Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 4. krog 04.09.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kovač Anton
   1. pomočnik: Herženjak Patrik
   2. pomočnik: Gregorinčič Lukas
   Delegat: Vučko Darko
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  3  Letnik Nejc
  5  Bezjak Bono
  6  Bolcar Valentin
  8  Dobnik Žiga (K)
  9  Šabeder Rene
  11  Pivko Patrik
  17  Šket Lan
  19  Jerenko Jaša
  20  Janežič Filip
    Beltinci Klima Tratnjek
Priimek in ime
  1  Recek Gašper (V)
  2  Lebar Nik
  4  Legen Žiga (K)
  5  Meglič Enej
  6  Šebjanič Tilen
  7  Kokol Jure
  8  Horvat Rok
  9  Smej Jan
  10  Graj David
  11  Črnko Žan
  19  Vida Alan
  Rezervni igralci
  4  Žerjav Nik
  7  Krajnc Miha
  12  Petrovič Miha (V)
  14  Krušič Žiga
  15  Stojkovič Marko
  16  Sedič Tjaž
  21  Bojnec Matija
  Rezervni igralci
  3  Bukovec Marko
  14  Šandor David
  15  Zver Jan
  16  Ignjič Nenad
  17  Granfol Niko
  18  Mencigar Niko
  20  Horvat Blaž
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
    Beltinci Klima Tratnjek
   Graj Boštjan
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 0 19 - Jerenko Jaša (21')
   2 : 0 9 - Šabeder Rene (39')
   3 : 0 2 - Vrbnjak Nik (80')
    Beltinci Klima Tratnjek
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
    Beltinci Klima Tratnjek
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
    Beltinci Klima Tratnjek
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Sedič Tjaž
       3 - Letnik Nejc
  48'     14 - Krušič Žiga
       19 - Jerenko Jaša
  62'     15 - Stojkovič Marko
       5 - Bezjak Bono
  77'     4 - Žerjav Nik
       11 - Pivko Patrik
  79'     7 - Krajnc Miha
       9 - Šabeder Rene
    Beltinci Klima Tratnjek
  Minuta  Igralec
  30'     3 - Bukovec Marko
       9 - Smej Jan
  48'     18 - Mencigar Niko
       19 - Vida Alan
  51'     16 - Ignjič Nenad
       8 - Horvat Rok
  60'     17 - Granfol Niko
       6 - Šebjanič Tilen
  72'     14 - Šandor David
       7 - Kokol Jure
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan