Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 11. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Praprotnik Lovro Združena Savinjska 14 0 0
Drobne Maj NK Rogaška 13 1 0
Šelih Hugo A2S Celje 12 0 0
Hren Niko ND Dravinja 10 0 0
Maslić Slavko Združena Savinjska 9 2 0
Bele Nejc ND Mozirje - NK Ljubno 8 0 1
Siočić Aid Denaj Šmartno 1928 8 0 1
Dorić Anej A2S Celje 7 0 0
Halimi Hamit NK Posavje Krško 7 0 0
Buljubašić Safet Šmartno 1928 6 0 0
Mikša Tim ND Dravinja 6 0 0
Šakić Antonio NK Šmarje pri Jelšah 6 0 0
Poljanšek Aleš Združena Savinjska 5 0 0
Ciglarič Žiga ND Dravinja 5 0 0
Hernavs Miha NK Rogaška 4 0 0
Božič Jure NK Posavje Krško 4 0 0
Bezjak Nejc A2S Celje 4 0 0
Piskar Gal Šmartno 1928 4 0 0
Brglez Benjamin ND Dravinja 4 0 0
Božič Luka Združena Savinjska 4 1 0
Herman Enej ND Dravinja 4 1 0
GOLTNIK LOVRO Združena Savinjska 4 0 1
Lipnik Niko NK Rogaška 3 0 0
Čučnik Robert NK Posavje Krško 3 0 0
Humski Gal NK Rogaška 3 0 0
Urlep Blaž NK Rogaška 3 0 0
Jeraj Kimi ND Mozirje - NK Ljubno 3 0 0
Mojzeš Pascal Združena Savinjska 3 0 0
Jensterle Jaka A2S Celje 3 0 0
Križnik Tai A2S Celje 3 1 0
Alić Ermin Šmartno 1928 3 1 0
Zapušek Jure Šmartno 1928 3 2 0
Močnik Jure NK Rogaška 2 0 0
Cerovšek Nik NK Posavje Krško 2 0 0
Jusufović Imran ND Mozirje - NK Ljubno 2 0 0
Kerčmar Luka A2S Celje 2 0 0
Mazreku Denis A2S Celje 2 0 0
Vezovišek Tit A2S Celje 2 0 0
Kotar Tim ND Dravinja 2 0 0
Trumić Ajas Šmartno 1928 2 0 0
Jager Tilen ND Dravinja 2 0 0
Plahuta Žiga NK Rogaška 2 0 0
Mladenović Luka A2S Celje 2 0 0
Ibrahimović Dino Šmartno 1928 2 0 0
Majer Nejc NK Rogaška 2 0 0
Vrbovšek Dominik Združena Savinjska 2 0 0
Šipka Tian ND Dravinja 2 0 0
Škrobar Matej Šmartno 1928 2 0 0
Pikl Anžej ND Mozirje - NK Ljubno 2 0 0
Kovačič Jan NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Popović Alen Združena Savinjska 2 1 0
Pek Luka A2S Celje 1 0 0
Podvratnik Urban ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Pongračić Filip NK Rogaška 1 0 0
Lipec Kristijan NK Posavje Krško 1 0 0
Tkavc Michell NK Rogaška 1 0 0
Zamernik Rok ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Aleš Kristjan Združena Savinjska 1 0 0
Sem Luka ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Kunštek Jaša NK Rogaška 1 0 0
Tomašinjak Denni NK Rogaška 1 0 0
Radić Blaž NK Posavje Krško 1 0 0
Tršinar Martin NK Posavje Krško 1 0 0
Doberšek Tit Šmartno 1928 1 0 0
Jagodič Enej NK Posavje Krško 1 0 0
Vengust Tim Šmartno 1928 1 0 0
Strmšek Miha ND Dravinja 1 0 0
Janžič Lan ND Dravinja 1 0 0
Tajnšek Svit A2S Celje 1 0 0
Turecki Gal Združena Savinjska 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan