Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  29.08.21 
08.09.21 NK Brežice : NK Posavje Krško 4 : 0(1 : 0)
29.08.21 NK Rogaška - Rogatec : NK Šmarje pri Jelšah 7 : 1(4 : 0)
29.08.21 Dravinja : NK Laško 3 : 0(0 : 0)
29.08.21 *Zreče - Vojnik : A2S Celje 0 : 4(0 : 1)
2. krog  05.09.21 
05.09.21 NK Laško : *Zreče - Vojnik 7 : 0(3 : 0)
05.09.21 NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja 3 : 0(3 : 0)
05.09.21 NK Brežice : NK Rogaška - Rogatec 2 : 0(1 : 0)
05.09.21 Šampion : NK Posavje Krško 4 : 2(1 : 0)
3. krog  12.09.21 
12.09.21 NK Rogaška - Rogatec : Šampion 3 : 0(3 : 0)
12.09.21 Dravinja : NK Brežice 0 : 9(0 : 5)
12.09.21 *Zreče - Vojnik : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 10(0 : 7)
10.09.21 A2S Celje : NK Laško 10 : 0(6 : 0)
4. krog  19.09.21 
19.09.21 NK Šmarje pri Jelšah : A2S Celje 2 : 0(2 : 0)
19.09.21 NK Brežice : *Zreče - Vojnik 20 : 0(12 : 0)
19.09.21 Šampion : Dravinja 2 : 3(0 : 2)
19.09.21 NK Posavje Krško : NK Rogaška - Rogatec 1 : 0(1 : 0)
5. krog  26.09.21 
06.10.21 Dravinja : NK Posavje Krško 1 : 2(0 : 0)
25.09.21 *Zreče - Vojnik : Šampion 0 : 2(0 : 2)
24.09.21 A2S Celje : NK Brežice 0 : 3(0 : 0)
26.09.21 NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 2(1 : 0)
6. krog  03.10.21 
03.10.21 NK Brežice : NK Laško 12 : 0(5 : 0)
02.10.21 Šampion : A2S Celje 1 : 1(1 : 0)
03.10.21 NK Posavje Krško : *Zreče - Vojnik 14 : 2(6 : 1)
03.10.21 NK Rogaška - Rogatec : Dravinja 5 : 0(0 : 0)
7. krog  10.10.21 
10.10.21 *Zreče - Vojnik : NK Rogaška - Rogatec 0 : 14(0 : 7)
13.10.21 A2S Celje : NK Posavje Krško 3 : 0(1 : 0)
10.10.21 NK Laško : Šampion 1 : 3(0 : 2)
10.10.21 NK Šmarje pri Jelšah : NK Brežice 1 : 2(0 : 0)
8. krog  17.10.21 
17.10.21 Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 2(1 : 1)
17.10.21 NK Posavje Krško : NK Laško 4 : 3(2 : 1)
17.10.21 NK Rogaška - Rogatec : A2S Celje 0 : 1(0 : 1)
17.10.21 Dravinja : *Zreče - Vojnik 5 : 1(1 : 0)
9. krog  24.10.21 
20.10.21 A2S Celje : Dravinja 2 : 0(0 : 0)
24.10.21 NK Laško : NK Rogaška - Rogatec 1 : 2(0 : 2)
07.11.21 NK Posavje Krško : NK Šmarje pri Jelšah 5 : 1(3 : 1)
24.10.21 NK Brežice : Šampion 7 : 0(3 : 0)
10. krog  20.03.22 
20.03.22 NK Posavje Krško : NK Brežice 0 : 0(0 : 0)
23.03.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška - Rogatec 2 : 4(0 : 3)
20.03.22 NK Laško : Dravinja 1 : 0(0 : 0)
22.03.22 A2S Celje : *Zreče - Vojnik 10 : 0(4 : 0)
11. krog  27.03.22 
27.03.22 *Zreče - Vojnik : NK Laško 0 : 3(0 : 1)
27.03.22 Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 2(0 : 1)
13.04.22 NK Rogaška - Rogatec : NK Brežice 0 : 3(0 : 1)
26.03.22 NK Posavje Krško : Šampion 4 : 2(2 : 0)
12. krog  03.04.22 
06.04.22 NK Rogaška - Rogatec : Šampion 3 : 1(2 : 0)
17.05.22 NK Brežice : Dravinja 1 : 1(0 : 0)
03.04.22 NK Šmarje pri Jelšah : *Zreče - Vojnik 5 : 0(5 : 0)
03.04.22 NK Laško : A2S Celje 1 : 8(0 : 5)
13. krog  10.04.22 
08.04.22 A2S Celje : NK Šmarje pri Jelšah 6 : 1(3 : 1)
10.04.22 *Zreče - Vojnik : NK Brežice 0 : 9(0 : 2)
10.04.22 Dravinja : Šampion 1 : 2(0 : 1)
10.04.22 NK Rogaška - Rogatec : NK Posavje Krško 2 : 2(2 : 1)
14. krog  24.04.22 
24.04.22 NK Posavje Krško : Dravinja 1 : 1(1 : 0)
24.04.22 Šampion : *Zreče - Vojnik 3:0(u.d.)
20.04.22 NK Brežice : A2S Celje 4 : 0(2 : 0)
24.04.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Laško 1 : 1(1 : 0)
15. krog  08.05.22 
08.05.22 NK Laško : NK Brežice 4 : 4(2 : 2)
06.05.22 A2S Celje : Šampion 3 : 0(1 : 0)
08.05.22 *Zreče - Vojnik : NK Posavje Krško 0 : 4(0 : 2)
08.05.22 Dravinja : NK Rogaška - Rogatec 1 : 6(1 : 2)
16. krog  15.05.22 
15.05.22 NK Rogaška - Rogatec : *Zreče - Vojnik 3:0(u.d.)
15.05.22 NK Posavje Krško : A2S Celje 2 : 2(0 : 1)
15.05.22 Šampion : NK Laško 6 : 3(4 : 1)
15.05.22 NK Brežice : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1(2 : 0)
17. krog  22.05.22 
01.06.22 NK Šmarje pri Jelšah : Šampion 2 : 1(1 : 0)
25.05.22 NK Laško : NK Posavje Krško 1 : 5(1 : 2)
20.05.22 A2S Celje : NK Rogaška - Rogatec 4 : 1(2 : 0)
22.05.22 *Zreče - Vojnik : Dravinja 0:3(u.d.)
18. krog  29.05.22 
25.05.22 Dravinja : A2S Celje 1 : 1(1 : 1)
28.05.22 NK Rogaška - Rogatec : NK Laško 6 : 0(3 : 0)
29.05.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Posavje Krško 2 : 4(0 : 1)
25.05.22 Šampion : NK Brežice 0 : 3(0 : 0)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan