Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. Liga starejših dečkov 15/16
  Zapisnik: 15. krog 03.05.16
   TEKMA: Združena Savinjska - Zreče 0:12 (0:7)
   Kraj: VRANSKO - VIDEM    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Gajić Tomislav
   1. pomočnik: Zamernik Nejc
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Lah Klemen (V)
  3  Ačkun Anže
  4  Borinc Golavšek Blaž
  5  Gashi Gentrit
  6  Plevnik Miha
  7  Stojaković Aleks
  8  Kopše Benjamin (K)
  9  Dorn Šega Stin Mai
  10  Spasič Anej
  17  Kitak Janez
  20  Ašenberger Tim
   Zreče
Priimek in ime
  2  Podgrajšek Žiga
  3  Višnar Alen
  4  Laporšek Lovro (K)
  5  Fridrih Žiga
  7  Stolliqi Halil
  8  Podgrajšek Žan
  9  Hohler Alen
  10  Belak-Vivod Nejc
  11  Bavrk Anel
  17  Lamut Tilen
  30  Tiganj Elmin (V)
  Rezervni igralci
  13  Ocvirk Bor
  14  Patrik Šmid
  Rezervni igralci
  14  Dečar Žiga
  15  Operčkal Tomaž
  22  Pečečnik Urban (V)
   TRENER
   Združena Savinjska
   Zreče
   STRELCI
   Združena Savinjska
   Zreče
   0:1   7 - Stolliqi Halil (5') 
   0:2   10 - Belak-Vivod Nejc (7')  11m
   0:3   7 - Stolliqi Halil (11') 
   0:4   9 - Hohler Alen (19') 
   0:5   8 - Podgrajšek Žan (26') 
   0:6   11 - Bavrk Anel (30') 
   0:7   10 - Belak-Vivod Nejc (32') 
   0:8   9 - Hohler Alen (42') 
   0:9   11 - Bavrk Anel (45') 
   0:10   7 - Stolliqi Halil (47') 
   0:11   7 - Stolliqi Halil (50') 
   0:12   7 - Stolliqi Halil (63') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  35'     13 - Ocvirk Bor
       9 - Dorn Šega Stin Mai
  36'     14 - Patrik Šmid
       17 - Kitak Janez
   Zreče
  Minuta  Igralec
  36'     22 - Pečečnik Urban
       30 - Tiganj Elmin
  49'     15 - Operčkal Tomaž
       17 - Lamut Tilen
  49'     14 - Dečar Žiga
       9 - Hohler Alen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan