Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  28.08.22 
30.08.22 ND Mozirje - NK Ljubno : A2S Celje 2 : 4(1 : 2)
28.08.22 Združena Savinjska : ND Dravinja 3 : 1(2 : 0)
16.11.22 NK Posavje Krško : NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0(3 : 0)
26.08.22 Šmartno 1928 : NK Rogaška 1 : 2(0 : 1)
2. krog  04.09.22 
04.09.22 NK Rogaška : A2S Celje 1 : 3(0 : 2)
26.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : Šmartno 1928 0 : 11(0 : 4)
04.09.22 ND Dravinja : NK Posavje Krško 9 : 1(4 : 1)
04.09.22 ND Mozirje - NK Ljubno : Združena Savinjska 1 : 6(1 : 1)
3. krog  11.09.22 
21.09.22 Združena Savinjska : A2S Celje 5 : 0(3 : 0)
11.09.22 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Posavje Krško 4 : 3(1 : 3)
11.09.22 Šmartno 1928 : ND Dravinja 2 : 2(0 : 2)
14.09.22 NK Rogaška : NK Šmarje pri Jelšah 8 : 0(4 : 0)
4. krog  18.09.22 
18.09.22 A2S Celje : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0(2 : 0)
18.09.22 ND Dravinja : NK Rogaška 1 : 2(1 : 1)
18.09.22 ND Mozirje - NK Ljubno : Šmartno 1928 2 : 1(1 : 1)
18.09.22 Združena Savinjska : NK Posavje Krško 4 : 1(0 : 0)
5. krog  25.09.22 
26.10.22 NK Posavje Krško : A2S Celje 1 : 6(1 : 4)
25.09.22 Šmartno 1928 : Združena Savinjska 2 : 2(1 : 1)
25.09.22 NK Rogaška : ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 0(2 : 0)
25.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : ND Dravinja 0 : 6(0 : 1)
6. krog  02.10.22 
02.10.22 A2S Celje : ND Dravinja 2 : 2(0 : 2)
02.10.22 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 1(0 : 0)
02.10.22 Združena Savinjska : NK Rogaška 2 : 4(1 : 1)
03.10.22 Šmartno 1928 : NK Posavje Krško 7 : 0(4 : 0)
7. krog  09.10.22 
07.10.22 Šmartno 1928 : A2S Celje 3 : 2(2 : 1)
09.10.22 NK Rogaška : NK Posavje Krško 3 :0(u.d.)
09.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : Združena Savinjska 0 : 5(0 : 4)
09.10.22 ND Dravinja : ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 1(0 : 0)
8. krog  16.10.22 
18.10.22 A2S Celje : ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 0(3 : 0)
16.10.22 ND Dravinja : Združena Savinjska 0 : 6(0 : 2)
16.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Posavje Krško 6 : 3(6 : 2)
14.10.22 NK Rogaška : Šmartno 1928 4 : 1(2 : 1)
9. krog  23.10.22 
21.10.22 A2S Celje : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
07.11.22 Šmartno 1928 : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 0(1 : 0)
12.11.22 NK Posavje Krško : ND Dravinja 1 : 5(1 : 4)
23.10.22 Združena Savinjska : ND Mozirje - NK Ljubno 4 : 0(2 : 0)
10. krog  30.10.22 
30.10.22 A2S Celje : Združena Savinjska 2 : 4(2 : 0)
23.11.22 NK Posavje Krško : ND Mozirje - NK Ljubno 3 : 7(2 : 3)
18.11.22 ND Dravinja : Šmartno 1928 6 : 0(2 : 0)
02.11.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 1 : 7(0 : 3)
11. krog  06.11.22 
10.11.22 NK Šmarje pri Jelšah : A2S Celje 0 : 13(0 : 7)
06.11.22 NK Rogaška : ND Dravinja 5 : 0(2 : 0)
05.11.22 Šmartno 1928 : ND Mozirje - NK Ljubno 1 : 1(0 : 0)
09.11.22 NK Posavje Krško : Združena Savinjska 1 : 3(0 : 0)
12. krog  12.03.23 
12.03.23 A2S Celje : NK Posavje Krško
12.03.23 Združena Savinjska : Šmartno 1928
12.03.23 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Rogaška
12.03.23 ND Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah
13. krog  19.03.23 
19.03.23 ND Dravinja : A2S Celje
19.03.23 NK Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje - NK Ljubno
19.03.23 NK Rogaška : Združena Savinjska
19.03.23 NK Posavje Krško : Šmartno 1928
14. krog  26.03.23 
26.03.23 A2S Celje : Šmartno 1928
26.03.23 NK Posavje Krško : NK Rogaška
26.03.23 Združena Savinjska : NK Šmarje pri Jelšah
26.03.23 ND Mozirje - NK Ljubno : ND Dravinja
15. krog  02.04.23 
02.04.23 ND Mozirje - NK Ljubno : A2S Celje
02.04.23 Združena Savinjska : ND Dravinja
02.04.23 NK Posavje Krško : NK Šmarje pri Jelšah
02.04.23 Šmartno 1928 : NK Rogaška
16. krog  16.04.23 
16.04.23 A2S Celje : NK Rogaška
16.04.23 NK Šmarje pri Jelšah : Šmartno 1928
16.04.23 ND Dravinja : NK Posavje Krško
16.04.23 ND Mozirje - NK Ljubno : Združena Savinjska
17. krog  23.04.23 
23.04.23 Združena Savinjska : A2S Celje
23.04.23 NK Posavje Krško : ND Mozirje - NK Ljubno
23.04.23 Šmartno 1928 : ND Dravinja
23.04.23 NK Rogaška : NK Šmarje pri Jelšah
18. krog  30.04.23 
30.04.23 A2S Celje : NK Šmarje pri Jelšah
30.04.23 ND Dravinja : NK Rogaška
30.04.23 ND Mozirje - NK Ljubno : Šmartno 1928
30.04.23 Združena Savinjska : NK Posavje Krško
19. krog  07.05.23 
07.05.23 NK Posavje Krško : A2S Celje
07.05.23 Šmartno 1928 : Združena Savinjska
07.05.23 NK Rogaška : ND Mozirje - NK Ljubno
07.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : ND Dravinja
20. krog  14.05.23 
14.05.23 A2S Celje : ND Dravinja
14.05.23 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Šmarje pri Jelšah
14.05.23 Združena Savinjska : NK Rogaška
14.05.23 NK Posavje Krško : Šmartno 1928
21. krog  21.05.23 
21.05.23 Šmartno 1928 : A2S Celje
21.05.23 NK Rogaška : NK Posavje Krško
21.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : Združena Savinjska
21.05.23 ND Dravinja : ND Mozirje - NK Ljubno
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan