Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Delegiranje 3. SNL - Vzhod  
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 28.09.22 ob 22:56
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - Vzhod 8. krog  
01.10.22 ob 15.30 Krško   Stadion Matija Gubec Krško Posavje Krško : Premium Dobrovce
GS:Vivod Dejan   1S:Racaj Fatlind   2S:Močivnik Joži   D:Drnovšek Igor
01.10.22 ob 15.30 Dravograd   Športni center Dravograd Koroška Dravograd : Cirkulane
GS:Čontala Matej   1S:Smej Simon   2S:Filipič Rene   D:Skok Aleš
01.10.22 ob 15.30 Drava Ptuj   Mestni stadion Ptuj Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer
GS:Gergič Nejc   1S:Lahovič Marcel   2S:Kmetec Mark   D:Burjan Slavko
01.10.22 ob 15.30 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : Zavrč
GS:Kovačič Darjan   1S:Todorović Nedeljko   2S:Vidergar Matej   D:Močnik Vlado
01.10.22 ob 15.30 Rače   Igrišče Rače Rače : Podvinci
GS:Kapun Matej   1S:Kranjc Tomaž   2S:Dovnik Iztok   D:Krajnc Robert
02.10.22 ob 15.30 Celje   Stadion Olimp Celje Šampion : Bosch Bračič Videm
GS:Novarlić Damjan   1S:Šobot Danijel   2S:Marin Tomaž   D:Alič Selim
02.10.22 ob 15.30 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež
GS:Kocbek Tilen   1S:Špur Staša   2S:Tušak Nejc   D:Panikvar Benjamin
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Vzhod 9. krog  
07.10.22 ob 18.00 Dobrovce   Igrišče Dobrovce Premium Dobrovce : Koroška Dravograd
GS:        
08.10.22 ob 15.30 Podvinci   Igrišče Podvinci Podvinci : Šampion
GS:        
08.10.22 ob 15.30 Zavrč   Športni park Zavrč Zavrč : Rače
GS:        
08.10.22 ob 15.30 Ljutomer   ŠRC Ljutomer Avto Rajh Ljutomer : Dravinja
GS:        
08.10.22 ob 18.00 Brežice   Stadion Brežice Brežice 1919 Terme Čatež : Posavje Krško
GS:        
09.10.22 ob 10.30 Videm   Športni park Videm Bosch Bračič Videm : Šmartno 1928
GS:        
09.10.22 ob 15.30 Cirkulane   Igrišče Cirkulane Cirkulane : Drava Ptuj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Vzhod 10. krog  
15.10.22 ob 15.00 Celje   Stadion Olimp Celje Šampion : Šmartno 1928
GS:        
15.10.22 ob 15.00 Krško   Stadion Matija Gubec Krško Posavje Krško : Bosch Bračič Videm
GS:        
15.10.22 ob 15.00 Dravograd   Športni center Dravograd Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež
GS:        
15.10.22 ob 15.00 Drava Ptuj   Mestni stadion Ptuj Drava Ptuj : Premium Dobrovce
GS:        
15.10.22 ob 15.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : Cirkulane
GS:        
15.10.22 ob 15.00 Rače   Igrišče Rače Rače : Avto Rajh Ljutomer
GS:        
15.10.22 ob 15.00 Podvinci   Igrišče Podvinci Podvinci : Zavrč
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan