Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SKL – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Drava Dakinda Ptuj 16 13 1 2 33:16 40
2. NK Šampion 16 10 4 2 37:9 34
3. NK Vipoll Veržej 16 9 5 2 25:12 32
4. NK Jarenina 16 7 1 8 22:23 22
5. MB Tabor 16 6 3 7 22:15 21
6. Beltinci Klima Tratnjek 16 6 3 7 15:31 21
7. NŠ Dravograd 16 6 2 8 33:25 20
8. NK Nafta 1903 16 5 2 9 16:29 17
9. Kety Emmi Bistrica 16 4 2 10 12:23 14
10. Rogaška - Rogatec 16 1 3 12 14:46 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
16. krog 24.11.19
NK Nafta 1903: Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Vipoll Veržej 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
Rogaška - Rogatec:Drava Dakinda Ptuj 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NK Šampion 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK Jarenina:MB Tabor 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
15. krog 17.11.19
NK Šampion:NK Nafta 1903 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NK Jarenina 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
MB Tabor:Rogaška - Rogatec 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj:NŠ Dravograd 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Kety Emmi Bistrica 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
14. krog 10.11.19
NK Nafta 1903:NK Vipoll Veržej 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj:MB Tabor 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Rogaška - Rogatec: Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:Kety Emmi Bistrica 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Jarenina:NK Šampion 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
13. krog 03.11.19
MB Tabor:NŠ Dravograd 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Jarenina 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NK Nafta 1903 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:Rogaška - Rogatec 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
12. krog 27.10.19
MB Tabor: Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Nafta 1903 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Jarenina:Kety Emmi Bistrica 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj:NK Šampion 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK Vipoll Veržej 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
11. krog 20.10.19
NK Šampion:MB Tabor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NŠ Dravograd 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Nafta 1903:NK Jarenina 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:Rogaška - Rogatec 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
10. krog 13.10.19
Drava Dakinda Ptuj:Kety Emmi Bistrica 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NK Šampion 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
MB Tabor:NK Vipoll Veržej 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Jarenina 4 : 1 (4 : 0) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK Nafta 1903 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 06.10.19
Drava Dakinda Ptuj:NK Nafta 1903 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NK Vipoll Veržej 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:NŠ Dravograd 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:Kety Emmi Bistrica 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK Jarenina 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
8. krog 29.09.19
NK Nafta 1903:NK MB Tabor 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:Rogaška - Rogatec 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Šampion 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kety Emmi Bistrica: Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Jarenina:Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
7. krog 22.09.19
Beltinci Klima Tratnjek:NK Nafta 1903 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj:Rogaška - Rogatec 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Jarenina 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NŠ Dravograd 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:Kety Emmi Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 15.09.19
NK Nafta 1903:NK Šampion 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK MB Tabor 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
NŠ Dravograd:Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NK Vipoll Veržej 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Jarenina: Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 08.09.19
NK MB Tabor:Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Šampion:NK Jarenina 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Nafta 1903 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:Rogaška - Rogatec 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NŠ Dravograd 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 04.09.19
NK Jarenina:NK Vipoll Veržej 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK MB Tabor 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK Šampion 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj: Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Nafta 1903:Kety Emmi Bistrica 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
3. krog 01.09.19
NK Nafta 1903:NŠ Dravograd 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NK MB Tabor 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Rogaška - Rogatec 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NK Jarenina 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:Drava Dakinda Ptuj 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Nafta 1903:NŠ Dravograd 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
2. krog 25.08.19
NŠ Dravograd: Beltinci Klima Tratnjek 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NK Nafta 1903 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Šampion 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj:NK Vipoll Veržej 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Rogaška - Rogatec:Kety Emmi Bistrica 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
1. krog 18.08.19
NK Nafta 1903:Rogaška - Rogatec 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NŠ Dravograd 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:ND Beltinci 4 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK MB Tabor 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan