Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "
Strinjam se
", se strinjate z uporabo piškotkov.
Splošni pogoji - Piškotki
DOMOV
|
KONTAKT
|
POVEZAVE
TEKMOVANJA
DISCIPLINSKI SODNIK
SKLEPI VODSTVA TEKMOVANJA
OBVESTILA
DELEGIRANJE
KLUBI
FOTOGALERIJA
MNZ CELJE
OBRAZCI
MDNS CELJE
.: TEKMOVANJA
Sezona
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
3.SNL - Vzhod
3. SNL - Vzhod
Delegiranje
Obrazci in dokumenti 3. SNL
Sklepi vodstva tekmovanja in disciplinski sklepi
Medobčinska članska liga
Medobčinska mladinska liga
Medobčinska kadetska liga
Starejši dečki
1. Liga starejši dečki
2. Liga starejši dečki – skupina A
2. Liga starejši dečki – skupina B
Mlajši dečki
1. Liga mlajši dečki
2. Liga mlajši dečki - Skupina A
2. Liga mlajši dečki - Skupina B
2. Liga mlajši dečki - Skupina C
Starejši cicibani U11
Starejši cicibani U11 – skupina A
Starejši cicibani U11 – skupina B
Starejši cicibani U11 – skupina C
Starejši cicibani U11 – skupina D
Pokal Pivovarna Union
3. SNL - Vzhod
/
Rezultati
/
Lista strelcev
/
Fair play lestvica
/
Prepoved igranja
/
Razporedi tekem
/
Barve dresov
/
FAIR PLAY LESTVICA 22. krog
KLUB
OT
TČ
1.
Krško
22
78
2.
Brežice 1919 Terme Čatež
22
86
3.
IBLO Podvinci
22
91
4.
Premium Dobrovce
22
93
5.
Šampion
22
104
6.
Drava Ptuj
22
106
7.
Rače
22
114
8.
ZASE Videm
22
119
9.
Avto Rajh Ljutomer
22
122
10.
Hajdina
22
123
11.
Šmartno 1928
22
123
12.
Zavrč
22
129
13.
Korotan Prevalje
22
147
14.
Koroška Dravograd
22
155
TČ
- Število točk
OT
- Število odigranih tekem
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
22. krog 27.04.24
Drava Ptuj : Krško
5 : 3
Rače : Brežice 1919 Terme Čatež
2 : 0
Korotan Prevalje : IBLO Podvinci
2 : 0
Zavrč : Hajdina
4 : 3
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd
5 : 2
Šampion : Premium Dobrovce
3 : 0
ZASE Videm : Šmartno 1928
3 : 3
Copyright© 2010
MNZ Celje
Izvedba © Dejan