Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. Liga starejših dečkov 15/16
  Zapisnik: 13. krog 15.04.16
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - NK Šoštanj 4:1 (1:1)
   Kraj: laško - huda jama    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kopinšek Borut
   1. pomočnik: Gaberšek Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Bobnič Urban (V)
  27  Stević Nik
  49  Gorišek Rok
  50  Babić Antonio
  51  Frece Lovro (K)
  52  Hudej Enej
  56  Blatnik Miha
  57  Ledinek Aljaž
  60  Grbić Aleksandar
  61  Deželak Matic
  62  Teršek Mohor
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Vogrin Aljaž (V)
  2  Part Matic
  3  Matošević Jure
  4  Omerović Kenan
  5  Zavolovšek Aljaž
  6  Potočnik Lovro
  7  Dragić Gašper (K)
  8  Turk Aljaž
  9  Sope Dorent
  10  Sope Emnor
  11  Stropnik Matija
  Rezervni igralci
  53  Dermota Lovro
  54  Stević Dejan
  64  Maček Luka
  Rezervni igralci
  13  Šlehta Nik
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   NK Šoštanj
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   1:1 56 - Blatnik Miha (27')
   2:1 60 - Grbić Aleksandar (59')
   3:1 60 - Grbić Aleksandar (60')
   4:1 57 - Ledinek Aljaž (66')
   NK Šoštanj
   0:1   9 - Sope Dorent (21') 
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
   NK Šoštanj
    8 - Turk Aljaž (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  54'     54 - Stević Dejan
       62 - Teršek Mohor
  64'     64 - Maček Luka
       49 - Gorišek Rok
  64'     53 - Dermota Lovro
       60 - Grbić Aleksandar
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Šlehta Nik
       2 - Part Matic
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
17. krog 25.03.23
Rače : Koroška Dravograd 6 : 2
Dravinja : Drava Ptuj 0 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Bosch Bračič Videm 3 : 2
Zavrč : Šmartno 1928 0 : 1
Cirkulane : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 2
Premium Dobrovce : Šampion 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan