Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  29.08.21 
29.08.21 Dravinja A : NK Posavje Krško A 3 : 0(2 : 0)
29.08.21 NK Celje A : NK Šampion A 3 : 0(2 : 0)
08.09.21 NK Brežice 1919 A : NK Rogaška 0 : 1(0 : 1)
08.09.21 Šmartno 1928 : Rudar Velenje A 0 : 2(0 : 2)
2. krog  05.09.21 
05.09.21 NK Rogaška : Šmartno 1928 12 : 1(5 : 1)
05.09.21 NK Šampion A : NK Brežice 1919 A 4 : 1(1 : 1)
05.09.21 NK Posavje Krško A : NK Celje A 1 : 6(1 : 3)
05.09.21 NK Žalec A : Dravinja A 0 : 3(0 : 0)
3. krog  12.09.21 
07.11.21 NK Celje A : NK Žalec A 4 : 2(1 : 1)
12.09.21 NK Brežice 1919 A : NK Posavje Krško A 1 : 4(1 : 1)
12.09.21 Šmartno 1928 : NK Šampion A 2 : 8(1 : 5)
12.09.21 Rudar Velenje A : NK Rogaška 1 : 3(1 : 0)
4. krog  19.09.21 
19.09.21 NK Šampion A : Rudar Velenje A 0 : 3(0 : 3)
19.09.21 NK Posavje Krško A : Šmartno 1928 21 : 1(11 : 0)
19.09.21 NK Žalec A : NK Brežice 1919 A 1 : 4(0 : 1)
05.10.21 Dravinja A : NK Celje A 1 : 4(1 : 2)
5. krog  26.09.21 
26.09.21 NK Brežice 1919 A : Dravinja A 0 : 2(0 : 2)
26.09.21 Šmartno 1928 : NK Žalec A 0 : 11(0 : 6)
26.09.21 Rudar Velenje A : NK Posavje Krško A 4 : 0(1 : 0)
26.09.21 NK Rogaška : NK Šampion A 0 : 0(0 : 0)
6. krog  03.10.21 
03.10.21 NK Posavje Krško A : NK Rogaška 1 : 3(0 : 2)
29.09.21 NK Žalec A : Rudar Velenje A 0 : 3(0 : 2)
19.10.21 Dravinja A : Šmartno 1928 15 : 0(9 : 0)
03.10.21 NK Celje A : NK Brežice 1919 A 5 : 1(3 : 0)
7. krog  10.10.21 
10.10.21 Šmartno 1928 : NK Celje A 0 : 14(0 : 7)
10.10.21 Rudar Velenje A : Dravinja A 1 : 2(0 : 0)
10.10.21 NK Rogaška : NK Žalec A 0 : 1(0 : 1)
10.10.21 NK Šampion A : NK Posavje Krško A 3 : 1(1 : 1)
8. krog  17.10.21 
20.10.21 NK Žalec A : NK Šampion A 0 : 0(0 : 0)
17.10.21 Dravinja A : NK Rogaška 5 : 1(1 : 1)
17.10.21 NK Celje A : Rudar Velenje A 0 : 2(0 : 0)
17.10.21 NK Brežice 1919 A : Šmartno 1928 10 : 0(5 : 0)
9. krog  24.10.21 
24.10.21 Rudar Velenje A : NK Brežice 1919 A 4 : 0(3 : 0)
24.10.21 NK Rogaška : NK Celje A 1 : 0(1 : 0)
26.10.21 NK Šampion A : Dravinja A 0 : 2(0 : 0)
24.10.21 NK Posavje Krško A : NK Žalec A 1 : 1(1 : 1)
10. krog  20.03.22 
20.03.22 NK Posavje Krško A : Dravinja A 2 : 2(1 : 2)
20.03.22 NK Šampion A : NK Celje A 1 : 1(0 : 0)
20.03.22 NK Rogaška : NK Brežice 1919 A 3 : 0(3 : 0)
16.04.22 Rudar Velenje A : Šmartno 1928 19 : 0(9 : 0)
11. krog  27.03.22 
18.05.22 Šmartno 1928 : NK Rogaška 0 : 5(0 : 4)
29.03.22 NK Brežice 1919 A : NK Šampion A 3 : 2(1 : 2)
05.06.22 NK Celje A : NK Posavje Krško A 3 : 0(1 : 0)
30.03.22 Dravinja A : NK Žalec A 2 : 0(1 : 0)
12. krog  03.04.22 
03.04.22 NK Žalec A : NK Celje A 0 : 2(0 : 0)
03.04.22 NK Posavje Krško A : NK Brežice 1919 A 5 : 1(3 : 0)
03.04.22 NK Šampion A : Šmartno 1928 20 : 0(10 : 0)
05.06.22 NK Rogaška : Rudar Velenje A 0 : 1(0 : 0)
13. krog  10.04.22 
10.04.22 Rudar Velenje A : NK Šampion A 0 : 0(0 : 0)
10.04.22 Šmartno 1928 : NK Posavje Krško A 0 : 11(0 : 5)
10.04.22 NK Brežice 1919 A : NK Žalec A 7 : 0(2 : 0)
10.04.22 NK Celje A : Dravinja A 1 : 2(1 : 1)
14. krog  24.04.22 
24.04.22 Dravinja A : NK Brežice 1919 A 1 : 0(1 : 0)
12.05.22 NK Žalec A : Šmartno 1928 3 : 1(1 : 0)
24.04.22 NK Posavje Krško A : Rudar Velenje A 2 : 2(2 : 2)
24.04.22 NK Šampion A : NK Rogaška 1 : 1(1 : 1)
15. krog  08.05.22 
08.05.22 NK Rogaška : NK Posavje Krško A 4 : 1(1 : 0)
08.05.22 Rudar Velenje A : NK Žalec A 0 : 3(u.d.)
08.05.22 Šmartno 1928 : Dravinja A 0 : 4(0 : 1)
08.05.22 NK Brežice 1919 A : NK Celje A 0 : 7(0 : 3)
16. krog  15.05.22 
15.05.22 NK Celje A : Šmartno 1928 17 : 0(10 : 0)
15.05.22 Dravinja A : Rudar Velenje A 0 : 0(0 : 0)
19.05.22 NK Žalec A : NK Rogaška 1 : 6(0 : 5)
15.05.22 NK Posavje Krško A : NK Šampion A 4 : 0(0 : 0)
17. krog  22.05.22 
25.05.22 NK Šampion A : NK Žalec A 5 : 1(3 : 0)
25.05.22 NK Rogaška : Dravinja A 0 : 1(0 : 0)
21.05.22 Rudar Velenje A : NK Celje A 5 : 2(3 : 1)
24.05.22 Šmartno 1928 : NK Brežice 1919 A 0 : 12(0 : 8)
18. krog  29.05.22 
29.05.22 NK Brežice 1919 A : Rudar Velenje A 2 : 1(1 : 1)
29.05.22 NK Celje A : NK Rogaška 2 : 0(1 : 0)
29.05.22 Dravinja A : NK Šampion A 4 : 2(2 : 2)
31.05.22 NK Žalec A : NK Posavje Krško A 3 : 3(1 : 3)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan