Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 15. krog 19.04.22
   TEKMA: NK Žalec B - ND Polzela 1 : 3 1 : 1
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Močnik Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec B
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V,K)
  2  Drobež Aljaž
  4  Muqaj Lorik
  5  Doler Enej
  7  Goršek Aljaž
  9  Horvat Nik
  10  Huš Oskar
  16  Bizjak Jure
  20  Vasle Aljaž
  22  Brglez Nik (V)
  23  Dušak Kaučič Daviv
  27  Jelen Enej
  30  Bizjak Enej
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Mlakar Fermentin Luka (V)
  2  Mike Trauner
  4  Popović Alex
  5  Tominšek Teodor
  6  Rizmal Mihael
  7  Tominšek-Čuvan Kristian (K)
  10  Kralj Nikk Lev
  11  Vrbovšek Nikolas
  13  Kolenc Lukas
  17  Jazbec Jaka
  18  Zabukovnik Miha
  19  Satler Maks
  20  Lanišnik Jan
  21  Jošt Vito
  22  Marton Liam
  23  Črepinšek Florjan
  24  Jambrek Jorn
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec B
   Gračnar Dejan
   ND Polzela
   Balagič Samir
   STRELCI
   NK Žalec B
   1 : 0 4 - Muqaj Lorik (8')
   ND Polzela
   1 : 1   11 - Vrbovšek Nikolas (13') 
   1 : 2   10 - Kralj Nikk Lev (39') 
   1 : 3   10 - Kralj Nikk Lev (58') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec B
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec B
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan