Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina B  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.22 
03.09.22 NK Žalec A : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
19.11.22 ND Mozirje : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
03.09.22 NK Krško - Posavje : NK Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
03.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
2. krog  10.09.22 
27.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
10.09.22 NK Rogaška : NK Krško - Posavje 0 : 0(0 : 0)
10.09.22 Rudar Velenje B : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
14.09.22 Šmartno 1928 : NK Žalec A 0 : 0(0 : 0)
3. krog  17.09.22 
21.10.22 ND Mozirje : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
21.09.22 Rudar Velenje B : NK Krško - Posavje 0 : 0(0 : 0)
29.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
17.09.22 NK Brežice 1919 : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
4. krog  24.09.22 
24.09.22 NK Rogaška : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
24.09.22 Rudar Velenje B : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 0(0 : 0)
24.09.22 Šmartno 1928 : NK Krško - Posavje 0 : 0(0 : 0)
24.09.22 NK Žalec A : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
5. krog  01.10.22 
01.10.22 NK Krško - Posavje : NK Žalec A 0 : 0(0 : 0)
01.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
01.10.22 Rudar Velenje B : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
01.10.22 NK Brežice 1919 : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
6. krog  08.10.22 
08.10.22 Rudar Velenje B : NK Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
08.10.22 Šmartno 1928 : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
06.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec A 0 : 0(0 : 0)
08.10.22 ND Mozirje : NK Krško - Posavje 0 : 0(0 : 0)
7. krog  15.10.22 
15.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
15.10.22 NK Žalec A : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
15.10.22 NK Brežice 1919 : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
15.10.22 NK Rogaška : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
8. krog  22.10.22 
22.10.22 Šmartno 1928 : NK Rogaška
22.10.22 NK Žalec A : NK Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
22.10.22 ND Mozirje : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
22.10.22 NK Krško - Posavje : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 0(0 : 0)
9. krog  29.10.22 
29.10.22 NK Krško - Posavje : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
29.10.22 NK Brežice 1919 : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
27.10.22 NK Rogaška : NK Žalec A 0 : 0(0 : 0)
28.10.22 Rudar Velenje B : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
10. krog  25.03.23 
25.03.23 Rudar Velenje B : NK Žalec A
25.03.23 NK Rogaška : ND Mozirje
25.03.23 NK Brežice 1919 : NK Krško - Posavje
25.03.23 NK Šentjur : NK Šmarje pri Jelšah
11. krog  01.04.23 
01.04.23 NK Brežice 1919 : NK Šmarje pri Jelšah
01.04.23 NK Krško - Posavje : NK Rogaška
01.04.23 ND Mozirje : Rudar Velenje B
01.04.23 NK Žalec A : Šmartno 1928
12. krog  15.04.23 
15.04.23 Šmartno 1928 : ND Mozirje
15.04.23 NK Krško - Posavje : Rudar Velenje B
15.04.23 NK Rogaška : NK Šmarje pri Jelšah
15.04.23 NK Šentjur : NK Brežice 1919
13. krog  22.04.23 
22.04.23 NK Šentjur : NK Rogaška
22.04.23 NK Šmarje pri Jelšah : Rudar Velenje B
22.04.23 NK Krško - Posavje : Šmartno 1928
22.04.23 ND Mozirje : NK Žalec A
14. krog  06.05.23 
06.05.23 NK Žalec A : NK Krško - Posavje
06.05.23 Šmartno 1928 : NK Šmarje pri Jelšah
06.05.23 NK Šentjur : Rudar Velenje B
06.05.23 NK Rogaška : NK Brežice 1919
15. krog  13.05.23 
13.05.23 NK Brežice 1919 : Rudar Velenje B
13.05.23 NK Šentjur : Šmartno 1928
13.05.23 NK Žalec A : NK Šmarje pri Jelšah
13.05.23 NK Krško - Posavje : ND Mozirje
16. krog  20.05.23 
20.05.23 ND Mozirje : NK Šmarje pri Jelšah
20.05.23 NK Šentjur : NK Žalec A
20.05.23 Šmartno 1928 : NK Brežice 1919
20.05.23 Rudar Velenje B : NK Rogaška
17. krog  27.05.23 
27.05.23 NK Rogaška : Šmartno 1928
27.05.23 NK Brežice 1919 : NK Žalec A
27.05.23 NK Šentjur : ND Mozirje
27.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : NK Krško - Posavje
18. krog  03.06.23 
03.06.23 NK Šentjur : NK Krško - Posavje
03.06.23 NK Krško - Posavje : NK Šentjur
03.06.23 ND Mozirje : NK Brežice 1919
03.06.23 NK Žalec A : NK Rogaška
03.06.23 Šmartno 1928 : Rudar Velenje B
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan