Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SKL – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Drava Dakinda Ptuj 10 8 0 2 22:13 24
2. NK Šampion 10 6 3 1 23:7 21
3. NK Vipoll Veržej 10 5 4 1 13:6 19
4. MB Tabor 10 5 1 4 15:8 16
5. NK Jarenina 10 5 1 4 17:12 16
6. NŠ Dravograd 10 4 1 5 21:12 13
7. NK Nafta 1903 10 4 1 5 11:21 13
8. Kety Emmi Bistrica 10 2 2 6 5:10 8
9. Beltinci Klima Tratnjek 10 2 2 6 8:27 8
10. Rogaška - Rogatec 10 0 3 7 9:28 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
10. krog 13.10.19
Drava Dakinda Ptuj:Kety Emmi Bistrica 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NK Šampion 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
MB Tabor:NK Vipoll Veržej 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK Nafta 1903 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Jarenina 4 : 1 (4 : 0) zapisnik
9. krog 06.10.19
Drava Dakinda Ptuj:NK Nafta 1903 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NK Vipoll Veržej 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:NŠ Dravograd 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:Kety Emmi Bistrica 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK Jarenina 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
8. krog 29.09.19
NK Nafta 1903:NK MB Tabor 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:Rogaška - Rogatec 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Šampion 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kety Emmi Bistrica: Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Jarenina:Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
7. krog 22.09.19
Beltinci Klima Tratnjek:NK Nafta 1903 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj:Rogaška - Rogatec 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Jarenina 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NŠ Dravograd 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:Kety Emmi Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 15.09.19
NK Nafta 1903:NK Šampion 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK MB Tabor 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
NŠ Dravograd:Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NK Vipoll Veržej 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Jarenina: Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 08.09.19
NK MB Tabor:Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Šampion:NK Jarenina 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Nafta 1903 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:Rogaška - Rogatec 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NŠ Dravograd 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 04.09.19
NK Jarenina:NK Vipoll Veržej 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK MB Tabor 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Rogaška - Rogatec:NK Šampion 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj: Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Nafta 1903:Kety Emmi Bistrica 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
3. krog 01.09.19
NK Nafta 1903:NŠ Dravograd 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Beltinci Klima Tratnjek:NK MB Tabor 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Rogaška - Rogatec 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Kety Emmi Bistrica:NK Jarenina 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:Drava Dakinda Ptuj 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Nafta 1903:NŠ Dravograd 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
2. krog 25.08.19
NŠ Dravograd: Beltinci Klima Tratnjek 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NK Nafta 1903 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Šampion 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Drava Dakinda Ptuj:NK Vipoll Veržej 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Rogaška - Rogatec:Kety Emmi Bistrica 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
1. krog 18.08.19
NK Nafta 1903:Rogaška - Rogatec 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NŠ Dravograd 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:ND Beltinci 4 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK MB Tabor 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
7. krog 12.10.19
Mons Claudius : ND Mozirje 0 : 2
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 4
NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 2
NK Savinjska Vransko : NK Ljubno ob Savinji 0 : 1
NK Laško : NK Posavje Krško 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan