Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SKL – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 10. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Donko Matic NK Vipoll Veržej 8 0 0
Horvat Brin NK Jarenina 7 0 0
Čavnik Nejc NŠ Dravograd 6 0 0
Šabeder Rene Drava Dakinda Ptuj 5 0 0
Goronja Sven NK Šampion 5 0 0
Kozjak Klemen NŠ Dravograd 5 0 0
Žganec Josip NK Nafta 1903 5 2 0
Pori Tine NŠ Dravograd 4 0 0
Greif Rok MB Tabor 4 0 0
Gajanić Alex NK Šampion 4 0 0
Podlesnik Medej Rogaška - Rogatec 4 1 0
Demiri Aldin MB Tabor 4 1 0
Toplak Urban Drava Dakinda Ptuj 3 0 0
Kužner Rok NK Šampion 3 0 0
Šket Lan Drava Dakinda Ptuj 3 0 0
Glogovec Erik NK Nafta 1903 3 0 0
Zlatoper Dobrijević Filip NK Jarenina 2 0 0
Jerenko Jaša Drava Dakinda Ptuj 2 0 0
Tkavc Michell NK Šampion 2 0 0
Polanec Anei MB Tabor 2 0 0
Podlesnik Gal NŠ Dravograd 2 0 0
Donša Matic NK Vipoll Veržej 2 0 0
Ciglar Matija NK Jarenina 2 0 0
Romih Alen NK Jarenina 2 0 0
Puhek Nik Rogaška - Rogatec 2 0 0
Pivko Patrik Drava Dakinda Ptuj 2 0 0
Kokol Tai MB Tabor 2 0 0
Benotič Luka Kety Emmi Bistrica 2 0 0
Kocijan Blaž NK Šampion 2 0 0
Bolcar Valentin Drava Dakinda Ptuj 2 0 0
Kokol Jure Beltinci Klima Tratnjek 2 0 0
Korošec Jure MB Tabor 2 1 0
Dobnik Žiga Drava Dakinda Ptuj 2 2 0
Fras Andy NK Vipoll Veržej 1 0 0
Letnik Nejc Drava Dakinda Ptuj 1 0 0
Čebular Maj NK Šampion 1 0 0
Kraner Matej NK Jarenina 1 0 0
Gavez Nastja NK Jarenina 1 0 0
Škraban Marsel NK Nafta 1903 1 0 0
Jagodič Timotej NK Šampion 1 0 0
Zymeri Dardan NK Šampion 1 0 0
Križnik Jaka NK Šampion 1 0 0
Gajster Gal Rogaška - Rogatec 1 0 0
Vertačnik Alen NK Vipoll Veržej 1 0 0
Strniša Žiga MB Tabor 1 0 0
Špernjak Miha Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Schöndorfer Luka NŠ Dravograd 1 0 0
Ignjič Nenad Beltinci Klima Tratnjek 1 0 0
Majer Nejc Rogaška - Rogatec 1 0 0
Privošnik Luka NK Šampion 1 0 0
Baligač Blaž NK Vipoll Veržej 1 0 0
Partlić David NK Nafta 1903 1 0 0
Janežič Filip Drava Dakinda Ptuj 1 0 0
Stojaković Aleks NK Jarenina 1 0 0
Jevšnik Dejan NŠ Dravograd 1 0 0
Legen Žiga Beltinci Klima Tratnjek 1 0 0
Vrbnjak Nik Drava Dakinda Ptuj 1 0 0
Deljić David Rogaška - Rogatec 1 0 0
Škrilec Rok NK Nafta 1903 1 0 0
Turičnik Matic NŠ Dravograd 1 0 0
Pečovnik Matija Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Bukovec Marko Beltinci Klima Tratnjek 1 0 0
Graj David Beltinci Klima Tratnjek 1 0 0
Zanič Zal Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Močnik Aleš Beltinci Klima Tratnjek 1 1 0
Krebs Žiga NŠ Dravograd 1 0 1
Lorbek Maj NK Jarenina 0 0 1
Ivanoš Tilen Rogaška - Rogatec 0 0 1
Močnik Jure Rogaška - Rogatec 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
7. krog 12.10.19
Mons Claudius : ND Mozirje 0 : 2
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 4
NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 2
NK Savinjska Vransko : NK Ljubno ob Savinji 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan