Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 9. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Tomašinjak Denni NK Rogaška 14 0 0
Pongračić Filip NK Rogaška 12 2 0
Kačičnik Miha NK Rogaška 9 1 0
Ažman Izar ND Mozirje - NK Ljubno 8 0 0
Plahuta Žiga NK Rogaška 8 1 0
Cvek Tin NK Rogaška 7 0 0
Brglez Benjamin ND Dravinja 7 0 0
Tome Ciril ND Dravinja 7 0 0
Majcenovič Nino NK Rogaška 7 0 0
Šipka Tian ND Dravinja 7 0 0
Herman Enej ND Dravinja 7 1 0
Rozoničnik Filip ND Mozirje - NK Ljubno 6 0 0
Zavolovšek Aleks ND Mozirje - NK Ljubno 6 0 0
Napotnik Leon NK Šoštanj 6 0 0
Dorič Anže Združena Savinjska 6 0 0
Iršič Mark ND Mozirje - NK Ljubno 5 0 0
Finkšt Tom ND Mozirje - NK Ljubno 5 0 0
Lukač Mark ND Mozirje - NK Ljubno 5 0 0
Cesarec Vid NK Rogaška 5 0 0
Stožir Blaž Šmartno 1928 5 0 0
Križan Miha NK Rogaška 5 0 0
Gričnik Patrik Zreče 5 1 0
Stevančević Patrik NK Šoštanj 4 0 0
Dokler Miha Šmartno 1928 4 0 0
Pinter Lan Združena Savinjska 4 0 0
Alauf Fantinatto Nik NK Laško-NK Kovinar Štore 3 0 0
Ahmić Armin NK Šoštanj 3 0 0
Krulec Blaž Združena Savinjska 3 0 0
Vengust Tim Šmartno 1928 3 0 0
Ribič Matevž Zreče 3 0 0
Obretan Vid Zreče 3 0 0
Burja Anej Zreče 3 0 0
Mijošek Nace Združena Savinjska 3 0 0
Čater Žiga Združena Savinjska 3 0 0
Pilaj Tian NK Šoštanj 3 0 0
Ibrišević Davud NK Laško-NK Kovinar Štore 3 0 0
Maksimović David NK Hrastnik 3 2 0
Žnidarič Gal ND Dravinja 2 0 0
Maslić Slavko Združena Savinjska 2 0 0
Lović Alen Šmartno 1928 2 0 0
Blatnjak Žan NK Laško-NK Kovinar Štore 2 0 0
Kecur Niko NK Rogaška 2 0 0
Iljaš Gregor ND Dravinja 2 0 0
Lekše Rok ND Mozirje - NK Ljubno 2 0 0
Finkšt Tim ND Mozirje - NK Ljubno 2 0 0
Horvat Gašper Šmartno 1928 2 0 0
Korenak Andraž Združena Savinjska 2 1 0
Nerat Nace ND Mozirje - NK Ljubno 2 1 0
Brečko Enej Združena Savinjska 1 0 0
Zavolovšek Tilen NK Šoštanj 1 0 0
Hajdari Albert NK Šoštanj 1 0 0
Beganovič Armando Združena Savinjska 1 0 0
Zabukovnik Nik Združena Savinjska 1 0 0
Alić Semir NK Vojnik 1 0 0
Hrustelj Jakob NK Vojnik 1 0 0
Bajramaj Visar Šmartno 1928 1 0 0
Strmšek Miha ND Dravinja 1 0 0
Kolenc Patrik NK Šoštanj 1 0 0
Koprivnik Juš Jakob Zreče 1 0 0
Rauter Milenov Aleksandros Spiridon Združena Savinjska 1 0 0
Šega Jaka Zreče 1 0 0
Drofenik Žiga NK Rogaška 1 0 0
Selič David NK Hrastnik 1 0 0
Horvat Vid Šmartno 1928 1 0 0
Gavez Taj NK Šoštanj 1 0 0
Vuzem Tim Združena Savinjska 1 0 0
Škoberne Matej NK Vojnik 1 0 0
Mikolič Alex NK Hrastnik 1 0 0
Meze Nejc NK Rogaška 1 0 0
Klemenšek Gal ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Pauman Luka NK Vojnik 1 0 0
Kovač Murko Leon Združena Savinjska 1 0 0
Kahteran Sair NK Hrastnik 1 0 0
Rauter Gal Zreče 1 0 0
Kovač Anže Zreče 1 0 0
Srebočan Nik Združena Savinjska 1 0 0
Kumer Gal Šmartno 1928 1 0 0
Flis Jure Združena Savinjska 1 0 0
Sem Luka ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Novak Luka NK Rogaška 1 0 0
Žohar Blaž ND Dravinja 1 0 0
Karić Tariq NK Hrastnik 1 0 0
Predovnik Lan ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Lubej Jaka Šmartno 1928 1 1 0
Susuri Fatjan NK Vojnik 0 0 1
Mlakar Luka NK Vojnik 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan