Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 4. krog 04.09.19
   TEKMA: NŠ Dravograd - NK MB Tabor 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd-igrišče z UT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Racaj Fatlind
   1. pomočnik: Kamnik Blaž
   2. pomočnik: Kunc Anej
   Delegat: Gostenčnik Gregor
   POSTAVI
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  1  Pajenk Matija (V)
  2  Izak Nejc
  3  Pori Tine
  7  Jevšnik Dejan (K)
  8  Krebs Žiga
  9  Čavnik Nejc
  11  Kozjak Klemen
  13  Miklavc Jaroš
  14  Stanojlovič Ognjen
  15  Šepić Adin
  17  Turičnik Matic
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  2  Pečnik Žiga
  3  Mumanović Mahir
  5  Grandošek Žan
  7  Paulec Mateo
  8  Polanec Anei
  9  Demiri Aldin
  10  Korošec Jure (K)
  15  Gabrovec Jan Patrik
  18  Zorman Žan
  20  Kokol Tai
  Rezervni igralci
  4  Čelik Filip
  5  Terpotec Luka
  6  Čede Gal
  10  Schöndorfer Luka
  12  Jerčič Urban (V)
  16  Podlesnik Gal
  18  Kovač Klemen
  Rezervni igralci
  11  Murkovič Rene
  14  Ribič Maj
  16  Strniša Žiga
  17  Kompan Jakob
  19  Greif Rok
   TRENER
   NŠ Dravograd
   Račnik Oskar
   NK MB Tabor
   Čučko Drago
   STRELCI
   NŠ Dravograd
   NK MB Tabor
   0 : 1   19 - Greif Rok (57') 
   OPOMINJANI
   NŠ Dravograd
    8 - Krebs Žiga (60')
   NK MB Tabor
    20 - Kokol Tai (39')
    3 - Mumanović Mahir (67')
    18 - Zorman Žan (72')
    15 - Gabrovec Jan Patrik (74')
    16 - Strniša Žiga (79')
    11 - Murkovič Rene (79')
   IZKLJUČENI
   NŠ Dravograd
   NK MB Tabor
    3 - Mumanović Mahir (79')
   MENJAVE
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  48'     5 - Terpotec Luka
       17 - Turičnik Matic
  54'     16 - Podlesnik Gal
       9 - Čavnik Nejc
  55'     6 - Čede Gal
       15 - Šepić Adin
  62'     4 - Čelik Filip
       8 - Krebs Žiga
  66'     10 - Schöndorfer Luka
       11 - Kozjak Klemen
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  27'     11 - Murkovič Rene
       7 - Paulec Mateo
  47'     19 - Greif Rok
       9 - Demiri Aldin
  72'     14 - Ribič Maj
       20 - Kokol Tai
  78'     16 - Strniša Žiga
       15 - Gabrovec Jan Patrik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan