Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
  .: Delegiranje
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 02.03.24 ob 23:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Medobčinska članska liga 2. krog  
09.03.24 ob 14.30 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Zreče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga 9. krog  
13.03.24 ob 15.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK Ljubno ob Savinji
GS:Kocijan Blaž   1S:Jarc Filip   2S:Knez Aljaž   D:Karlin Marko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga 10. krog  
09.03.24 ob 14.30 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno NK Ljubno ob Savinji : Mons Claudius
GS:Grošič Kenan   1S:Kolman Mark   2S:Bytyqi Arlind   D:Kusič Gojko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga 12. krog  
16.03.24 ob 15.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
16.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Mons Claudius
GS:        
16.03.24 ob 15.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga 13. krog  
23.03.24 ob 15.00 Rogatec   Športni park Rogatec - igrišče z UT Mons Claudius : Zreče
GS:        
23.03.24 ob 15.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK Laško
GS:        
23.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 10. krog  
10.03.24 ob 15.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška : Dravinja
GS:        
10.03.24 ob 15.00 Mozirje   PRELOŽENO ND Mozirje - NK Ljubno : Šmartno 1928
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 11. krog  
17.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje - NK Ljubno : NK Rogaška
GS:        
17.03.24 ob 15.00 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : Dravinja
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 11. krog  
13.03.24 ob 15.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : NK Šentjur
GS:Grošič Kenan   1S:Švec Gal   2S:Brunšek Veronika Vida  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 12. krog  
09.03.24 ob 11.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška : NK Šentjur
GS:        
09.03.24 ob 15.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : NK Vojnik
GS:        
09.03.24 ob 15.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT Brežice 1919 : Zreče
GS:        
09.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje - NK Ljubno : NK Šoštanj
GS:        
12.03.24 ob 17.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : Šmartno 1928
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 13. krog  
16.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje - NK Ljubno : NK Rogaška
GS:        
16.03.24 ob 15.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : Brežice 1919
GS:        
16.03.24 ob 15.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Dravinja
GS:        
16.03.24 ob 15.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NK Laško
GS:        
16.03.24 ob 15.00 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : Združena Savinjska
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 14. krog  
23.03.24 ob 15.00 Vransko   Stadion Videm Vransko Združena Savinjska : NK Vojnik
GS:        
23.03.24 ob 15.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : Zreče
GS:        
23.03.24 ob 15.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : NK Šentjur
GS:        
23.03.24 ob 15.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška : NK Šoštanj
GS:        
23.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje - NK Ljubno : Brežice 1919
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 5. krog  
20.03.24 ob 15.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : ND Mozirje
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 10. krog  
15.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Brežice 1919
GS:        
15.03.24 ob 15.00 Vransko   Stadion Videm Vransko Združena Savinjska A : NK Krško Posavje A
GS:        
15.03.24 ob 15.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška A : Dravinja
GS:        
15.03.24 ob 15.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : A2S Celje
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 11. krog  
22.03.24 ob 15.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT Brežice 1919 : NK Šampion EMO FRITE
GS:        
22.03.24 ob 15.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NK Krško Posavje A
GS:        
22.03.24 ob 19.00 Celje   Stadion Olimp Celje A2S Celje : NK Rogaška A
GS:        
22.03.24 ob 19.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : Združena Savinjska A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina A 9. krog  
15.03.24 ob 15.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : Šmartno 1928
GS:Bračič Niko        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina A 11. krog  
15.03.24 ob 15.00 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : NK Šentjur
GS:        
15.03.24 ob 15.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Nk Ljubno ob Savinji
GS:        
15.03.24 ob 15.00 Vransko   Stadion Videm Vransko Združena Savinjska B : NK Žalec
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina A 12. krog  
22.03.24 ob 15.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : Nk Ljubno ob Savinji
GS:        
22.03.24 ob 15.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : NK Žalec
GS:        
22.03.24 ob 15.00 Vransko   Stadion Videm Vransko Združena Savinjska B : Kovinar Štore
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 9. krog  
17.03.24 ob 10.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj A : NK Rogaška A
GS:Pirečnik Rok Jože        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 1. krog  
17.03.24 ob 10.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NK Rogaška B
GS:Durić Mediha        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina B 10. krog  
08.03.24 ob 15.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje : NK Imeno
GS:Knez Aljaž        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina B 11. krog  
15.03.24 ob 15.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško Posavje B : NK Laško
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina B 12. krog  
22.03.24 ob 15.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje : NK Krško Posavje B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan