Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 8. krog 22.10.23
   TEKMA: Rudar Velenje C - Kovinar Štore 3 : 3 2 : 3
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Lukavačkić Amman (V)
  3  Pogorevc Žiga
  4  Pavić Parik
  6  Bešlagić Ajdin
  7  Jezernik Jan
  8  Baručić Ajdin
  9  Gavranović Ahmedin
  13  Čaušević Jakob
  14  Šabić Ammar
  15  Kukavica Lamar
  16  Smodiš Mitja
  18  Vravnek Tilen
  19  Galinec Patrik (K)
  20  Guberinić Mihajlo
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Badžić Hidajet (V)
  3  Žnidarec Rok
  5  Davidović Dejan
  6  Videnšek Urh
  7  Subašić Maid
  8  Alagić Nejc (K)
  9  Maček Erik
  13  Verhovšek Enej
  14  Stopinšek Rok
  15  Sivka Anej
  17  Korpar Jan
  18  Pušnik Tit
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje C
   Bernjak Sebastjan
   Kovinar Štore
   Taseski Dejan
   STRELCI
   Rudar Velenje C
   1 : 3 9 - Gavranović Ahmedin (19')
   2 : 3 16 - Smodiš Mitja (21')
   3 : 3 16 - Smodiš Mitja (52')
   Kovinar Štore
   0 : 1   5 - Davidović Dejan (6') 
   0 : 2   15 - Sivka Anej (12') 
   0:3   6 - Videnšek Urh (16') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje C
    6 - Bešlagić Ajdin (59')
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje C
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan