Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Štajerska nogometna liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Fužinar 26 18 5 3 65:18 59
2. Koroška Dravograd 26 16 7 3 55:18 55
3. Lenart 26 13 9 4 44:18 48
4. Radlje 26 13 7 6 39:29 46
5. Mons Claudius 26 11 5 10 44:34 38
6. Zreče 26 10 4 12 36:41 34
7. Marles hiše 26 7 11 8 25:29 32
8. Žalec 26 8 7 11 36:60 31
9. Tehnotim Pesnica 26 9 2 15 38:51 29
10. Peca 26 7 8 11 39:47 29
11. Kovinar Štore 26 7 7 12 38:49 28
12. Šoštanj (-3) 26 9 4 13 29:34 28
13. Pohorje 26 7 3 16 32:63 24
14. Slovenj Gradec 26 6 3 17 29:58 21
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
26. krog 07.06.14
Lenart:Slovenj Gradec 5:1 (2:1) zapisnik
Pohorje:Žalec 9:2 (4:1) zapisnik
Mons Claudius:Zreče 3:2 (1:1) zapisnik
Kovinar Štore:Tehnotim Pesnica 2:3 (1:2) zapisnik
Marles hiše:Radlje 3:0 (1:0) zapisnik
Fužinar:Koroška Dravograd 1:2 (0:2) zapisnik
Peca:Šoštanj 1:1 (0:1) zapisnik
25. krog 31.05.14
Šoštanj:Lenart 2:0 (1:0) zapisnik
Koroška Dravograd:Peca 2:0 (0:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Marles hiše 2:0 (0:0) zapisnik
Zreče:Kovinar Štore 5:1 (3:0) zapisnik
Žalec:Mons Claudius 1:5 (0:3) zapisnik
Radlje:Fužinar 1:0 (1:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Pohorje 4:0 (3:0) zapisnik
24. krog 23.05.14
Peca:Radlje 2:2 (0:2) zapisnik
Lenart:Pohorje 4:1 (1:0) zapisnik
Mons Claudius:Slovenj Gradec 5:1 (2:0) zapisnik
Fužinar:Tehnotim Pesnica 4:0 (2:0) zapisnik
Marles hiše:Zreče 0:2 (0:2) zapisnik
Šoštanj:Koroška Dravograd 2:3 (0:1) zapisnik
Kovinar Štore:Žalec 3:3 (1:1) zapisnik
23. krog 17.05.14
Tehnotim Pesnica:Peca 7:2 (3:0) zapisnik
Zreče:Fužinar 0:5 (0:2) zapisnik
Žalec:Marles hiše 3:2 (0:1) zapisnik
Slovenj Gradec:Kovinar Štore 3:1 (2:0) zapisnik
Pohorje:Mons Claudius 2:1 (2:1) zapisnik
Radlje:Šoštanj 2:1 (0:1) zapisnik
Koroška Dravograd:Lenart 0:0 (0:0) zapisnik
22. krog 10.05.14
Lenart:Mons Claudius 1:1 (0:0) zapisnik
Kovinar Štore:Pohorje 0:0 (0:0) zapisnik
Marles hiše:Slovenj Gradec 2:0 (1:0) zapisnik
Fužinar:Žalec 5:2 (2:2) zapisnik
Peca:Zreče 0:0 (0:0) zapisnik
Šoštanj:Tehnotim Pesnica 2:4 (1:0) zapisnik
Koroška Dravograd:Radlje 2:0 (1:0) zapisnik
21. krog 03.05.14
Tehnotim Pesnica:Koroška Dravograd 2:0 (1:0) zapisnik
Zreče:Šoštanj 1:3 (1:0) zapisnik
Pohorje:Marles hiše 0:1 (0:0) zapisnik
Radlje:Lenart 1:1 (0:0) zapisnik
Žalec:Peca 1:1 (1:1) zapisnik
Mons Claudius:Kovinar Štore 2:0 (1:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Fužinar 1:4 (1:2) zapisnik
20. krog 30.04.14
Peca:Slovenj Gradec 1:2 (1:0) zapisnik
Marles hiše:Mons Claudius 0:0 (0:0) zapisnik
Fužinar:Pohorje 2:0 (1:0) zapisnik
Šoštanj:Žalec 0:2 (0:0) zapisnik
Koroška Dravograd:Zreče 3:0 (0:0) zapisnik
Radlje:Tehnotim Pesnica 3:1 (1:0) zapisnik
Lenart:Kovinar Štore 2:0 (1:0) zapisnik
19. krog 26.04.14
Tehnotim Pesnica:Lenart 0:0 (0:0) zapisnik
Zreče:Radlje 1:2 (1:0) zapisnik
Žalec:Koroška Dravograd 1:4 (1:2) zapisnik
Pohorje:Peca 0:5 (0:3) zapisnik
Kovinar Štore:Marles hiše 0:1 (0:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Šoštanj 2:1 (1:0) zapisnik
Mons Claudius:Fužinar 2:2 (2:1) zapisnik
18. krog 19.04.14
Lenart:Marles hiše 1:1 (0:0) zapisnik
Fužinar:Kovinar Štore 7:1 (3:1) zapisnik
Peca:Mons Claudius 2:1 (1:1) zapisnik
Šoštanj:Pohorje 1:0 (0:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Zreče 1:2 (0:0) zapisnik
Koroška Dravograd:Slovenj Gradec 5:1 (3:1) zapisnik
Radlje:Žalec 1:1 (0:0) zapisnik
17. krog 12.04.14
Zreče:Lenart 0:2 (0:0) zapisnik
Žalec:Tehnotim Pesnica 2:1 (0:1) zapisnik
Pohorje:Koroška Dravograd 1:0 (1:0) zapisnik
Kovinar Štore:Peca 1:1 (0:0) zapisnik
Marles hiše:Fužinar 0:0 (0:0) zapisnik
Mons Claudius:Šoštanj 0:1 (0:1) zapisnik
Slovenj Gradec:Radlje 1:2 (1:1) zapisnik
16. krog 05.04.14
Lenart:Fužinar 2:0 (1:0) zapisnik
Peca:Marles hiše 0:2 (0:1) zapisnik
Šoštanj:Kovinar Štore 2:1 (1:1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Slovenj Gradec 0:1 (0:0) zapisnik
Zreče:Žalec 6:1 (3:1) zapisnik
Radlje:Pohorje 5:1 (1:1) zapisnik
Koroška Dravograd:Mons Claudius 3:1 (1:0) zapisnik
15. krog 29.03.14
Žalec:Lenart 0:2 (0:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Zreče 1:2 (0:0) zapisnik
Pohorje:Tehnotim Pesnica 1:3 (0:0) zapisnik
Kovinar Štore:Koroška Dravograd 0:0 (0:0) zapisnik
Marles hiše:Šoštanj 2:1 (1:0) zapisnik
Fužinar:Peca 0:0 (0:0) zapisnik
Mons Claudius:Radlje 4:0 (2:0) zapisnik
14. krog 22.03.14
Lenart:Peca 2:0 (1:0) zapisnik
Koroška Dravograd:Marles hiše 2:0 (2:0) zapisnik
Šoštanj:Fužinar 1:3 (0:1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Mons Claudius 1:3 (0:3) zapisnik
Zreče:Pohorje 0:1 (0:0) zapisnik
Žalec:Slovenj Gradec 1:0 (1:0) zapisnik
Radlje:Kovinar Štore 2:1 (1:0) zapisnik
13. krog 16.11.13
Slovenj Gradec:Lenart 1:6 (0:4) zapisnik
Žalec:Pohorje 4:0 (2:0) zapisnik
Zreče:Mons Claudius 2:0 (0:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Kovinar Štore 0:5 (0:4) zapisnik
Koroška Dravograd:Fužinar 0:0 (0:0) zapisnik
Šoštanj:Peca 0:1 (0:0) zapisnik
Radlje:Marles hiše 2:2 (2:0) zapisnik
12. krog 09.11.13
Lenart:Šoštanj 0:0 (0:0) zapisnik
Fužinar:Radlje 3:2 (1:0) zapisnik
Kovinar Štore:Zreče 2:1 (1:0) zapisnik
Pohorje:Slovenj Gradec 2:2 (1:1) zapisnik
Mons Claudius:Žalec 2:2 (2:2) zapisnik
Marles hiše:Tehnotim Pesnica 2:0 (2:0) zapisnik
Peca:Koroška Dravograd 0:3 (0:1) zapisnik
11. krog 02.11.13
Pohorje:Lenart 1:4 (1:1) zapisnik
Slovenj Gradec:Mons Claudius 1:2 (1:2) zapisnik
Žalec:Kovinar Štore 0:2 (0:0) zapisnik
Zreče:Marles hiše 2:0 (2:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Fužinar 0:1 (0:1) zapisnik
Radlje:Peca 2:0 (1:0) zapisnik
Koroška Dravograd:Šoštanj 4:1 (0:0) zapisnik
10. krog 26.10.13
Lenart:Koroška Dravograd 2:0 (0:0) zapisnik
Šoštanj:Radlje 2:1 (1:0) zapisnik
Peca:Tehnotim Pesnica 2:4 (0:1) zapisnik
Fužinar:Zreče 5:0 (1:0) zapisnik
Marles hiše:Žalec 1:1 (0:0) zapisnik
Kovinar Štore:Slovenj Gradec 4:3 (2:2) zapisnik
Mons Claudius:Pohorje 3:1 (2:0) zapisnik
9. krog 19.10.13
Pohorje:Kovinar Štore 3:2 (2:1) zapisnik
Slovenj Gradec:Marles hiše 0:0 (0:0) zapisnik
Žalec:Fužinar 0:3 (0:0) zapisnik
Zreče:Peca 1:1 (1:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Šoštanj 2:1 (1:1) zapisnik
Mons Claudius:Lenart 1:0 (1:0) zapisnik
Radlje:Koroška Dravograd 0:0 (0:0) zapisnik
8. krog 12.10.13
Koroška Dravograd:Tehnotim Pesnica 9:3 (3:0) zapisnik
Lenart:Radlje 1:1 (0:0) zapisnik
Šoštanj:Zreče 0:0 (0:0) zapisnik
Peca:Žalec 4:4 (1:2) zapisnik
Fužinar:Slovenj Gradec 3:0 (1:0) zapisnik
Marles hiše:Pohorje 3:3 (2:2) zapisnik
Kovinar Štore:Mons Claudius 3:2 (1:2) zapisnik
7. krog 05.10.13
Kovinar Štore:Lenart 2:2 (1:0) zapisnik
Pohorje:Fužinar 1:4 (0:3) zapisnik
Slovenj Gradec:Peca 2:3 (0:1) zapisnik
Žalec:Šoštanj 1:0 (0:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Radlje 0:1 (0:0) zapisnik
Mons Claudius:Marles hiše 2:0 (0:0) zapisnik
Zreče:Koroška Dravograd 1:1 (1:1) zapisnik
6. krog 28.09.13
Lenart:Tehnotim Pesnica 3:1 (1:1) zapisnik
Koroška Dravograd:Žalec 1:1 (0:0) zapisnik
Šoštanj:Slovenj Gradec 3:0 (1:0) zapisnik
Peca:Pohorje 3:0 (1:0) zapisnik
Fužinar:Mons Claudius 4:1 (3:1) zapisnik
Marles hiše:Kovinar Štore 1:1 (1:0) zapisnik
Radlje:Zreče 5:0 (2:0) zapisnik
5. krog 21.09.13
Marles hiše:Lenart 1:1 (0:0) zapisnik
Kovinar Štore:Fužinar 1:2 (1:1) zapisnik
Mons Claudius:Peca 1:0 (1:0) zapisnik
Pohorje:Šoštanj 0:1 (0:1) zapisnik
Žalec:Radlje 0:1 (0:1) zapisnik
Zreče:Tehnotim Pesnica 1:0 (0:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Koroška Dravograd 0:3 () u.d. zapisnik
4. krog 14.09.13
Lenart:Zreče 1:0 (1:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Žalec 1:2 (1:1) zapisnik
Šoštanj:Mons Claudius 2:1 (1:1) zapisnik
Fužinar:Marles hiše 0:0 (0:0) zapisnik
Radlje:Slovenj Gradec 2:1 (2:0) zapisnik
Peca:Kovinar Štore 3:4 (1:2) zapisnik
Koroška Dravograd:Pohorje 5:0 (4:0) zapisnik
3. krog 07.09.13
Fužinar:Lenart 1:0 (0:0) zapisnik
Marles hiše:Peca 1:5 (0:1) zapisnik
Kovinar Štore:Šoštanj 1:0 (0:0) zapisnik
Mons Claudius:Koroška Dravograd 1:1 (0:0) zapisnik
Pohorje:Radlje 1:0 (1:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Tehnotim Pesnica 0:0 (0:0) zapisnik
Žalec:Zreče 0:4 (0:1) zapisnik
2. krog 31.08.13
Zreče:Slovenj Gradec 0:1 (0:1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Pohorje 1:2 (1:1) zapisnik
Šoštanj:Marles hiše 0:0 (0:0) zapisnik
Radlje:Mons Claudius 1:0 (1:0) zapisnik
Peca:Fužinar 0:4 (0:2) zapisnik
Koroška Dravograd:Kovinar Štore 1:0 (1:0) zapisnik
Lenart:Žalec 2:0 (2:0) zapisnik
1. krog 24.08.13
Fužinar:Šoštanj 2:1 (1:0) zapisnik
Marles hiše:Koroška Dravograd 0:1 (0:1) zapisnik
Kovinar Štore:Radlje 0:0 (0:0) zapisnik
Mons Claudius:Tehnotim Pesnica 0:1 (0:1) zapisnik
Pohorje:Zreče 2:3 (2:2) zapisnik
Slovenj Gradec:Žalec 0:1 (0:0) zapisnik
Peca:Lenart 2:0 (1:0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan