Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 25. krog 20.05.17
   TEKMA: AjDAS Lenart - ŠD Videm 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Lenart - Polena    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Gornjak Iztok
   1. pomočnik: Radusinović Davorin
   2. pomočnik: Mijatović Veljko
   Delegat: Novarlič Zoran
   POSTAVI
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  2  Žnuderl Tomaž
  4  Šnofl Davorin
  6  Jurančič Primož
  7  Burian Miha (K)
  8  Čuček Miha
  10  Ploj Dejan
  11  Krajnc Danijel
  18  Ploj Klemen
  20  Ploj Tomi
  21  Marko Mitja
   ŠD Videm
Priimek in ime
  1  Šmigoc Leopold (V)
  2  Tement Žiga (K)
  3  Murko Domen
  4  Travnikar Robert
  5  Kostanjevec Alen
  6  Murić Karlo
  7  Pintarič Rok
  8  Hliš Žan
  9  Božak Dominik
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Plajnšek Žan
  Rezervni igralci
  3  Farazin Luka
  5  Turk Anton
  9  Drašak Blaž
  12  Vajs Rene (V)
  13  Voglar Filip
  14  Damiš Jernej
  17  Ploj Mitja
  Rezervni igralci
  12  Žuliček Matija (V)
  13  Gerečnik Sašo
  14  Kovačič Jure
  15  Bračič Jan
  16  Koren Marcel
   TRENER
   AjDAS Lenart
   Sečkar Jože
   ŠD Videm
   Gorše Primož
   STRELCI
   AjDAS Lenart
   1 : 0 10 - Ploj Dejan (45')
   2 : 0 18 - Ploj Klemen (66')
   3 : 1 18 - Ploj Klemen (75')
   4 : 1 11 - Krajnc Danijel (79')
   ŠD Videm
   2 : 1   9 - Božak Dominik (72') 
   OPOMINJANI
   AjDAS Lenart
    20 - Ploj Tomi (25')
    6 - Jurančič Primož (69')
    4 - Šnofl Davorin (72')
    10 - Ploj Dejan (81')
    2 - Žnuderl Tomaž (82')
   ŠD Videm
    2 - Tement Žiga (15')
    8 - Hliš Žan (22')
    3 - Murko Domen (29')
    4 - Travnikar Robert (44')
    9 - Božak Dominik (77')
    15 - Bračič Jan (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   AjDAS Lenart
   ŠD Videm
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Damiš Jernej
       20 - Ploj Tomi
  82'     17 - Ploj Mitja
       18 - Ploj Klemen
  84'     13 - Voglar Filip
       4 - Šnofl Davorin
   ŠD Videm
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Gerečnik Sašo
       7 - Pintarič Rok
  55'     15 - Bračič Jan
       3 - Murko Domen
  70'     16 - Koren Marcel
       8 - Hliš Žan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan