Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Štajerska nogometna liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  24.08.13 
24.08.13 Peca : Lenart 2:0(1:0)
24.08.13 Fužinar : Šoštanj 2:1(1:0)
24.08.13 Marles hiše : Koroška Dravograd 0:1(0:1)
24.08.13 Kovinar Štore : Radlje 0:0(0:0)
24.08.13 Mons Claudius : Tehnotim Pesnica 0:1(0:1)
24.08.13 Pohorje : Zreče 2:3(2:2)
24.08.13 Slovenj Gradec : Žalec 0:1(0:0)
2. krog  31.08.13 
11.09.13 Lenart : Žalec 2:0(2:0)
31.08.13 Zreče : Slovenj Gradec 0:1(0:1)
31.08.13 Tehnotim Pesnica : Pohorje 1:2(1:1)
31.08.13 Radlje : Mons Claudius 1:0(1:0)
01.09.13 Koroška Dravograd : Kovinar Štore 1:0(1:0)
31.08.13 Šoštanj : Marles hiše 0:0(0:0)
31.08.13 Peca : Fužinar 0:4(0:2)
3. krog  07.09.13 
07.09.13 Fužinar : Lenart 1:0(0:0)
07.09.13 Marles hiše : Peca 1:5(0:1)
07.09.13 Kovinar Štore : Šoštanj 1:0(0:0)
07.09.13 Mons Claudius : Koroška Dravograd 1:1(0:0)
07.09.13 Pohorje : Radlje 1:0(1:0)
07.09.13 Slovenj Gradec : Tehnotim Pesnica 0:0(0:0)
07.09.13 Žalec : Zreče 0:4(0:1)
4. krog  14.09.13 
14.09.13 Lenart : Zreče 1:0(1:0)
14.09.13 Tehnotim Pesnica : Žalec 1:2(1:1)
14.09.13 Radlje : Slovenj Gradec 2:1(2:0)
15.09.13 Koroška Dravograd : Pohorje 5:0(4:0)
14.09.13 Šoštanj : Mons Claudius 2:1(1:1)
14.09.13 Peca : Kovinar Štore 3:4(1:2)
14.09.13 Fužinar : Marles hiše 0:0(0:0)
5. krog  21.09.13 
21.09.13 Marles hiše : Lenart 1:1(0:0)
21.09.13 Kovinar Štore : Fužinar 1:2(1:1)
21.09.13 Mons Claudius : Peca 1:0(1:0)
21.09.13 Pohorje : Šoštanj 0:1(0:1)
21.09.13 Slovenj Gradec : Koroška Dravograd 0:3()
21.09.13 Žalec : Radlje 0:1(0:1)
21.09.13 Zreče : Tehnotim Pesnica 1:0(0:0)
6. krog  28.09.13 
28.09.13 Lenart : Tehnotim Pesnica 3:1(1:1)
28.09.13 Radlje : Zreče 5:0(2:0)
28.09.13 Koroška Dravograd : Žalec 1:1(0:0)
28.09.13 Šoštanj : Slovenj Gradec 3:0(1:0)
28.09.13 Peca : Pohorje 3:0(1:0)
28.09.13 Fužinar : Mons Claudius 4:1(3:1)
28.09.13 Marles hiše : Kovinar Štore 1:1(1:0)
7. krog  05.10.13 
05.10.13 Kovinar Štore : Lenart 2:2(1:0)
05.10.13 Mons Claudius : Marles hiše 2:0(0:0)
05.10.13 Pohorje : Fužinar 1:4(0:3)
05.10.13 Slovenj Gradec : Peca 2:3(0:1)
05.10.13 Žalec : Šoštanj 1:0(0:0)
06.10.13 Zreče : Koroška Dravograd 1:1(1:1)
05.10.13 Tehnotim Pesnica : Radlje 0:1(0:0)
8. krog  12.10.13 
12.10.13 Lenart : Radlje 1:1(0:0)
12.10.13 Koroška Dravograd : Tehnotim Pesnica 9:3(3:0)
12.10.13 Šoštanj : Zreče 0:0(0:0)
12.10.13 Peca : Žalec 4:4(1:2)
12.10.13 Fužinar : Slovenj Gradec 3:0(1:0)
12.10.13 Marles hiše : Pohorje 3:3(2:2)
12.10.13 Kovinar Štore : Mons Claudius 3:2(1:2)
9. krog  19.10.13 
19.10.13 Mons Claudius : Lenart 1:0(1:0)
19.10.13 Pohorje : Kovinar Štore 3:2(2:1)
19.10.13 Slovenj Gradec : Marles hiše 0:0(0:0)
19.10.13 Žalec : Fužinar 0:3(0:0)
19.10.13 Zreče : Peca 1:1(1:0)
19.10.13 Tehnotim Pesnica : Šoštanj 2:1(1:1)
19.10.13 Radlje : Koroška Dravograd 0:0(0:0)
10. krog  26.10.13 
26.10.13 Lenart : Koroška Dravograd 2:0(0:0)
26.10.13 Šoštanj : Radlje 2:1(1:0)
26.10.13 Peca : Tehnotim Pesnica 2:4(0:1)
26.10.13 Fužinar : Zreče 5:0(1:0)
26.10.13 Marles hiše : Žalec 1:1(0:0)
26.10.13 Kovinar Štore : Slovenj Gradec 4:3(2:2)
26.10.13 Mons Claudius : Pohorje 3:1(2:0)
11. krog  02.11.13 
02.11.13 Pohorje : Lenart 1:4(1:1)
02.11.13 Slovenj Gradec : Mons Claudius 1:2(1:2)
02.11.13 Žalec : Kovinar Štore 0:2(0:0)
02.11.13 Zreče : Marles hiše 2:0(2:0)
02.11.13 Tehnotim Pesnica : Fužinar 0:1(0:1)
02.11.13 Radlje : Peca 2:0(1:0)
03.11.13 Koroška Dravograd : Šoštanj 4:1(0:0)
12. krog  09.11.13 
09.11.13 Lenart : Šoštanj 0:0(0:0)
23.04.14 Peca : Koroška Dravograd 0:3(0:1)
09.11.13 Fužinar : Radlje 3:2(1:0)
15.03.14 Marles hiše : Tehnotim Pesnica 2:0(2:0)
09.11.13 Kovinar Štore : Zreče 2:1(1:0)
09.11.13 Mons Claudius : Žalec 2:2(2:2)
09.11.13 Pohorje : Slovenj Gradec 2:2(1:1)
13. krog  16.11.13 
16.11.13 Slovenj Gradec : Lenart 1:6(0:4)
16.11.13 Žalec : Pohorje 4:0(2:0)
16.11.13 Zreče : Mons Claudius 2:0(0:0)
16.11.13 Tehnotim Pesnica : Kovinar Štore 0:5(0:4)
16.11.13 Radlje : Marles hiše 2:2(2:0)
16.11.13 Koroška Dravograd : Fužinar 0:0(0:0)
16.11.13 Šoštanj : Peca 0:1(0:0)
14. krog  22.03.14 
21.03.14 Lenart : Peca 2:0(1:0)
22.03.14 Šoštanj : Fužinar 1:3(0:1)
22.03.14 Koroška Dravograd : Marles hiše 2:0(2:0)
22.03.14 Radlje : Kovinar Štore 2:1(1:0)
22.03.14 Tehnotim Pesnica : Mons Claudius 1:3(0:3)
22.03.14 Zreče : Pohorje 0:1(0:0)
22.03.14 Žalec : Slovenj Gradec 1:0(1:0)
15. krog  29.03.14 
29.03.14 Žalec : Lenart 0:2(0:0)
29.03.14 Slovenj Gradec : Zreče 1:2(0:0)
29.03.14 Pohorje : Tehnotim Pesnica 1:3(0:0)
29.03.14 Mons Claudius : Radlje 4:0(2:0)
29.03.14 Kovinar Štore : Koroška Dravograd 0:0(0:0)
29.03.14 Marles hiše : Šoštanj 2:1(1:0)
29.03.14 Fužinar : Peca 0:0(0:0)
16. krog  05.04.14 
05.04.14 Lenart : Fužinar 2:0(1:0)
05.04.14 Peca : Marles hiše 0:2(0:1)
05.04.14 Šoštanj : Kovinar Štore 2:1(1:1)
06.04.14 Koroška Dravograd : Mons Claudius 3:1(1:0)
05.04.14 Radlje : Pohorje 5:1(1:1)
05.04.14 Tehnotim Pesnica : Slovenj Gradec 0:1(0:0)
05.04.14 Zreče : Žalec 6:1(3:1)
17. krog  12.04.14 
12.04.14 Zreče : Lenart 0:2(0:0)
12.04.14 Žalec : Tehnotim Pesnica 2:1(0:1)
12.04.14 Slovenj Gradec : Radlje 1:2(1:1)
12.04.14 Pohorje : Koroška Dravograd 1:0(1:0)
12.04.14 Mons Claudius : Šoštanj 0:1(0:1)
12.04.14 Kovinar Štore : Peca 1:1(0:0)
12.04.14 Marles hiše : Fužinar 0:0(0:0)
18. krog  19.04.14 
19.04.14 Lenart : Marles hiše 1:1(0:0)
19.04.14 Fužinar : Kovinar Štore 7:1(3:1)
19.04.14 Peca : Mons Claudius 2:1(1:1)
19.04.14 Šoštanj : Pohorje 1:0(0:0)
19.04.14 Koroška Dravograd : Slovenj Gradec 5:1(3:1)
19.04.14 Radlje : Žalec 1:1(0:0)
19.04.14 Tehnotim Pesnica : Zreče 1:2(0:0)
19. krog  26.04.14 
26.04.14 Tehnotim Pesnica : Lenart 0:0(0:0)
26.04.14 Zreče : Radlje 1:2(1:0)
26.04.14 Žalec : Koroška Dravograd 1:4(1:2)
26.04.14 Slovenj Gradec : Šoštanj 2:1(1:0)
26.04.14 Pohorje : Peca 0:5(0:3)
26.04.14 Mons Claudius : Fužinar 2:2(2:1)
26.04.14 Kovinar Štore : Marles hiše 0:1(0:0)
20. krog  30.04.14 
21.05.14 Lenart : Kovinar Štore 2:0(1:0)
30.04.14 Marles hiše : Mons Claudius 0:0(0:0)
30.04.14 Fužinar : Pohorje 2:0(1:0)
29.04.14 Peca : Slovenj Gradec 1:2(1:0)
30.04.14 Šoštanj : Žalec 0:2(0:0)
30.04.14 Koroška Dravograd : Zreče 3:0(0:0)
30.04.14 Radlje : Tehnotim Pesnica 3:1(1:0)
21. krog  03.05.14 
03.05.14 Radlje : Lenart 1:1(0:0)
03.05.14 Tehnotim Pesnica : Koroška Dravograd 2:0(1:0)
03.05.14 Zreče : Šoštanj 1:3(1:0)
04.05.14 Žalec : Peca 1:1(1:1)
07.05.14 Slovenj Gradec : Fužinar 1:4(1:2)
03.05.14 Pohorje : Marles hiše 0:1(0:0)
04.05.14 Mons Claudius : Kovinar Štore 2:0(1:0)
22. krog  10.05.14 
10.05.14 Lenart : Mons Claudius 1:1(0:0)
10.05.14 Kovinar Štore : Pohorje 0:0(0:0)
10.05.14 Marles hiše : Slovenj Gradec 2:0(1:0)
10.05.14 Fužinar : Žalec 5:2(2:2)
10.05.14 Peca : Zreče 0:0(0:0)
10.05.14 Šoštanj : Tehnotim Pesnica 2:4(1:0)
11.05.14 Koroška Dravograd : Radlje 2:0(1:0)
23. krog  17.05.14 
18.05.14 Koroška Dravograd : Lenart 0:0(0:0)
17.05.14 Radlje : Šoštanj 2:1(0:1)
16.05.14 Tehnotim Pesnica : Peca 7:2(3:0)
17.05.14 Zreče : Fužinar 0:5(0:2)
17.05.14 Žalec : Marles hiše 3:2(0:1)
17.05.14 Slovenj Gradec : Kovinar Štore 3:1(2:0)
17.05.14 Pohorje : Mons Claudius 2:1(2:1)
24. krog  24.05.14 
24.05.14 Lenart : Pohorje 4:1(1:0)
24.05.14 Mons Claudius : Slovenj Gradec 5:1(2:0)
27.05.14 Kovinar Štore : Žalec 3:3(1:1)
24.05.14 Marles hiše : Zreče 0:2(0:2)
24.05.14 Fužinar : Tehnotim Pesnica 4:0(2:0)
23.05.14 Peca : Radlje 2:2(0:2)
24.05.14 Šoštanj : Koroška Dravograd 2:3(0:1)
25. krog  31.05.14 
31.05.14 Šoštanj : Lenart 2:0(1:0)
31.05.14 Koroška Dravograd : Peca 2:0(0:0)
31.05.14 Radlje : Fužinar 1:0(1:0)
31.05.14 Tehnotim Pesnica : Marles hiše 2:0(0:0)
31.05.14 Zreče : Kovinar Štore 5:1(3:0)
31.05.14 Žalec : Mons Claudius 1:5(0:3)
31.05.14 Slovenj Gradec : Pohorje 4:0(3:0)
26. krog  07.06.14 
07.06.14 Lenart : Slovenj Gradec 5:1(2:1)
07.06.14 Pohorje : Žalec 9:2(4:1)
07.06.14 Mons Claudius : Zreče 3:2(1:1)
07.06.14 Kovinar Štore : Tehnotim Pesnica 2:3(1:2)
07.06.14 Marles hiše : Radlje 3:0(1:0)
07.06.14 Fužinar : Koroška Dravograd 1:2(0:2)
07.06.14 Peca : Šoštanj 1:1(0:1)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 21/22
14. krog 28.05.22
NK Žalec : NK Vojnik 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 3 : 2
NK Šoštanj : Mons Claudius 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan