Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina B  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
9. krog 29.10.22
NK Rogaška:NK Žalec A ODIGRANO
Rudar Velenje B:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Brežice 1919:ND Mozirje ODIGRANO
NK Krško - Posavje:NK Šentjur ODIGRANO
8. krog 22.10.22
NK Krško - Posavje:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
NK Žalec A:NK Brežice 1919 ODIGRANO
ND Mozirje:NK Šentjur ODIGRANO
7. krog 15.10.22
NK Brežice 1919:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Žalec A:NK Šentjur ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:ND Mozirje ODIGRANO
NK Rogaška:Rudar Velenje B ODIGRANO
6. krog 08.10.22
NK Šmarje pri Jelšah:NK Žalec A ODIGRANO
Šmartno 1928:NK Šentjur ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Brežice 1919 ODIGRANO
ND Mozirje:NK Krško - Posavje ODIGRANO
5. krog 01.10.22
NK Šmarje pri Jelšah:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Brežice 1919:NK Rogaška ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Šentjur ODIGRANO
NK Krško - Posavje:NK Žalec A ODIGRANO
4. krog 24.09.22
Šmartno 1928:NK Krško - Posavje ODIGRANO
NK Rogaška:NK Šentjur ODIGRANO
NK Žalec A:ND Mozirje ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
3. krog 17.09.22
NK Brežice 1919:NK Šentjur ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Krško - Posavje ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška ODIGRANO
ND Mozirje:Šmartno 1928 ODIGRANO
2. krog 10.09.22
Rudar Velenje B:ND Mozirje ODIGRANO
NK Rogaška:NK Krško - Posavje ODIGRANO
Šmartno 1928:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Brežice 1919 ODIGRANO
1. krog 03.09.22
NK Žalec A:Rudar Velenje B ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šentjur ODIGRANO
NK Krško - Posavje:NK Brežice 1919 ODIGRANO
ND Mozirje:NK Rogaška ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan