Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.23 
07.09.23 Rudar Velenje C : NK Šentjur 1 : 6(0 : 4)
03.09.23 Dravinja B : Mons Claudius 3 : 1(1 : 1)
03.09.23 ND Polzela B : Kovinar Štore 1 : 6(0 : 2)
17.03.24 NK Vojnik : NK Rogaška B 1 : 1(1 : 0)
03.09.23 Zreče : NK Šmarje A 1 : 5(0 : 3)
2. krog  10.09.23 
10.09.23 NK Šentjur : NK Šmarje A 4 : 2(2 : 0)
10.09.23 NK Rogaška B : Zreče 1 : 8(0 : 4)
10.09.23 Kovinar Štore : NK Vojnik 3 : 0(u.d.)
10.09.23 Mons Claudius : ND Polzela B 4 : 0(3 : 0)
10.09.23 Rudar Velenje C : Dravinja B 2 : 4(1 : 2)
3. krog  17.09.23 
17.09.23 Dravinja B : NK Šentjur 4 : 3(1 : 2)
17.09.23 ND Polzela B : Rudar Velenje C 1 : 7(0 : 6)
04.11.23 NK Vojnik : Mons Claudius 1 : 7(1 : 3)
17.09.23 Zreče : Kovinar Štore 1 : 2(1 : 2)
18.09.23 NK Šmarje A : NK Rogaška B 4 : 0(1 : 0)
4. krog  24.09.23 
02.11.23 NK Šentjur : NK Rogaška B 3 : 0(2 : 0)
24.09.23 Kovinar Štore : NK Šmarje A 0 : 6(0 : 3)
24.09.23 Mons Claudius : Zreče 2 : 1(1 : 0)
24.09.23 Rudar Velenje C : NK Vojnik 3 : 0(u.d.)
24.09.23 Dravinja B : ND Polzela B 8 : 0(4 : 0)
5. krog  01.10.23 
01.10.23 ND Polzela B : NK Šentjur 4 : 3(3 : 2)
01.10.23 NK Vojnik : Dravinja B 0 : 10(0 : 4)
01.10.23 Zreče : Rudar Velenje C 3 : 0(2 : 0)
01.10.23 NK Šmarje A : Mons Claudius 4 : 5(3 : 2)
01.10.23 NK Rogaška B : Kovinar Štore 0 : 3(0 : 2)
6. krog  08.10.23 
08.10.23 NK Šentjur : Kovinar Štore 2 : 0(1 : 0)
08.10.23 Mons Claudius : NK Rogaška B 4 : 0(0 : 0)
07.10.23 Rudar Velenje C : NK Šmarje A 4 : 6(2 : 3)
08.10.23 Dravinja B : Zreče 1 : 1(1 : 1)
08.10.23 ND Polzela B : NK Vojnik 2 : 2(1 : 1)
7. krog  15.10.23 
17.10.23 NK Vojnik : NK Šentjur 0 : 3(0 : 1)
15.10.23 Zreče : ND Polzela B 6 : 0(2 : 0)
15.10.23 NK Šmarje A : Dravinja B 1 : 4(0 : 0)
15.10.23 NK Rogaška B : Rudar Velenje C 1 : 1(0 : 1)
15.10.23 Kovinar Štore : Mons Claudius 1 : 0(1 : 0)
8. krog  22.10.23 
22.10.23 NK Šentjur : Mons Claudius 2 : 2(0 : 0)
22.10.23 Rudar Velenje C : Kovinar Štore 3 : 3(2 : 3)
22.10.23 Dravinja B : NK Rogaška B 3 : 0(1 : 0)
22.10.23 ND Polzela B : NK Šmarje A 2 : 3(1 : 1)
22.10.23 NK Vojnik : Zreče 1 : 1(1 : 0)
9. krog  29.10.23 
12.11.23 Zreče : NK Šentjur 1 : 2(1 : 1)
05.11.23 NK Šmarje A : NK Vojnik 6 : 3(3 : 2)
29.10.23 NK Rogaška B : ND Polzela B 2 : 0(1 : 0)
04.10.23 Kovinar Štore : Dravinja B 0 : 0(0 : 0)
25.10.23 Mons Claudius : Rudar Velenje C 2 : 3(2 : 2)
10. krog  24.03.24 
24.03.24 NK Šentjur : Rudar Velenje C 8 : 0(2 : 0)
17.03.24 Mons Claudius : Dravinja B 1 : 0(0 : 0)
04.04.24 Kovinar Štore : ND Polzela B 0 : 0(0 : 0)
17.04.24 NK Rogaška B : NK Vojnik
24.03.24 NK Šmarje A : Zreče 2 : 1(0 : 1)
11. krog  07.04.24 
07.04.24 NK Šmarje A : NK Šentjur 3 : 5(2 : 2)
09.04.24 Zreče : NK Rogaška B 1 : 1(0 : 0)
07.04.24 NK Vojnik : Kovinar Štore 1 : 3(0 : 2)
07.04.24 ND Polzela B : Mons Claudius 0 : 1(0 : 1)
07.04.24 Dravinja B : Rudar Velenje C 3 : 0(0 : 0)
12. krog  14.04.24 
22.05.24 NK Šentjur : Dravinja B
14.04.24 Rudar Velenje C : ND Polzela B 2 : 0(1 : 0)
14.04.24 Mons Claudius : NK Vojnik 2 : 0(1 : 0)
24.04.24 Kovinar Štore : Zreče
14.04.24 NK Rogaška B : NK Šmarje A 6 : 1(4 : 1)
13. krog  21.04.24 
21.04.24 NK Rogaška B : NK Šentjur
21.04.24 NK Šmarje A : Kovinar Štore
08.05.24 Zreče : Mons Claudius
21.04.24 NK Vojnik : Rudar Velenje C
21.04.24 ND Polzela B : Dravinja B
14. krog  28.04.24 
28.04.24 NK Šentjur : ND Polzela B
28.04.24 Dravinja B : NK Vojnik
28.04.24 Rudar Velenje C : Zreče
28.04.24 Mons Claudius : NK Šmarje A
23.04.24 Kovinar Štore : NK Rogaška B
15. krog  12.05.24 
12.05.24 Kovinar Štore : NK Šentjur
12.05.24 NK Rogaška B : Mons Claudius
12.05.24 NK Šmarje A : Rudar Velenje C
12.05.24 Zreče : Dravinja B
12.05.24 NK Vojnik : ND Polzela B
16. krog  19.05.24 
19.05.24 NK Šentjur : NK Vojnik
19.05.24 ND Polzela B : Zreče
19.05.24 Dravinja B : NK Šmarje A
19.05.24 Rudar Velenje C : NK Rogaška B
19.05.24 Mons Claudius : Kovinar Štore
17. krog  26.05.24 
26.05.24 Mons Claudius : NK Šentjur
26.05.24 Kovinar Štore : Rudar Velenje C
26.05.24 NK Rogaška B : Dravinja B
26.05.24 NK Šmarje A : ND Polzela B
26.05.24 Zreče : NK Vojnik
18. krog  02.06.24 
02.06.24 NK Šentjur : Zreče
02.06.24 NK Vojnik : NK Šmarje A
02.06.24 ND Polzela B : NK Rogaška B
02.06.24 Dravinja B : Kovinar Štore
02.06.24 Rudar Velenje C : Mons Claudius
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan