Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: Dravinja B - NK Šmartno 1928 0 : 9 0 : 3
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime
  3  Šipka Tian
  5  Jeseničnik Žiga
  6  Drobne Jošt
  7  Ercek Erazem
  8  Strnad Bor
  9  Črešnar Tjaš
  10  Marčič Tomaž (K)
  11  Gošnik Lenart
  12  Petrič Anže (V)
  16  Špes Marko
  19  Strmšek Miha
  20  Kotnik Ažbe
  22  Lipuš Mark
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Matjaž Žiga (V)
  8  Zapušek Jure (K)
  10  Rajter Krebs Tilen
  13  Hudolin Oskar
  14  Dogaris Maj
  15  Stojko Krevzel Gal
  18  Pirečnik Nik
  19  Suljanovič Jan
  24  Vodovnik Tilen
  26  Pirečnik Rok Jože
  27  Potočnik Anej
  30  Pečnik Marcel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Golčman Tomaž
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   Dravinja B
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   19 - Suljanovič Jan (25') 
   0 : 2   10 - Rajter Krebs Tilen (28') 
   0 : 3   19 - Suljanovič Jan (29') 
   0 : 4   26 - Pirečnik Rok Jože (40') 
   0 : 5   18 - Pirečnik Nik (41') 
   0 : 6   10 - Rajter Krebs Tilen (48') 
   0 : 7   13 - Hudolin Oskar (53') 
   0 : 8   15 - Stojko Krevzel Gal (56') 
   0 : 9   8 - Zapušek Jure (60')  11m
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan