Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 1. krog 18.08.19
   TEKMA: NK Kety Emmi Bistrica - Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Slovenska Bistrica - Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Šašivarević Ermin
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   NK Kety Emmi Bistrica
Priimek in ime
  9  Zanič Zal
  14  Verko Žak
  20  Pečovnik Matija
  21  Šabani Asrit
  24  Košir Žan
  26  Špernjak Miha
  43  Hren Nik (K)
  46  Tramšek Jakob
  47  Vanček Rene
  55  Očko Tim
  62  Breznik Rene (V)
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  4  Žerjav Nik
  5  Stojkovič Marko
  6  Krušič Žiga
  8  Dobnik Žiga (K)
  9  Šabeder Rene
  10  Janežič Filip
  11  Pivko Patrik
  14  Vogrinec Valentin
  16  Sedič Tjaž
  Rezervni igralci
  8  Gril Aljaž
  16  Podvršnik Gašper
  Rezervni igralci
  7  Krajnc Miha
  12  Petrovič Miha (V)
  13  Galun Miha
  15  Letnik Nejc
  17  Šket Lan
   TRENER
   NK Kety Emmi Bistrica
   Šarkezi Marinko
   Drava Dakinda Ptuj
   STRELCI
   NK Kety Emmi Bistrica
   1 : 0 20 - Pečovnik Matija (40')
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 1   11 - Pivko Patrik (42') 
   1 : 2   8 - Dobnik Žiga (56')  11m
   OPOMINJANI
   NK Kety Emmi Bistrica
    20 - Pečovnik Matija (35')
    26 - Špernjak Miha (55')
   Drava Dakinda Ptuj
    9 - Šabeder Rene (16')
    2 - Vrbnjak Nik (71')
    10 - Janežič Filip (80')
   IZKLJUČENI
   NK Kety Emmi Bistrica
    8 - Gril Aljaž (79')
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK Kety Emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Podvršnik Gašper
       47 - Vanček Rene
  64'     8 - Gril Aljaž
       20 - Pečovnik Matija
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Letnik Nejc
       14 - Vogrinec Valentin
  62'     17 - Šket Lan
       5 - Stojkovič Marko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan