Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SKL – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  18.08.19 
17.08.19 NK Jarenina : NŠ Dravograd 2 : 1(0 : 1)
16.08.19 NK Nafta 1903 : Rogaška - Rogatec 4 : 1(2 : 0)
18.08.19 Kety Emmi Bistrica : Drava Dakinda Ptuj 1 : 2(1 : 0)
18.08.19 NK Vipoll Veržej : NK MB Tabor 2 : 1(0 : 0)
17.08.19 NK Šampion : Beltinci Klima Tratnjek 4 : 1(0 : 1)
2. krog  25.08.19 
25.08.19 NŠ Dravograd : Beltinci Klima Tratnjek 8 : 0(3 : 0)
29.08.19 NK MB Tabor : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
11.09.19 Drava Dakinda Ptuj : NK Vipoll Veržej 2 : 1(2 : 1)
18.09.19 Rogaška - Rogatec : Kety Emmi Bistrica
25.08.19 NK Jarenina : NK Nafta 1903 4 : 0(1 : 0)
3. krog  01.09.19 
18.09.19 NK Nafta 1903 : NŠ Dravograd
01.09.19 Kety Emmi Bistrica : NK Jarenina 0 : 1(0 : 1)
01.09.19 NK Vipoll Veržej : Rogaška - Rogatec 2 : 2(0 : 2)
31.08.19 NK Šampion : Drava Dakinda Ptuj 5 : 0(2 : 0)
18.09.19 Beltinci Klima Tratnjek : NK MB Tabor
4. krog  04.09.19 
04.09.19 NŠ Dravograd : NK MB Tabor 0 : 1(0 : 0)
04.09.19 Drava Dakinda Ptuj : Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0(2 : 0)
04.09.19 Rogaška - Rogatec : NK Šampion 1 : 1(1 : 0)
04.09.19 NK Jarenina : NK Vipoll Veržej 0 : 0(0 : 0)
04.09.19 NK Nafta 1903 : Kety Emmi Bistrica 3 : 1(1 : 1)
5. krog  08.09.19 
08.09.19 Kety Emmi Bistrica : NŠ Dravograd 1 : 0(0 : 0)
08.09.19 NK Vipoll Veržej : NK Nafta 1903 3 : 0(2 : 0)
07.09.19 NK Šampion : NK Jarenina 3 : 1(2 : 0)
08.09.19 Beltinci Klima Tratnjek : Rogaška - Rogatec 2 : 2(0 : 1)
07.09.19 NK MB Tabor : Drava Dakinda Ptuj 0 : 2(0 : 2)
6. krog  15.09.19 
15.09.19 NŠ Dravograd : Drava Dakinda Ptuj 3 : 1(0 : 1)
15.09.19 Rogaška - Rogatec : NK MB Tabor 2 : 6(1 : 3)
15.09.19 NK Jarenina : Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1(0 : 1)
14.09.19 NK Nafta 1903 : NK Šampion 0 : 3(0 : 2)
15.09.19 Kety Emmi Bistrica : NK Vipoll Veržej 0 : 0(0 : 0)
7. krog  22.09.19 
22.09.19 NK Vipoll Veržej : NŠ Dravograd
21.09.19 NK Šampion : Kety Emmi Bistrica
21.09.19 Beltinci Klima Tratnjek : NK Nafta 1903
21.09.19 NK MB Tabor : NK Jarenina
22.09.19 Drava Dakinda Ptuj : Rogaška - Rogatec
8. krog  29.09.19 
29.09.19 NŠ Dravograd : Rogaška - Rogatec
29.09.19 NK Jarenina : Drava Dakinda Ptuj
28.09.19 NK Nafta 1903 : NK MB Tabor
29.09.19 Kety Emmi Bistrica : Beltinci Klima Tratnjek
29.09.19 NK Vipoll Veržej : NK Šampion
9. krog  06.10.19 
05.10.19 NK Šampion : NŠ Dravograd
05.10.19 Beltinci Klima Tratnjek : NK Vipoll Veržej
05.10.19 NK MB Tabor : Kety Emmi Bistrica
05.10.19 Drava Dakinda Ptuj : NK Nafta 1903
06.10.19 Rogaška - Rogatec : NK Jarenina
10. krog  13.10.19 
13.10.19 NŠ Dravograd : NK Jarenina
13.10.19 Rogaška - Rogatec : NK Nafta 1903
12.10.19 Drava Dakinda Ptuj : Kety Emmi Bistrica
12.10.19 NK MB Tabor : NK Vipoll Veržej
12.10.19 Beltinci Klima Tratnjek : NK Šampion
11. krog  20.10.19 
19.10.19 Beltinci Klima Tratnjek : NŠ Dravograd
19.10.19 NK Šampion : NK MB Tabor
20.10.19 NK Vipoll Veržej : Drava Dakinda Ptuj
20.10.19 Kety Emmi Bistrica : Rogaška - Rogatec
19.10.19 NK Nafta 1903 : NK Jarenina
12. krog  27.10.19 
27.10.19 NŠ Dravograd : NK Nafta 1903
27.10.19 NK Jarenina : Kety Emmi Bistrica
27.10.19 Rogaška - Rogatec : NK Vipoll Veržej
26.10.19 Drava Dakinda Ptuj : NK Šampion
26.10.19 NK MB Tabor : Beltinci Klima Tratnjek
13. krog  03.11.19 
02.11.19 NK MB Tabor : NŠ Dravograd
02.11.19 Beltinci Klima Tratnjek : Drava Dakinda Ptuj
02.11.19 NK Šampion : Rogaška - Rogatec
03.11.19 NK Vipoll Veržej : NK Jarenina
03.11.19 Kety Emmi Bistrica : NK Nafta 1903
14. krog  10.11.19 
10.11.19 NŠ Dravograd : Kety Emmi Bistrica
09.11.19 NK Nafta 1903 : NK Vipoll Veržej
10.11.19 NK Jarenina : NK Šampion
10.11.19 Rogaška - Rogatec : Beltinci Klima Tratnjek
09.11.19 Drava Dakinda Ptuj : NK MB Tabor
15. krog  17.11.19 
16.11.19 Drava Dakinda Ptuj : NŠ Dravograd
16.11.19 NK MB Tabor : Rogaška - Rogatec
16.11.19 Beltinci Klima Tratnjek : NK Jarenina
16.11.19 NK Šampion : NK Nafta 1903
17.11.19 NK Vipoll Veržej : Kety Emmi Bistrica
16. krog  24.11.19 
24.11.19 NŠ Dravograd : NK Vipoll Veržej
24.11.19 Kety Emmi Bistrica : NK Šampion
23.11.19 NK Nafta 1903 : Beltinci Klima Tratnjek
24.11.19 NK Jarenina : NK MB Tabor
24.11.19 Rogaška - Rogatec : Drava Dakinda Ptuj
17. krog  15.03.20 
15.03.20 Rogaška - Rogatec : NŠ Dravograd
14.03.20 Drava Dakinda Ptuj : NK Jarenina
14.03.20 NK MB Tabor : NK Nafta 1903
14.03.20 Beltinci Klima Tratnjek : Kety Emmi Bistrica
14.03.20 NK Šampion : NK Vipoll Veržej
18. krog  22.03.20 
22.03.20 NŠ Dravograd : NK Šampion
22.03.20 NK Vipoll Veržej : Beltinci Klima Tratnjek
22.03.20 Kety Emmi Bistrica : NK MB Tabor
21.03.20 NK Nafta 1903 : Drava Dakinda Ptuj
22.03.20 NK Jarenina : Rogaška - Rogatec
19. krog  29.03.20 
29.03.20 1 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
29.03.20 2 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
29.03.20 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
29.03.20 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
29.03.20 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
20. krog  05.04.20 
05.04.20 5 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
05.04.20 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
05.04.20 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
05.04.20 8 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
05.04.20 9 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
21. krog  11.04.20 
11.04.20 10 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
11.04.20 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
11.04.20 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
11.04.20 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
11.04.20 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
22. krog  19.04.20 
19.04.20 4 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
19.04.20 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
19.04.20 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
19.04.20 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
19.04.20 8 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
23. krog  26.04.20 
26.04.20 10 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
26.04.20 9 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
26.04.20 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
26.04.20 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
26.04.20 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
24. krog  03.05.20 
03.05.20 3 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
03.05.20 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
03.05.20 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
03.05.20 6 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
03.05.20 7 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
25. krog  10.05.20 
10.05.20 10 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
10.05.20 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
10.05.20 9 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
10.05.20 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
10.05.20 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
26. krog  17.05.20 
17.05.20 2 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
17.05.20 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
17.05.20 4 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
17.05.20 5 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
17.05.20 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
27. krog  24.05.20 
24.05.20 10 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
24.05.20 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
24.05.20 8 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
24.05.20 9 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
24.05.20 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan