Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 22. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Obretan Vid Zreče 56 3 0
Jazbec Enej NK Radeče - Sevnica 26 0 0
Podkrižnik Lovro ND Mozirje 18 0 0
Lesnjak Aljaž NK Šoštanj 15 0 0
Pergovnik Jan NK Šoštanj 12 0 0
Korošec Tristan Zreče 10 0 0
Kralj Nikk Lev Združena Savinjska B 10 0 0
Flis Miha Združena Savinjska B 10 0 0
Krajnc Benjamin ND Mozirje 10 1 0
Cokan Val NK Laško 10 3 0
Napotnik Nik NK Ljubno ob Savinji 9 0 0
Pučnik Jurij Zreče 8 0 0
Lukman Jan Združena Savinjska B 8 0 0
Kopriva Nej NK Ljubno ob Savinji 8 0 0
Mrzdovnik Miha Zreče 8 0 0
Pečovnik Nejc NK Šoštanj 8 0 0
Popović Alex Združena Savinjska B 8 3 0
Tržan Gal NK Šentjur 7 0 0
Bobaj Erion NK Šentjur 7 0 0
Dimec Anej NK Šentjur 7 1 0
Kolar Lan NK Šentjur 7 1 0
Trtnik Andraž Zreče 6 0 0
Krošelj Nik NK Brežice 1919 6 0 0
Mesarič Vili NK Šoštanj 6 0 0
Pompe Žan NK Radeče - Sevnica 6 2 0
Brunšek Aljaž NK Šoštanj 6 2 0
Kolarič Luka Mai NK Brežice 1919 5 0 0
Vovk Nik NK Radeče - Sevnica 5 0 0
Korent Janez Združena Savinjska B 5 0 0
Godec Mišel Zreče 5 0 0
Berak Andrej NK Ljubno ob Savinji 5 0 0
Pek David NK Ljubno ob Savinji 5 0 0
Dobovišek Nej NK Šentjur 5 0 0
Kočar Urh NK Radeče - Sevnica 5 0 0
Leban Filip NK Šentjur 5 0 0
Zorko Max NK Posavje Krško B 5 1 0
Fijavž Timotej Zreče 4 0 0
Oman Bor NK Radeče - Sevnica 4 0 0
Nadlučnik Sara NK Ljubno ob Savinji 4 0 0
Kodrun Žan Zreče 4 0 0
Planko Taj NK Šentjur 4 0 0
Ahmetašević Enis NK Šoštanj 4 0 0
Turk Urh ND Mozirje 4 0 0
Grm Žiga Zreče 4 1 0
Lihteneger Tine NK Ljubno ob Savinji 4 2 0
Štober Tilen ND Mozirje 4 0 1
Vokshi Armend Kovinar Štore 3 0 0
Ajnihar Noel NK Radeče - Sevnica 3 0 0
Perger Maj NK Ljubno ob Savinji 3 0 0
Ivanuša Taj NK Šentjur 3 0 0
Privšek Andraž NK Laško 3 0 0
Vahčič Leon NK Brežice 1919 3 0 0
Lorenčič Ožbej NK Ljubno ob Savinji 3 0 0
Skok Črt ND Mozirje 3 0 0
Skok Lenart ND Mozirje 3 0 0
Smajlović Armin Kovinar Štore 3 1 0
Merdanović Iman NK Posavje Krško B 3 1 0
Brdnik Tilen Zreče 2 0 0
Finkšt Madai ND Mozirje 2 0 0
Tominšek Teodor Združena Savinjska B 2 0 0
Bevc France NK Posavje Krško B 2 0 0
Ašenberger Matevž NK Laško 2 0 0
Dobnik Teo NK Šoštanj 2 0 0
Kitanski Vane NK Posavje Krško B 2 0 0
Kocjan Klemen NK Brežice 1919 2 0 0
Praprotnik Shandor NK Šoštanj 2 0 0
Kržan Jakob NK Brežice 1919 2 0 0
Fabjan Jan NK Posavje Krško B 2 0 0
Leskovšek Nejc NK Šentjur 2 0 0
Napotnik Gašper ND Mozirje 2 0 0
Klopotan Tomi Zreče 2 0 0
Pelko Lan NK Brežice 1919 2 0 0
Patačič Jurij NK Brežice 1919 2 0 0
Plesnik Tomaž NK Ljubno ob Savinji 2 0 0
Tratar Amadej NK Posavje Krško B 2 0 0
Čeč Vid NK Posavje Krško B 2 0 0
Turecki Luka Združena Savinjska B 2 0 0
Hrvić Edvin NK Radeče - Sevnica 2 0 0
Zabukovnik Miha Združena Savinjska B 2 0 0
Krivec Maj Združena Savinjska B 2 0 0
Jagrič Aljaž NK Posavje Krško B 2 0 0
Sijarto Tine NK Šoštanj 2 0 0
Topić Uroš Kovinar Štore 2 0 0
Pavkovič Gal NK Radeče - Sevnica 1 0 0
Vilčnik Žan ND Mozirje 1 0 0
Blažič Blaž NK Šoštanj 1 0 0
Kenda Vid NK Šentjur 1 0 0
Božić Luka Kovinar Štore 1 0 0
Globočnik Luka Zreče 1 0 0
Drolc Mitja Združena Savinjska B 1 0 0
Bajc Tilen NK Posavje Krško B 1 0 0
Kocjan Anže NK Posavje Krško B 1 0 0
Morina Adrian NK Brežice 1919 1 0 0
Stupan Luka Zreče 1 0 0
Blažinčič Mark NK Brežice 1919 1 0 0
Borinc Domen Združena Savinjska B 1 0 0
Osmić Damin NK Šoštanj 1 0 0
Lavrinc Žiga NK Radeče - Sevnica 1 0 0
Povše Burger Adrian ND Mozirje 1 0 0
Gračnar Žan NK Laško 1 0 0
Veršec Rok NK Brežice 1919 1 0 0
Ndlovu Tonkli Claudio NK Laško 1 0 0
Stopinšek Aljoša NK Šentjur 1 0 0
Babič Lan NK Laško 1 0 0
Lapuh Leon NK Brežice 1919 1 0 0
Ostrelič Aljaž NK Brežice 1919 1 0 0
Koren Matija ND Mozirje 1 0 0
Zdouc Nejc NK Laško 1 0 0
Ojsteršek Jaka NK Laško 1 0 0
Knez Jaša NK Laško 1 0 0
Vodovnik Timotej NK Šoštanj 1 0 0
Urbančič Tai NK Posavje Krško B 1 0 0
Rezoničnik Ožbej NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Debogović Mark Antoni NK Brežice 1919 1 0 0
Stropnik Tim NK Šoštanj 1 0 0
Špoljar Tit NK Šentjur 1 0 0
Šuler Matjaž NK Brežice 1919 1 0 0
Petek Luka Združena Savinjska B 1 0 0
Gjorgievski Kiril NK Posavje Krško B 1 0 0
Štiglic Jaka ND Mozirje 1 0 0
Smole Miha Zreče 1 1 0
Kostrevc Tim NK Posavje Krško B 1 1 0
Kovše Amadej Zreče 1 1 0
Jazbec Luka NK Radeče - Sevnica 1 0 1
Možina Patrik Združena Savinjska B 0 0 1
Cvelbar Sergej NK Brežice 1919 0 0 1
Kolukaj Bleron NK Posavje Krško B 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan