Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Združena Savinjska 15 15 0 0 57:7 45
2. NK Rogaška 15 12 1 2 70:7 37
3. NK Šoštanj 15 10 1 4 59:22 31
4. Brežice 1919 Pizzeria Italia 14 9 1 4 45:16 28
5. NK Šentjur 15 8 2 5 41:24 26
6. Zreče 16 8 1 7 36:43 25
7. Dravinja 16 7 3 6 39:27 24
8. Šmartno 1928 15 6 1 8 52:45 19
9. NK Laško 16 4 0 12 26:100 12
10. ND Mozirje - NK Ljubno 17 3 0 14 14:55 9
11. *NK Vojnik 20 0 0 20 10:103 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
18. krog 18.05.24
*NK Vojnik:NK Šentjur 0:3 (u.d.) zapisnik
19. krog 18.05.24
ND Mozirje - NK Ljubno:*NK Vojnik 3:0 (u.d.) zapisnik
20. krog 18.05.24
NK Šoštanj:*NK Vojnik 3:0 (u.d.) zapisnik
21. krog 18.05.24
NK Rogaška:*NK Vojnik 3:0 (u.d.) zapisnik
22. krog 18.05.24
*NK Vojnik:Brežice 1919 Pizzeria Italia 0:3 (u.d.) zapisnik
17. krog 13.04.24
ND Mozirje - NK Ljubno:Združena Savinjska 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Šoštanj:NK Laško 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šentjur:Šmartno 1928 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška:Dravinja 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zreče:*NK Vojnik 3:0 (u.d.) zapisnik
16. krog 06.04.24
Šmartno 1928:Zreče 3 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:Dravinja 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:NK Laško 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Združena Savinjska:NK Šentjur 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
15. krog 30.03.24
NK Šentjur:NK Laško 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:Brežice 1919 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zreče:Združena Savinjska 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:Dravinja 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šmartno 1928:NK Vojnik 11 : 0 (7 : 0) zapisnik
14. krog 23.03.24
Združena Savinjska:NK Vojnik 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
Dravinja:NK Šentjur 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NK Šoštanj 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Laško:Zreče 5 : 3 (1 : 1) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:Brežice 1919 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
13. krog 16.03.24
Šmartno 1928:Združena Savinjska 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Laško 3 : 5 (1 : 3) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:NK Rogaška 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Zreče:Dravinja 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
12. krog 09.03.24
Brežice 1919:Zreče 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Šentjur 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:NK Šoštanj 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Laško:Šmartno 1928 2 : 7 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:NK Vojnik 5 : 0 (5 : 0) zapisnik
11. krog 11.11.23
Dravinja:Šmartno 1928 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Laško:Združena Savinjska 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
NK Rogaška:Zreče 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Brežice 1919:NK Vojnik 3 : 0 (u.d.) zapisnik
10. krog 04.11.23
Dravinja:Združena Savinjska 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šentjur:ND Mozirje - NK Ljubno 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Rogaška 0 : 14 (0 : 8) zapisnik
Šmartno 1928:Brežice 1919 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Zreče:NK Šoštanj 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
9. krog 28.10.23
NK Vojnik:NK Šoštanj 0 : 8 (0 : 8) zapisnik
Dravinja:NK Laško 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
Brežice 1919:Združena Savinjska 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška:Šmartno 1928 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:Zreče 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
8. krog 21.10.23
Šmartno 1928:NK Šoštanj 3 : 4 (1 : 0) zapisnik
Združena Savinjska:NK Rogaška 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zreče:NK Šentjur 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Laško:Brežice 1919 0 : 8 (0 : 2) zapisnik
NK Vojnik:ND Mozirje - NK Ljubno 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
7. krog 14.10.23
Združena Savinjska:NK Šoštanj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šentjur:NK Vojnik 6 : 1 (5 : 0) zapisnik
Brežice 1919:Dravinja 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Laško 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:Šmartno 1928 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
6. krog 07.10.23
NK Laško:NK Šoštanj 1 : 7 (1 : 2) zapisnik
Šmartno 1928:NK Šentjur 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Dravinja:NK Rogaška 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
NK Vojnik:Zreče 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Združena Savinjska:ND Mozirje - NK Ljubno 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
5. krog 30.09.23
NK Laško:ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šentjur:Združena Savinjska 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:Šmartno 1928 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Dravinja:NK Šoštanj 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Rogaška:Brežice 1919 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
4. krog 23.09.23
NK Laško:NK Šentjur 2 : 11 (1 : 4) zapisnik
Združena Savinjska:Zreče 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vojnik:Šmartno 1928 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Dravinja:ND Mozirje - NK Ljubno 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Brežice 1919:NK Šoštanj 5 : 4 (5 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.23
NK Šoštanj:NK Rogaška 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šentjur:Dravinja 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:NK Laško 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Brežice 1919:ND Mozirje - NK Ljubno 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Vojnik:Združena Savinjska 2 : 8 (0 : 4) zapisnik
2. krog 09.09.23
Združena Savinjska:Šmartno 1928 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK Rogaška:ND Mozirje - NK Ljubno 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
Brežice 1919:NK Šentjur 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Laško:NK Vojnik 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Dravinja:Zreče 7 : 1 (4 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.23
Šmartno 1928:NK Laško 12 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:ND Mozirje - NK Ljubno 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Šentjur:NK Rogaška 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zreče:Brežice 1919 3 : 0 (u.d.) zapisnik
NK Vojnik:Dravinja 0 : 3 (u.d.) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan