Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 19/20
  Zapisnik: 8. krog 26.10.19
   TEKMA: ND Mozirje - NK Rudar Velenje B 0 : 11 0 : 7
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Gojković Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Aljić Alen (V)
  22  Koren Gašper
  23  Koren Matija
  24  Božič Gašper
  25  Plešnik Anej
  26  Blatnik Nicole
  29  Govek Maks
  30  Rop Matevž (K)
  31  Adrinek Jurij (V)
  33  Patrik Golob
  35  Šmit David
  37  Mikek Blaž
   NK Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Kos Lan (V)
  2  Mežnar Florijan
  3  Ibrahimović Anas
  4  Novak Blaž
  6  Baraković Emil
  7  Dogdić Maid
  8  Krenker Vid
  11  Turinek Tjan
  15  Knez Lan
  16  Čizmić David
  17  Hasanić Din (K)
  19  Primožič Nace
  20  Čebular Janej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   NK Rudar Velenje B
   Lukenda Toni
   STRELCI
   ND Mozirje
   0 : 6 26 - Blatnik Nicole (21')AG
   NK Rudar Velenje B
   0 : 1   8 - Krenker Vid (1') 
   0 : 2   2 - Mežnar Florijan (5') 
   0 : 3   7 - Dogdić Maid (15') 
   0 : 4   4 - Novak Blaž (18') 
   0 : 5   2 - Mežnar Florijan (19') 
   0 : 7   7 - Dogdić Maid (27') 
   0 : 8   8 - Krenker Vid (37') 
   0 : 9   2 - Mežnar Florijan (38') 
   0 : 10   2 - Mežnar Florijan (62') 
   0 : 11   8 - Krenker Vid (64') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    30 - Rop Matevž (52')
   NK Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Rudar Velenje B
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   NK Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan