Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki – skupina A  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 21. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Balaj Jon NK Žalec 19 0 0
Privošnik Gal NK Žalec 18 0 0
Fijavž Timotej Zreče 15 0 0
Kladnik Andraž Nk Ljubno ob Savinji 13 1 0
Ivanuša Taj NK Šentjur 12 0 0
Tominšek Teodor Združena Savinjska B 11 0 0
Smole Maj NK Šentjur 11 0 0
Lorenčič Ožbej Nk Ljubno ob Savinji 10 0 0
Huš Oskar NK Žalec 9 0 0
Pirnat Matteo Šmartno 1928 9 1 0
Rahmanović Semin Kovinar Štore 9 2 0
Goršek Aljaž NK Žalec 8 0 0
Aleksić Leon Združena Savinjska B 6 0 0
Matevž Glušič Združena Savinjska B 6 1 0
Plesnik Tomaž Nk Ljubno ob Savinji 6 1 0
Doler Enej NK Žalec 5 0 0
Kahrimanović Vedad Kovinar Štore 5 0 0
Tetaj Altin NK Žalec 5 0 0
Pek David Nk Ljubno ob Savinji 4 0 0
Griguljak Jan NK Žalec 4 0 0
Brdnik Tilen Zreče 4 0 0
Dešman Lukas Nk Ljubno ob Savinji 4 0 0
Jagodič Taj NK Žalec 3 0 0
Zabukovnik Miha Združena Savinjska B 3 0 0
Studnička Tai NK Šentjur 3 0 0
Gruber Gaber NK Šentjur 3 0 0
Božić Luka Kovinar Štore 3 0 0
Pečovnik Jošt Nk Ljubno ob Savinji 3 0 0
Zeme Vid NK Šentjur 3 0 0
Smajlović Armin Kovinar Štore 3 0 0
Zagmajster Tim Zreče 3 0 0
Kodrun Žan Zreče 3 1 0
Otavnik Timej Združena Savinjska B 2 0 0
Karlatec Podgoršek Filip NK Šentjur 2 0 0
Božič Jaka Združena Savinjska B 2 0 0
Cerar Matija Nk Ljubno ob Savinji 2 0 0
Podlesek Lev NK Žalec 2 0 0
Lorenčič Jakob Nk Ljubno ob Savinji 2 0 0
Arslanović Liam NK Žalec 2 0 0
Jug Peter Šmartno 1928 2 0 0
Feldin Nik Šmartno 1928 2 0 0
Habjan Miha Združena Savinjska B 2 0 0
Jelen Enej NK Žalec 2 0 0
Kok Matic Združena Savinjska B 2 0 0
Vertot Alen Nk Ljubno ob Savinji 2 0 0
Gregl Maks Združena Savinjska B 1 0 0
Stopar Vid NK Žalec 1 0 0
Očko Gašper Zreče 1 0 0
Orešnik Andraž Nk Ljubno ob Savinji 1 0 0
Atelšek Gal Nk Ljubno ob Savinji 1 0 0
Kračun Jaka Zreče 1 0 0
Topić Uroš Kovinar Štore 1 0 0
Oberžan David Kovinar Štore 1 0 0
Planko Kunaj Januš NK Šentjur 1 0 0
Podvršnik Domen Šmartno 1928 1 0 0
Piskar Samo Združena Savinjska B 1 0 0
Hrovat Nik Zreče 1 0 0
Vrečer Enej Nk Ljubno ob Savinji 1 0 0
Rizanaj Erion NK Šentjur 1 0 0
Remenih Jakob Šmartno 1928 1 0 0
Panič Miloš NK Šentjur 1 0 0
Plesnik Rok Nk Ljubno ob Savinji 1 0 0
Cvenk Jaša Združena Savinjska B 1 0 0
Plešivčnik Voranc Združena Savinjska B 1 0 0
Rifelj Erazem Združena Savinjska B 1 0 0
Bradeško Brin Združena Savinjska B 1 0 0
Kolenc Lukas Združena Savinjska B 1 1 0
Zupan Luka Šmartno 1928 1 0 1
Topolšek Žiga Zreče 0 0 1
Klemenšek Miha Nk Ljubno ob Savinji 0 0 1
Škrinjar Anej Zreče 0 0 1
Bogataj Tjaž Združena Savinjska B 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan