  01.04.16 
13.04.16 Združena Savinjska : NK Šoštanj 0:7(0:4)
01.04.16 Rockstar Kovinar : NK Laško-Pivovar 1:1(1:0)
01.04.16 NK Radeče : NK Ljubno 5:1(3:0)
01.04.16 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Rogaška TSM 1:0(1:0)
01.04.16 NK Hrastnik : Zreče 0:4(0:2)
12. krog  08.04.16 
06.04.16 NK Šoštanj : NK Hrastnik 0:2(0:1)
08.04.16 Zreče : KNK Odred Kozje-NK Imeno 4:0(3:0)
11.04.16 NK Rogaška TSM : NK Radeče 3:1(3:0)
08.04.16 NK Ljubno : Rockstar Kovinar 3:1(1:0)
08.04.16 NK Laško-Pivovar : Združena Savinjska 5:0(3:0)
13. krog  15.04.16 
15.04.16 NK Laško-Pivovar : NK Šoštanj 4:1(1:1)
15.04.16 Združena Savinjska : NK Ljubno 1:6(0:4)
19.04.16 Rockstar Kovinar : NK Rogaška TSM 1:3(1:0)
15.04.16 NK Radeče : Zreče 0:4(0:2)
14.04.16 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Hrastnik 6:0(2:0)
14. krog  22.04.16 
22.04.16 NK Šoštanj : KNK Odred Kozje-NK Imeno 1:5(0:3)
22.04.16 NK Hrastnik : NK Radeče 2:1(1:1)
22.04.16 Zreče : Rockstar Kovinar 3:0(1:0)
22.04.16 NK Rogaška TSM : Združena Savinjska 11:0(5:0)
22.04.16 NK Ljubno : NK Laško-Pivovar 1:2(0:2)
15. krog  06.05.16 
06.05.16 NK Ljubno : NK Šoštanj 2:0(0:0)
06.05.16 NK Laško-Pivovar : NK Rogaška TSM 1:1(1:1)
03.05.16 Združena Savinjska : Zreče 0:12(0:7)
06.05.16 Rockstar Kovinar : NK Hrastnik 1:0(0:0)
06.05.16 NK Radeče : KNK Odred Kozje-NK Imeno 3:0(2:0)
16. krog  13.05.16 
13.05.16 NK Šoštanj : NK Radeče 0:3(0:1)
13.05.16 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Rockstar Kovinar 4:0(1:0)
13.05.16 NK Hrastnik : Združena Savinjska 4:0(1:0)
13.05.16 Zreče : NK Laško-Pivovar 4:1(3:0)
13.05.16 NK Rogaška TSM : NK Ljubno 13:1(5:0)
17. krog  20.05.16 
20.05.16 NK Rogaška TSM : NK Šoštanj 4:0(1:0)
20.05.16 NK Ljubno : Zreče 1:3(1:1)
20.05.16 NK Laško-Pivovar : NK Hrastnik 2:0(1:0)
20.05.16 Združena Savinjska : KNK Odred Kozje-NK Imeno 1:6(0:3)
20.05.16 Rockstar Kovinar : NK Radeče 2:0(1:0)
18. krog  27.05.16 
27.05.16 NK Šoštanj : Rockstar Kovinar 3:1(1:0)
27.05.16 NK Radeče : Združena Savinjska 6:2(3:1)
27.05.16 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Laško-Pivovar 2:5(1:2)
27.05.16 NK Hrastnik : NK Ljubno 5:3(1:0)
30.05.16 Zreče : NK Rogaška TSM 1:2(1:0)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 21/22
14. krog 28.05.22
NK Žalec : NK Vojnik 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 3 : 2
NK Šoštanj : Mons Claudius 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan