Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
  .: Delegiranje
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 27.10.21 ob 17:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Medobčinska članska liga Golgeter 3. krog  
06.11.21 ob 14.00 Šoštanj   PRELOŽENO NK Šoštanj : NK Šentjur
GS:Arih Tomaž   1S:Borovnik Miha   2S:Turanović Armin   D:Vozlič Vinko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 9. krog  
07.11.21 ob 16.30 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Posavje Krško : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 5. krog  
07.11.21 ob 14.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : NK Laško
GS:Narat Filip        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 7. krog  
09.10.21 ob 15.30 Brežice   PRELOŽENO NK Brežice : NK Laško
GS:Bogolin Denis        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 9. krog  
06.11.21 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NK Laško
GS:Grošič Kenan   1S:Zavasnik Aljaž     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 4. krog  
30.10.21 ob 11.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : NK Posavje Krško
GS:Jarc Filip        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 8. krog  
15.10.21 ob 17.00 Rogatec   PRELOŽENO NK Rogaška - Rogatec : NK Posavje Krško
GS:Knez Aljaž   1S:Plevčak Dejan     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 9. krog  
06.11.21 ob 13.30 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Posavje Krško : NK Celje
GS:Nadarevič Amel        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 1. krog  
02.11.21 ob 15.30 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK Šentjur
GS:Marković Kristijan        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 3. krog  
10.11.21 ob 14.30 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NK Šentjur
GS:Tomić Davor        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 7. krog  
08.10.21 ob 15.30 Šoštanj   PRELOŽENO NK Šoštanj : Zreče
GS:Brglez Miha        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 9. krog  
22.10.21 ob 15.00 Ljubno   PRELOŽENO NK Ljubno ob Savinji : NK Radeče-Sevnica
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 10. krog  
29.10.21 ob 15.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče-Sevnica : NK Šoštanj
GS:Narat Filip        
29.10.21 ob 15.00 Šmarje pri Jelšah   PRELOŽENO NK Šmarje pri Jelšah : NK Ljubno ob Savinji
GS:Marković Kristijan        
29.10.21 ob 15.00 Hrastnik   Stadion Hrastnik NK Hrastnik : NK Vojnik
GS:Brglez Miha        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 11. krog  
05.11.21 ob 14.30 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno NK Ljubno ob Savinji : NK Hrastnik
GS:        
05.11.21 ob 14.30 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
05.11.21 ob 14.30 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : NK Radeče-Sevnica
GS:        
05.11.21 ob 14.30 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : ND Mozirje
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 3. krog  
07.11.21 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Žalec A
GS:Narat Filip        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 2. krog  
07.10.21 ob 17.00   PRELOŽENO ŠD Partizan Prebold : NK Žalec B
GS:Mastnak Patrik        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 10. krog  
31.10.21 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Rudar Velenje B
GS:Vrunč Irman Matevž        
31.10.21 ob 10.00 Ljubno   PRELOŽENO NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj
GS:Carevič Milan        
03.11.21 ob 16.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : NK Žalec B
GS:Zavasnik Aljaž        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 11. krog  
07.11.21 ob 10.00   Igrišče Prebold ŠD Partizan Prebold : ND Mozirje
GS:        
07.11.21 ob 10.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec B : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
07.11.21 ob 10.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : Rudar Velenje B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 8. krog  
17.10.21 ob 10.00 Šmarje pri Jelšah   PRELOŽENO NK Šmarje pri Jelšah A : NK Celje B
GS:Knez Aljaž        
17.10.21 ob 10.00 Celje - igrišče IV.OŠ   PRELOŽENO NK Šampion B : NK Šmarje pri Jelšah B
GS:Mastnak Patrik        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 2. krog  
06.10.21 ob 16.30 Radeče   PRELOŽENO NK Radeče : Rogaška - Rogatec
GS:Turanović Armin        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 5. krog  
26.09.21 ob 10.00 Podčetrtek   PRELOŽENO NK Imeno : NK Brežice 1919 B
GS:Knez Aljaž        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 6. krog  
21.10.21 ob 16.30 Radeče   PRELOŽENO NK Radeče : NK Laško
GS:Kolman Mark        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 8. krog  
16.10.21 ob 13.30 Krško   PRELOŽENO NK Krško : Rogaška - Rogatec
GS:Radeljak Marko        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 9. krog  
24.10.21 ob 10.00 Rogatec   PRELOŽENO Rogaška - Rogatec : NK Radeče
GS:Plevčak Dejan        
24.10.21 ob 11.30 Krško   PRELOŽENO NK Posavje Krško B : NK Laško
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 10. krog  
31.10.21 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče NK Brežice 1919 B : Rogaška - Rogatec
GS:Radeljak Marko        
31.10.21 ob 10.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče : NK Imeno
GS:Jarc Filip        
31.10.21 ob 10.00 Laško   PRELOŽENO NK Laško : KMN Sevnica
GS:Vasle Žan Luka        
04.11.21 ob 16.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško : NK Posavje Krško B
GS:Molan Nejc        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 11. krog  
07.11.21 ob 10.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : NK Brežice 1919 B
GS:        
07.11.21 ob 10.00 Radeče   Stadion Radeče KMN Sevnica : NK Krško
GS:        
07.11.21 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Posavje Krško B : NK Radeče
GS:        
07.11.21 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : Rogaška - Rogatec
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 3. krog  
06.11.21 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : NK Šampion A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 4. krog  
25.09.21 ob 10.00 Šoštanj   PRELOŽENO NK Šoštanj A : NK Celje A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 6. krog  
06.11.21 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : NK Posavje Krško A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 7. krog  
16.10.21 ob 10.00 Žalec   PRELOŽENO NK Žalec A : NK Rogaška
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 9. krog  
30.10.21 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Posavje Krško A
GS:        
30.10.21 ob 10.00 Velenje   PRELOŽENO Rudar Velenje A : NK Rogaška
GS:        
30.10.21 ob 10.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj A : Dravinja
GS:        
30.10.21 ob 10.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK Šampion A
GS:        
10.11.21 ob 16.30 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec A : ND Mozirje A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 8. krog  
23.10.21 ob 10.00 Žalec   PRELOŽENO NK Žalec B : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 9. krog  
30.10.21 ob 10.00    ND Mozirje B : NK Žalec B
GS:        
30.10.21 ob 10.00 Šmartno ob paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : NK Šoštanj B
GS:        
30.10.21 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : NK Vojnik
GS:        
30.10.21 ob 10.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno NK Ljubno ob Savinji : ND Polzela A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 3. krog  
06.11.21 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK Brežice 1919 B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 8. krog  
23.10.21 ob 10.00   PRELOŽENO KMN Sevnica : NK Radeče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 9. krog  
30.10.21 ob 10.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče : NK Imeno
GS:        
30.10.21 ob 10.00    NK Laško : NK Brežice 1919 B
GS:        
06.11.21 ob 16.00 Hrastnik   Stadion Hrastnik NK Hrastnik : Mons Claudius
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 21/22
7. krog 16.10.21
Mons Claudius : NK Šoštanj 7 : 2
NK Laško : NK Ljubno ob Savinji 3 : 0
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 2
ND Mozirje : NK Šentjur 4 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan