Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 3. krog 31.08.19
   TEKMA: NK Šampion - Drava Dakinda Ptuj 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žurman Aljaž
   1. pomočnik: Bezjak Adam
   2. pomočnik: Gonza Nejc
   Delegat: Golob Peter
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  2  Kužner Rok
  3  Jagodič Timotej
  5  Frece Filip
  7  Gajanić Alex
  8  Privošnik Luka (K)
  9  Kocijan Blaž
  10  Čebular Maj
  15  Vasle Žan Luka
  17  Goronja Sven
  18  Perger Lipovšek Žan
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  6  Bolcar Valentin
  8  Dobnik Žiga (K)
  9  Šabeder Rene
  10  Janežič Filip
  11  Pivko Patrik
  14  Krušič Žiga
  16  Sedič Tjaž
  18  Žerjav Nik
  19  Jerenko Jaša
  Rezervni igralci
  4  Djaković Denis
  6  Videčnik Urh
  11  Tkavc Michell
  13  Šiljeg Niki
  14  Križnik Jaka
  16  Resnik Žan
  33  Srše Jaša (V)
  Rezervni igralci
  3  Letnik Nejc
  5  Bezjak Bono
  7  Krajnc Miha
  12  Petrovič Miha (V)
  13  Šket Lan
  15  Stojkovič Marko
  20  Vogrinec Valentin
   TRENER
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 17 - Goronja Sven (4')
   2 : 0 8 - Privošnik Luka (8')
   3 : 0 7 - Gajanić Alex (45')
   4 : 0 11 - Tkavc Michell (60')
   5 : 0 11 - Tkavc Michell (82')
   Drava Dakinda Ptuj
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    7 - Gajanić Alex (39')
   Drava Dakinda Ptuj
    8 - Dobnik Žiga (1')
    18 - Žerjav Nik (48')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Šiljeg Niki
       10 - Čebular Maj
  51'     11 - Tkavc Michell
       7 - Gajanić Alex
  72'     6 - Videčnik Urh
       2 - Kužner Rok
  75'     14 - Križnik Jaka
       17 - Goronja Sven
  77'     16 - Resnik Žan
       8 - Privošnik Luka
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Bezjak Bono
       14 - Krušič Žiga
  41'     3 - Letnik Nejc
       19 - Jerenko Jaša
  54'     13 - Šket Lan
       2 - Vrbnjak Nik
  75'     20 - Vogrinec Valentin
       9 - Šabeder Rene
  75'     15 - Stojkovič Marko
       6 - Bolcar Valentin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan