Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Drava Ptuj 14 10 3 1 43:9 33
2. ZASE Videm 14 9 4 1 27:14 31
3. Avto Rajh Ljutomer 14 7 3 4 24:23 24
4. Korotan Prevalje 14 7 3 4 27:17 24
5. Krško 14 7 3 4 44:22 24
6. IBLO Podvinci 14 6 4 4 28:23 22
7. Brežice 1919 Terme Čatež 14 7 0 7 37:29 21
8. Hajdina 14 6 1 7 26:24 19
9. Zavrč 14 5 4 5 23:16 19
10. Šampion 14 5 3 6 23:33 18
11. Šmartno 1928 14 5 0 9 15:35 15
12. Rače 14 4 2 8 14:24 14
13. Premium Dobrovce 14 3 2 9 14:30 11
14. Koroška Dravograd 14 1 0 13 9:55 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce:Zavrč 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Hajdina 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šampion:Drava Ptuj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:ZASE Videm 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Podvinci:Koroška Dravograd 6 : 2 (4 : 0) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Rače 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Krško 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
13. krog 11.11.23
Premium Dobrovce:Drava Ptuj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Podvinci:Zavrč 4 : 2 (0 : 1) zapisnik
Krško:Avto Rajh Ljutomer 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Koroška Dravograd 7 : 1 (4 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:Rače 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Hajdina 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šampion:ZASE Videm 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
12. krog 04.11.23
Koroška Dravograd:Šmartno 1928 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Rače:Šampion 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Korotan Prevalje 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zavrč:Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
ZASE Videm:Premium Dobrovce 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Hajdina:Krško 2 : 5 (0 : 4) zapisnik
Drava Ptuj:Podvinci 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
11. krog 28.10.23
Premium Dobrovce:Rače 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Drava Ptuj 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šampion:Korotan Prevalje 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Krško:Koroška Dravograd 9 : 1 (5 : 1) zapisnik
Hajdina:Avto Rajh Ljutomer 6 : 3 (3 : 1) zapisnik
Podvinci:ZASE Videm 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Zavrč 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
10. krog 21.10.23
Avto Rajh Ljutomer:Šampion 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Drava Ptuj:Šmartno 1928 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Rače:Podvinci 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Hajdina 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Korotan Prevalje:Premium Dobrovce 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Zavrč:Krško 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
ZASE Videm:Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
9. krog 14.10.23
Premium Dobrovce:Šampion 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Rače 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Koroška Dravograd:Avto Rajh Ljutomer 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Podvinci:Korotan Prevalje 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Hajdina:Zavrč 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Krško:Drava Ptuj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:ZASE Videm 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
8. krog 07.10.23
Drava Ptuj:Hajdina 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zavrč:Koroška Dravograd 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šampion:Podvinci 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Premium Dobrovce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Rače:Šmartno 1928 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:Brežice 1919 Terme Čatež 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
ZASE Videm:Krško 4 : 3 (2 : 1) zapisnik
7. krog 30.09.23
Brežice 1919 Terme Čatež:Šampion 8 : 2 (5 : 1) zapisnik
Krško:Rače 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Podvinci:Premium Dobrovce 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Hajdina:ZASE Videm 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zavrč:Avto Rajh Ljutomer 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šmartno 1928:Korotan Prevalje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Drava Ptuj 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
6. krog 23.09.23
Premium Dobrovce:Brežice 1919 Terme Čatež 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
Korotan Prevalje:Krško 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Šampion:Šmartno 1928 2 : 5 (1 : 1) zapisnik
Drava Ptuj:Zavrč 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Podvinci 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Rače:Hajdina 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
ZASE Videm:Koroška Dravograd 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 16.09.23
Brežice 1919 Terme Čatež:Podvinci 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Hajdina:Korotan Prevalje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Krško:Šampion 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Drava Ptuj:Avto Rajh Ljutomer 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Zavrč:ZASE Videm 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Koroška Dravograd:Rače 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Premium Dobrovce 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
4. krog 09.09.23
Premium Dobrovce:Krško 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Korotan Prevalje:Koroška Dravograd 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šampion:Hajdina 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Rače:Zavrč 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Podvinci:Šmartno 1928 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
ZASE Videm:Drava Ptuj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
3. krog 02.09.23
Drava Ptuj:Rače 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Krško:Podvinci 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Hajdina:Premium Dobrovce 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
Zavrč:Korotan Prevalje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Šampion 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šmartno 1928:Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
ZASE Videm:Avto Rajh Ljutomer 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
2. krog 19.08.23
Brežice 1919 Terme Čatež:Krško 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Premium Dobrovce:Koroška Dravograd 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Korotan Prevalje:Drava Ptuj 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Rače:ZASE Videm 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Šmartno 1928 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Podvinci:Hajdina 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šampion:Zavrč 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
1. krog 12.08.23
Drava Ptuj:Šampion 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Rače:Avto Rajh Ljutomer 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Hajdina:Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zavrč:Premium Dobrovce 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Krško:Šmartno 1928 9 : 0 (8 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Podvinci 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
ZASE Videm:Korotan Prevalje 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan